Autor Zpráva
GrizzlyX
Profil
Zdravím,
jak vyplívá z otázky rád bych se zeptal jestli neuvažujete o vytvoření nového diskuzního tématu? A to o C/C++? Já osobně jsem velice spokojen s současným stavem tohoto serveru jen mi chybí nějaký thread o C/C++. Díky za odpovědi
Timy
Profil
GrizzlyX
Obávám se, že to dopadne jako vždy - je schopný (a taky ochotný) to tady někdo odmoderovat? Někdo, kdo tomu opravdu rozumí?
GrizzlyX
Profil
mno myslim že se tu přecijenom pár lidí najde co rozumí C/C++...nevidím to tak černě...
habendorf
Profil
mno myslim že se tu přecijenom pár lidí najde co rozumí C/C++...nevidím to tak černě...

To není odpověď. Budeš to dělat ty? Máš na to? Nepřestane tě to za týden bavit? Víš o někom kdo by to dělal?
GrizzlyX
Profil
habendorf
kdybych tomu tak prefekně rozuměl že bych dělal moderátora tak bych asi nepotřeboval zalozit new thread ne ;-)
Timy
Profil
GrizzlyX
Tak až se najde nějaký moderátor, předpokládám, že nebude problém zde dané téma založit, ač tedy příliš nesouvisí s webdesignem.
GrizzlyX
Profil
Timy
To vím...jenže tato diskuse se mi zdá na jisté úrovni (mj. kategorie Problémy v začátcích, kde se kolikrát řeší Nero), ale jistou spojitost to má...ne přímo s webdesignem ale se servery a Apache ano...
GrizzlyX
Profil
mno tak jsem usoudil ze tento thead prozatím nebude realizován ... škoda ... kdyby se časem našel nějaký moderátor tak bych byl jedině rád (a myslím že nejen já :)
Pokud by se běvil někdo ochotný a schpný moderovat ať se prosím ozve na mail nebo ICQ.(Oboje je v mém profilu)
Nox_lbc
Profil
Zamykám :(

Ale kdeže ;-) pokud chceš kvalitní fórum o C++ .. doporučuji forum.builder.cz (stále žije ;-)
GrizzlyX
Profil
Nox_lbc
Tak díky moc :)
A ted uz fact zamykam...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0