Autor Zpráva
Nox_lbc
Profil
Zdravím,

poslední dobou, zvlášť od doby co mám internet od Kyslíku, mi přijde loading hlavní stránky diskuze značně pomalý ... možná je to tím, že výpis kategorií není kešovaný a tak se pokaždé sahá do DB, ale můžu se mýlit ... nicméně ... sem na diskuzi chodím už nějaký pátek. Samozřejmě z bookmarků, čtu jen nejnovější témata a nejnovější příspěvky ... výpis kategorií jde naprosto mimo mě ...

Proto se ptám: Je možné zredukovat (smrsknout) výpis kategorií do stromové struktury, tak, aby se nemusel vypisovat celý strom ?

[i]
- JakPsátWeb
- AdobeFlash
- FireWorks help
---------------------
a BUM seznam nových témat ... nebo seznam témat seřazených podle posledního příspěvku .. to je buřt
[i]


Popřípadě mám v rukávu ještě jeden návrh, a to, přidat do URL nějaký paramatr, který by umožňoval nezobrazovat komplet Kategorie ... tj. něco jako: http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?ChcesKategorie=JasneZeNeBejku


Díky za zájem Yuhů, Dero nebo DoubleThinku ... co já vim ;-)
Yuhů
Profil
už asi rok se chystám na to, že nasadím nějakou novou verzi diskusního softu, ale zatím dělám seznamácké vyhledávání a Sklik. Tak potom. Nemá cenu přidávat funkce do starého softu. Jinak je mi líto, opravdu se pokusím o zrychlení.
Yuhů
Profil
ale jak tak koukám na to zadání, tak bude fungovat i statická stránka. Prostě si hlavní stránku stáhni na lokál a používej jako rozcestník.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0