Autor Zpráva
Nedy
Profil
Líbí se mi když je někde dole na diskusním fóru řádek s přezdívkami právě přihlášených uživatelů. Člověk pah hned ví jestli má čekat že se mu dostane brzké odpovědi :-)
Hanz
Profil
Nedy
No nevím, když tu bude asi 200 přihlášených uživatelů ??? (možná jsem přehnal, ale i kdyby jich bylo 50) --> zabírá to místo dole :o) --> jakou velikostí písma by sis to představoval, když to uděláš devítkou tak ti na jeden řádek vleze přibližně 15 lidí --> bude nás tu 150 --> to je deset řádků což by bylo například umně na při rozlišení 1024 x 768 na 19 monitoru asi okolo pěti centimetrů --> zbytečně zpotřebovává místo, a přenáší se zbytečná data navíc.
Marty
Profil
Já myslím že stačí, když se koukneš na nejnovější odpovědi a tak získáš alespoň rámcovou představu kdo tu je.
Popravdě řečeno si nedovedu představit, jak dlouhý by takový seznam mohl někdy být(myslím, že taková 100 přihlášených uživatelů se tu někdy klidně sejde, a to by pak bylo trošku nepřehledné).

Uvidíme ale co na to řekne Yuhů...
Hanz
Profil
Jo a další věc, myslím že nebudu jediný, který si tuhle stránku otevře (přihlásí mně to samo) a nechám jí otevřenou celou dobu co jsem na internetu (mám ji v záložce) a jak bys chtěl zjistit jestli je tedy ten uživatel přítomen nebo ne???? --> přihlášen můžu být i čtyři hodiny a nemusím se na to ani podívat --> a potom by tam bylo mé jméno zbytečne :o(
habendorf
Profil
Hanz: ad 2. příspěvek - přesně, dělám to úplně stejně. A rozhodně nejsme sami.

Nedy: tohle není chat. IMHO je to zde kravina.
Nedy
Profil
Tak to jo, já myslel že když se tu sejde 20 lidí tak je to hodně...
Ale informace o počtu přihlášených uživatelů by někde být mohla :-)
Yuhů
Profil
miniBB je výborný program v tom ohledu, že skoro nic neumí. To zní paradoxně, ale je to tak. Program, který nic neumí, taky nic nezkazí. Systém miniBB jsem vybral právě proto, že takovéhle (IMHO zbytečné) věci neumí.

Takže si vážím Nedyho názoru, ale neztotožňuji se s ním.
Leo
Profil
Muj nazor je, ze je to zbytecna zatez serveru navic - muze to byt zajimave pro tlacharny typu chat, ale tady by to byla spis ubrana nez pridana hodnota, souhlas s Yuhuem, mam taky rad jednoduche veci bez zbytecneho balastu, Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0