« 1 2 3 »
Autor Zpráva
Keilew
Profil
Taky vám přijde, že tu poslední dobou chcíp pes? Co se děje? V zimě takovej traffic a teď tak poskrovnu příspěvků?
Railbot
Profil
Chtěl bych mít tvoje starosti ;)
Dero
Profil
Pokud máš tyhle starosti, tak si najdi něco jiného, čím se zabavit. Hodně uživatelů a potenciálních návštěvníků v těchto týdnech skládá maturitní zkoušky. O prázdninách tu bude zase nátřesk.
Keilew
Profil
Já sem vždycky mrknu na odreagování a poslední dobou buď chodím moc často nebo se tu nic neděje, protože stav je stále stejný... A myslím, že jste na tom stejně, protože odpovídáte oba do 5-ti minut;-)
Gekon
Profil
Keilew
Já reloaduju tak jednou do dvou minut a občas mám podobný pocit. Souhlasím s Derem, že to bude zkoušovým obdobím. BTW Dero dostal za pět:)
Dero
Profil
BTW Dero dostal za pět:)

<ot>Bonzáku. :o)</ot>
Keilew
Profil
Gekon
No vida, našel se někdo:-) Zkoušky na VŠ teď zpravidla ještě nejsou, pokud beru technické fakulty. Teď je zápočtový týden, i když mě to už netrápí;-) Dero, za co?:-) Z výpočetky?:-))

Edited: houby zápočtový, na FELu je předposlední týden...
Railbot
Profil
Tak já se sem dívám ze zvyku. Beru to při práci jako takový relax, který mě ovšem stále drží na té správné vlně. Jsou maturity, venku hezky. Nedivím se, že ti normálnější z nás raději trdlují venku než hnít u počítače na nějakém fóru :)
Timy
Profil
Dero má maturitu za pět? Dero, tys maturoval z pěti předmětů? :-)
Keilew
Profil
Railbot
No jo, ale z něčeho se žít musí;-) I když je teď fakt nechutný vedro, hlavně v podkroví:-(

BTW: to víte, že Dero tráví volný čas nikoli zde, na odborné diskusi, ale na diskusích politických?:-)
Railbot
Profil
Keilew
Politických diskusích? No, do takové žumpy se neodváží vkročit jen tak někdo, to je pravda :)
Keilew
Profil
Railbot

Taky mě to udivilo, co dělá Dero na iDnesu:-))
Dero
Profil
Keilew: Hele, maskovanej, potkal jsi mě ve sportu, tak nešmíruj všude jinde. :o)

Timy: Ne, dostal jsem z matiky limity, snad to pochopíte. Ale když ne, taky se nic nestane. :o)
nightfish
Profil
Zkoušky na VŠ teď zpravidla ještě nejsou
jak kde... na FIT VUT nejsou, teda pokud člověk dá všechno na poprvé
ale zas na druhou stranu už je nejvyšší čas začít se učit na státnice...
Keilew
Profil
Dero
pšššt, to jsem nebyl já;-)

Počkej, fakt máš gulu z matury? Limity - to není zas až tak těžký, třeba trojnej integrál, to je hnus:-)
Dero
Profil
Počkej, fakt máš gulu z matury? Limity - to není zas až tak těžký, třeba trojnej integrál, to je hnus:-)

Pět je součet. :o)

Limity byly jako jediné za dva.
Keilew
Profil
nightfish

Koukám, že seš Felák - viz téma IRC. A taky před státnicí?
Timy
Profil
Keilew
Já to teda pochopil tak, že má všechno za jedna a matiku za dvě ;-)

"Taky mě to udivilo, co dělá Dero na iDnesu:-))"
Trochu nechápu - nebyl by nějaký přibližovací odkaz?

Dero
Chápu :o). A gratulace ;-).

BTW: Odteď si můžu říkat - "Měl jsem na maturitě lepší známku z matematiky než Dero." -- to zní :o))
Petr Tichý
Profil
Bože. To je lahoda. Mě to teprv čeká. I'm lucky man :o)
Nox_lbc
Profil
... sám jsem maturoval v pondělí ... Strojírenská technologie za pět ;) ještě, že se tím v budoucnu nehodlám živit ... v září si to zopáknu a budu vpohodě ;)

Btw: Limity jsou celkem vpohodě ne? Já si losnul Iracionální rovnice, což je samo o sobě celkem jednoduchý, ale sestrojit graf rovnice x=Odmocnina(Xnadruhou - 5) ... to jsem nedal ... mám za čtyři ;)
Keilew
Profil
Dero
Tak to jo, tak to gratuluju. Já kdysi dostal hyperboly a paraboly a to jsem docela lovil, protože mi to přišlo doma moc lehký, tak jsem se na to nekouk. Ovšem čeština - česká poezie po druhé sv. válce, to bylo terno:-(
Keilew
Profil
Timy

To už je dlouho na to, aby se dal najít link...
Timy
Profil
Nox_lbc
To se nedivím, graf rovnice bych taky jen tak nesestrojil :o)

Keilew
Aha, tož to jsem asi něco zaspal, neva.
souki
Profil
Nox_lbc
Inverzní fce a jsem vysmátej, ne?
Keilew
Profil
Když už se tu chlubíte výsledky z maturity, tak já to měl s čistým skóre;-)
Mastodont
Profil
Ciboha, reload do dvou minut? Já ho dělám tak jednou za 20 a říkám si, že jsem asi pošuk ...
Railbot
Profil
Když už se chlubíte se skóre u maturity, tak vám musím říct, že v praxi je úplně jedno, jestli máte všechno za 3 nebo za 1. Maturita je maturita, detaily zajímají jen málokoho :)
Keilew
Profil
Railbot
To je jasný, to snad všichni vědí. Ale v praxi je taky důležitý, jaký diplom ti visí na zdi. Můžeš napsat, že ne, ale zkus jít do Siemense žádat o pozici inženýra bez diplomu;-) ...a praxe samozřejmě...
Timy
Profil
Railbot
V praxi asi jo, ale může ti to pomoct na výšce u přijímaček, někde ti je prominou, když máš dobré výsledky.
Railbot
Profil
Timy
To jo, to máš pravdu. I když většinou je všude nával, že ani tak nejsou ty lepší známky moc platné. A ohledně zaměstnání už je to tuplem jedno.
« 1 2 3 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0