Autor Zpráva
Menci
Profil *
Zdravím všechny!
Na tuto diskusi jsem přišla nedávno, dobře jste mně poradili a su teď pravidelný čtenář. Kromě neocenitelného poučení (což je základ a 99% obsahu) se nad některými dotazy i odpověďmi opravdu bavím. Je to občas lepší, než "baviči" v TV! Nemám ale čas, sledovat všechno a určitě nejen já bysme uvítali, kdyby se to někam ukládalo. (Je toho jen asi 1%). Navrhuji zřídit tuto sekci, protože si myslím, že je škoda, nechat některé "perličky" zapadnout. Moderátoři zde určitě nejsou žádní suchaři a baví se občas stejně jako já. Pak by mohli takovému příspěvku (kromě poznámky "upraveno") dát poznámku ad.perličky a překopírovat to tam. Jako příklad sem teď pár příspěvků, které mne dnes zaujaly překopíruji:
<hr>
Ako mám dať na stránku tu vec, neviem či to je tabulka alebo rám, ale proste aby som tam mal napísané, že napr. : Home
Galeria
Email
..atd, atd....a aby to aj klikalo a bol v nejakej úprave a ráme.
Dúfam že rozumiete čo chcem, lebo keď to spätne čítam, je to dosť nezrozumiteľné...ups.


Yuhů
Moderátor

Zasláno: 16.2.2005 13:39:40
Citovat

> ale stále víc se do toho zamotávám.

tak to smaž a napiš znova
mipo
Profil
Osobne si myslím, že táto diskusia slúži práve takýmto ľuďom, ktorí s tvorbou stránok začínajú. Preto by som žiadnu sekciu Perličky rozhodne nevytváral! Malo by to skôr negatívny efekt.
Hanz
Profil
mipo
Souhlasím. Lidi by si mysleli že když se zeptají špatně tak je někdo dá do těch perliček. A jiní se mu budou smát. A proto se může stát že víckrát nepříjde a nebo že se nezeptá ani jednou a to jen proto aby se mu jiní nesmáli.
lukysy
Profil
Jsem také proti, protože lidé by se báli zeptat a vznikaly by špatné weby... :o)
Charlie
Profil
A co udělat sekci perliček, do které by měli přístup jenom dlouhodobí členové?
habendorf
Profil
Charlie: A co udělat sekci perliček, do které by měli přístup jenom dlouhodobí členové?
To mi dost zavání elitářstvím.

Nemyslím si sice, že by se někdo bál zesměšnění (snad nejsme tak cimprlich), ale prostě to není smysl této diskuse. Takže jsem rozhodně také proti.
Petra
Profil
Absolutně proti. Taky se tu často musím nad něčím pousmát, ale to je tak všechno. To že někdo začíná a nerozumí tomu ani natolik aby dokázal položit smysluplnou otázku k smíchu není, i když to občas zní dost legračně. A když si odmyslím, že je to prostě dost hnusný, tak to sem nepatří. ˇUčelem diskuse je (aspoň myslím) pomáhat si navzájem s tvorbou stránek. Sekce "perličky" by žádný informační přínos neměla.

Ostatně ale Menci si může založit vlastní web a dávat si na něj vlastní perličky k pobavení svého okolí.
ronnie
Profil
Také jsem proti.

Problémy v začátcích

Nebojte se zeptat na libovolnou blbost. Každý někdy začínal.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0