Autor Zpráva
gil
Profil *
Zakažme zde publikování nabídek na prodej domén. Děkuji.
Joker
Profil
Proč?
Filips
Profil
Jsem proti zákazu. Nevadí mi to a IMHO nejsem sám.
gil
Profil *
Joker

Snižuje to kvalitu fóra, když se musím prohrabávat desítkami pochybných nabídek... Jsou na to zřízené speciální burzy.
nightfish
Profil
buď zakázat nebo vyčlenit zvláštní téma, protože do Práce & zakázky se to imho moc nehodí
Filips
Profil
nightfish
Souhlasím s tebou, vyčlenit nové téma, ale nevím jak to poberou moderátoři. Třeba se jim to nebude zamlouvat vůbec, ale rozhodně by to chtělo nové téma a nebo zakázat úplně. Poslední dobou se to tu nějak namnožilo.
No, necháme se překvapit :-)
tiso
Profil
všetkým: čo takto ignorovať tie ponuky a pozerať si to čo vás zaujíma?
Mastodont
Profil
buď zakázat nebo vyčlenit zvláštní téma

Souhlasím.
nightfish
Profil
čo takto ignorovať tie ponuky a pozerať si to čo vás zaujíma?
řekl bych, že jde spíš o princip
když se třeba v topicu CSS začnou pravidelně objevovat (několik denně) dotazy na PHP, tak to taky máme ignorovat?
prostě nabídka domény není nabídka práce
gil
Profil *
Já si opravdu nejsem jistý, zda se to do místního fóra vůbec hodí. Osobně si myslím, že by se tady měly řešit problémy trochu problematičtějšího rázu. Více teoretického, praktického a pro lidi užitečnějšího. Ty práce a nabídky jsou zřízeny pro dohazování, shánění atd. práce, ne přímý prodej. Nechci, aby to tady dopadlo jako na Doménách... Nechť jsou takové nabídky zobrazované na burze...
gil
Profil *
čo takto ignorovať tie ponuky a pozerať si to čo vás zaujíma?

Jenže lidé sem nepřicházejí pro to, aby si koupili doménu, ale aby se něco dozvěděli... A nabídek je čím dál více...

Co takhle zřídit aukcedomen.jakpsatweb.cz, kde by byl aukční systém pro domény...
Firy
Profil
Řekl bych, že se sem nabídky tohoto typu nehodí, toto fórum by spíše mělo pomáhat grafikům, programátorům a vývojářům.
Bohužel i přesto zde počet takovýchto nabídek stoupá, a bude se tak dít i když to bude jednoznačně zakázané. A mazat každou nabídku zvlášť by nebylo moc praktické.
Z toho vyplývá, že nejjednodušším řešením bude vyčlenit nové téma. Nikomu pak tyto nabídky nebudou moci vadit.
Filips
Profil
gil
Co takhle zřídit aukcedomen.jakpsatweb.cz, kde by byl aukční systém pro domény...

Určitě ne. Takové jaké to je je to ideální. Založit nové téma a nebo to zrušit uplně.
DoubleThink
Profil *
A nabídek je čím dál více
5 nabídek je moc malý vzorek, aby se dalo říct "čím dál více".

Co takhle zřídit aukcedomen.jakpsatweb.cz, kde by byl aukční systém pro domény
Nevidím žádný důvod. K tomuto účelu slouží aukční weby docela dobře.

Založit nové téma
Nevidím žádný důvod.

Zakažme zde publikování nabídek na prodej domén. Děkuji.
Nejsi v pozici, která by umožnovala tohle požadovat.
bozak
Profil
proc zakazovat? podle mne je to dobre
Jakub S
Profil *
www.sdomena.cz
ludovit
Profil *
gil

nevlastnis nahodou burzu domen ? :D:D:D:D:D:D
DoubleThink
Profil *
Prodej domén zůstává povolen. Zakázány jsou pouze dražby, a to čehokoliv.
Téma zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0