Autor Zpráva
ax123
Profil
Mel bych takovy napad na vylepseni, dost casto se mi stava, ze najdu nejaky prispevek, nebo tema na ktere bych se rad podival podrobneji, ale uz treba nemam cas, nebo zrovna hledam neco jineho. Pak na to ale jednak zapomenu a nebo to vubec nemohu najit nenajit. Libilo by se mi kdyby tu byl nejaky poznamkovy blocek jako zavedl seznam. Nemam nejmensi tuseni jak by to bylo narocne asi dost, tedy zejmena na pamet ale bylo by to prijemne zlepseni pro stale cleny.

PS.omluvte mou necestinu ale opravdu mi to nepise hacky carky
Martin Kuželka
Profil
Zkus používat Stickies, klidně i ty papírový :-)
Honza Hučín
Profil
Problém je v tom, že by to musel někdo doprogramovat jako modul. Já na to nemám čas a ostatní moderátoři také ne. Kdyby to chtěl někdo doprogramovat, ať se dohodne s Yuhůem, jinak je mi líto.
DoubleThink
Profil *
Chytřejší prohlížeče (třeba Opera) mají vlastní sekci s poznámkami.
Fred
Profil
Firefox má taky quicknote je to i pro jedit ;-)
Yuhů
Profil
ta myšlenka se mi líbí, v zásadě o něčem takovém uvažuju už dlouho. To podstatné je, že by se odkazy daly s jinými lidmi sdílet. Ale opravdu na to teď není čas to programovat.

Možná by se dalo na to prostě vymezit samostatné fórum a nechat členy posílat odkazy na zajímavé články do nových příspěvků.
ax123
Profil
Možná by stačilo přidat ke stránce jen jakési přidad do oblíbených, které by se dalo prohlídnou v profilu uživatele
Honza Hučín
Profil
Upřímně řečeno, nejjednodušší je si vytvořit složku v Oblíbených a dávat to tam.
Spikee
Profil
Ja mám doma v obľubených vytvorený priečinok "Zaujímavé diskusie" a keď náhodou nie som doma, tak si názvy diskusií píšem do mobilu a doma to dám do vyhľadávača.
SuE
Profil
spikee: zkus http://bloguje.cz/notes
to je takový internetový pamatováček :-)
poznámky si mužeš psát tam - i odkazy a doma je snadno najdeš
Martin Kuželka
Profil
Na www.hiczechia.info/bookmarks jsem zkušebně rozjel SiteBar, což je takový šikovný nástroj na správu odkazů. Pokud to někomu pomůže, může toho využít. Dále uvítám jakékoli připomínky a návrhy.
ax123
Profil
Proc to vlastne vzniklo, pouzivam nekolik skolnich siti a ty spolu nespolupracuji, proto by se mi libilo, kdyby byl zapisnicek primo tady na strance.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0