Autor Zpráva
inocencz
Profil
Co takhle zavést "Diskusi v diskusi"? Náhodou jsem natrefil při prohlížení příspěvků jednoho člena této diskuse na velmi zajímavý odkaz který stanovuje jistá pravidla (nebo spíš rady a vysvětlení) kterými jsem se nevědomky řídil i bez jejich znalosti. Protože jsem spíše začátečník v podstatě se hlavně ptám ale vždy (téměř > viz. níže) se snažím najít si řešení sám než pošlu dotaz sem a snažím se aby pokryl dotazem problém tak aby pomohl i náhodnému čtenáři s podobným problémem.

Občas mě ale po dni stráveném u pižlání se s kódem přemůže touha jen tak si pokecat a tak se ptám i na kraviny které bych zcela jistě vyřešil bez pomoci ostatních. Většinou si vystačím s diskusí o Guild Wars které občas hraji, ale někdy mi prostě chybí i pokec o webdesignu - vím, že zcela jistě takové "pokecy" na téma webdesign josu i jinde, já se v tom nevyznám, stačí mi ICQ klient Diskuse JPW a GW ale nebylo by špatné zavést nové téma věnující se diskusi o webdesignu, weblozích a podobně > existuje jistá miniaturní možnost, že by se snížilo procento různých drbů ve vážnějších tématech a alespoň by bylo místo kam by šly podobné diskuse přesunout.

Podle mě je to to poslední co chybí této diskusi k naprosté dokonalosti, ale stejně nedoufám že by se někdo měl opravdu k činu - spíš čekám odkazy jinam.
Peca
Profil
Na kecání se kdysi založil IRC kanál. Jestli ještě funguje, netuším.
DoubleThink
Profil *
Zavedení volné diskusní skupiny bylo už několikrát zamítnuto, protože si toto fórum snaží zachovat svou odbornou úroveň.
A opět se opakuji - pokud někdo obstará permanentní chod IRC kanálu, nebo podobného systému, jsme ochotni jej na této diskusi propagovat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0