Autor Zpráva
Fred
Profil
Mám takový návrh. Nešla by sem nějak zaimplementovat možnost dát hrefu rel no follow, občas chce někdo někomu pomoci a použije nějaký text z dotazu a ten pak uploaduje někam k sobě, aby tazatel viděl výsledek a tím může nejspíš poškodit jeho pozici ve vyhledávačích duplicitním obsahem. Ani tomu kdo chce pomoci se to nemusí vždy hodit, protože když to chce smazat, tak to pak musí složitě přesměrovávat, aby si pro změnu neuškodil sám sobě. Stejná situace je i při kritice návrhů, které jsou v dočasném testovacím umístění atd. Vůbec nevím jak se google staví například k textu xy.cz/index.html , zkouší jestli to není URL ?
Martin Kuželka
Profil
S tímhle bych si vůbec nedělal starosti, pozici tím nikomu neohrozíš.

Navíc nechápu, proč bys měl něco přesměrovávat, když to smažeš, bude to házet 404 a bude to ok. Sobě tím taky neuškodíš.
Yuhů
Profil
tuhle věc, Frede, musí řešit ten, kdo si na svůj web něco takového hodí. Googlu a jiným vyhledávačům tou hodnotou rel nezabráníš, aby stránku našel! Pouze mu zabráníš, aby ji sledoval právě z tohoto zdroje. Stačí jeden přístup s toolbarem a Google už URL zná.

rel=nofollow bych asi nerad nasazoval dříve, než se zde potkám se spamem.
Martin Kuželka
Profil
Frede, teď mě napadá, že stačí přidat zákaz indexování složky, kam příklady dáváš, v robots.txt.
Fred
Profil
Martin Kuželka Díky, budu to muset nějak vyřešit, tam co to dávám je mi to víceméně jedno, spíš jde o ty oběti. To by pak mohla být dobrá rada drahá.
Yuhů Hm, to jsem nevěděl.
Martin Kuželka
Profil
Frede, tím že to zakážeš indexovat v robots.txt, tak žádné oběti ani nevzniknou.
Fred
Profil
Martin Kuželka Díky, udělám si složku na jpw :-)
DoubleThink
Profil *
Jen takový dodatek - nová verze (zatím beta) miniBB už tuto funkci má.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0