« 1 2
Autor Zpráva
djlj
Profil
Ale vlastně máš pravdu, pro ostatní lidi by naše "rádobydiskuse" zřejmě moc užitečné nebyly.
Píšeš "naše" diskuze. Takžes tím potvrdil, že vás tam bude diskutovat jen 5 stále stejných lidí. Tak si založte ten IRC kanál a máte to, ne? Záznam rozhovorů si logujte a třeba si ho někde vystavte na web jako diskuzi, výsledek bude stejný.
thingwath
Profil
Já bych to viděl tak nějak, pro soustavné off topicování zřídit (obnovit) IRC kanál (nebo něco modernějšího, jabber...).
nightfish
Profil
#jpw @ IRCNet ?
nebo nějaký jiný návrh?
thingwath
Profil
Ne, to je zcela vyhovující. Ale aby to trvalo fungovalo, musí být nějaký zájem (to zřejmě je) a i nějaká reklama na to. Chtělo by to prostě někam to sem na web napsat. Stačí dva řádky, odkaz na nějaký návod k IRC a tyhlety údaje.
RPG
Profil
djlj
O to, předpokládám, také šlo. O diskusi pro stálejší členy. Možná jsem to špatně pochopil? Každopádně, náhodný kolemjdoucí by si nejspíš stejně nešel pokecat na "diskuse.jakpsatweb.cz", když na to má... řekněme, specializované systémy.
Polaroid
Profil
Není třeba zakládat nějaké téma proto, aby si mohli lidi jen tak popovídat, na to je tady spousta jiných technologií, které věřím, že již dnes většina uživatelů ovládá. Všelijaká ta ICQ, Skype a jiné nesmysly. Nebo třeba již zmíněné IRC. Tady je ale třeba jednak trochu reklamy, jak již řekl thingwath, a také asi nějaká osvěta, protože IRC je pro mnoho lidí technologie tak trochu tajemná. Zkrátka když se tam připojím - jako třeba teď - tak, abych tam nebyl sám. (doufám, že jsem správně na #jpw @ au.ausirc.net)
Gekon
Profil
Polaroid
Tam je Hifi(bot), občas jozob, dero, a čvachta, jinak tam nikdo moc nechodí.

((EDIT - teda já jsem tam byl dohromady asi třikrát, takže to tam možná vypadá jinak, nevím))
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0