Autor Zpráva
Miloš
Profil
[1]
Možná se tu o tom už mluvilo, ale nepodařilo se mi najít:
Uvítal bych možnost prohlédnout si příspěvek ještě před odesláním; asi nejsem jediný zbrklý pisatel, když po odeslání příspěvku tento i několikrát po sobě opravuji (překlepy…) a v textarea (jaxetohromeskloňuje!?) se mi to čte hůř než jako formátovaný text.

(b)IMHO by to neměl být velký technický problém a narozdíl od různých blikátek, ikonek, obrázků a všelijaké další veteše náhled považuji za funkční užitečnost.

Půjde s tím něco udělat?

*************

[2]
Druhé vylepšení, které bych uvítal, je možnost sledování thematu, aniž bych do něj napsal příspěvek.
RPG
Profil
Miloš
Sledování tématu bez zaslání příspěvku se tady už kdysi řešilo. Neboj, na nic zajímavého se nepřišlo. To jen tak pro zajímavost.
DoubleThink
Profil *
Já bych uvítal věcí...

Pokud jde o funkce, možné je všechno - naučte diskusi třeba vařit. Stačí se přihlásit Yuhůůovi, který určitě nebude brzdit ničí iniciativu a poskytne současné zdrojáky (které jsou beztak veřejné).

Je nereálné očekávat, že někdo z původních tvůrců (Yuhůů a moje maličkost) bude mít čas implementovat nějké nové funkce.
llook
Profil
O obojím se už mluvilo, ale pokud jsi použil funkci hledání vpravo nahoře, tak se nedivím, že jsi nic nenašel (dát tam místo toho Google, o tom se tu taky mluvilo, ovšem jen mluvilo). Tady se toho namluví...
Teď bude víkend, mohl bych obojí spíchnout, připadá mi to jako práce na pár minut. Pokud by teda nevadily ty ovládací prvky navíc (u uživatelského rozhranní totiž méně bývá lépe). Ale radši než přihlášení odběru na mail bych viděl RSS jednotlivých vláken.
Chamurappi
Profil
Mně současné vyhledávání vyhovuje. Čas od času pomocí něj projíždím diskusi, jestli se za poslední dny někde nepřelo o něčem zajímavém. Kdyby tam byl místo něj Google, musel bych počkat, než ty nové diskuse zaindexuje.

Všiml jsem si, že se stránka s výsledky hledání snaží odkázat vždy na konkrétní příspěvek přes kotvu (na tento odkáže diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=18&topic=29883#5), jenže ta kotva neexistuje. Takže nejde přesně odkázat na příspěvek. Kdyby se někomu chtělo to opravit...

Reaguji na Miloše:
Nejsi jediný zbrklý pisatel a na tvoji stranu se řadíme i my, kdo máme hodně co říct, a tedy hodně co splést :-)
llook
Profil
Možná by se dalo vyhledávání nějak upravit, aby bylo použitelné nejen pro Chamíka, ale náročnost něčeho takového momentálně nedokážu odhadnout. Možná to je na chvíli, možná taky ne, neznám miniBB zevnitř. Asi se na to zítra podívám, jsem v této diskuzi očividně jediný, kdo má čas na blbosti...

jenže ta kotva neexistuje
Ten samý problém je při odeslání příspěvku, to se to taky pokouší přesměrovat na ten nový přes kotvu.
Mistr
Profil
Kolegové, náhled je sice pěkná věc, ale zase se mi u toho trochu nezamlouvá to přečtení, najití chyby, návrat zpět, opravení a znova dokola. Vedle okénka, kam teď píši svou myšlenku, je takový volný prostor. Co jej využít právě pro zobrazování náhledu? Pravda, uživatelé s nižším rozlišením mě teď asi budou kamenovat či vykošťovat, nicméně to tady dávám k úvaze.
Mistr
Profil
RPG
Jojo, řešilo. Měl jsem tam takový barbarský nápad. :o)
llook
Profil
uživatelé s nižším rozlišením mě teď asi budou kamenovat
Pokud si zmenším okno na 800x600, tak mi textarea zabírá asi dvě třetiny obrazovky. Třetina pro náhled by snad šla.
Pro miniBB 2.0 existuje plug-in na náhled a ten ten náhled háže do nového okna, to je taky pěkné řešení.

Pokud jde o sledování tématu, ve verzi 2.0 ta tabulka vypadá následovně:
CREATE TABLE minibbtable_send_mails (
id int(11) NOT NULL auto_increment,
user_id int(11) NOT NULL default '1',
topic_id int(11) NOT NULL default '0',
PRIMARY KEY(id),
KEY topic_id (topic_id),
KEY user_id (user_id)
) TYPE=MYISAM;

Řekl bych, že u té verze co je tady bude stejná nebo skoro stejná. Skript, který by umožnil do tohodle přidat patřičný záznam, je chvilková záležitost. Jenom asi schází vůle...
RPG
Profil
Mistr
IMHO není zase tak špatný. Ale pššt... :o)
Mistr
Profil
RPG
:o)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0