Autor Zpráva
Keilew
Profil
...tak se tady nedá pořádně zaflejmovat:-))
Už mlčím...:-)
Lexter
Profil
Keilew

:D. Hele byla by docela sranda instnout jednoduché fórum, kde by se ve všech těch flamech pokračovalo :D.
Keilew
Profil
Lexter

Pravda, dobrej nápad. Ale kam to dát?
OT: GMAIL!!!;-)
Dero
Profil
Teď trochu na vážnější strunu.

1) Zakládat témata podobná tomuto je nadbytečné
2) Začínají se množit stížnosti na část stálého osazenstva této diskuse, nutno dodat, že velmi často oprávněné

Když si porovnáte úroveň diskuse dnes a před dvěma roky, tak je to krásně vidět. Takže pokud se někteří nezklidníte, bude potřeba to nějak řešit. S DoubleThinkem jsme se shodli, že to bychom jen velmi neradi. Občasný vtípek nevadí, ale neustálý flame a arogance vůči tazatelům je nepřípustná.
Lexter
Profil
Keilew

Já si to dám na doménu :).

mrknu, někdy :D. Dost OT jdu instalovat asi taky minibb.
Lexter
Profil
Dero

Poslední flamewar vznikl kvůli tomu, že někdo odsuzuje hráče. No co. Proto budu instalovat to fórum. Když uvidí, že se to směruje jinam, přestane je to bavit :). A i mě :D.
Keilew
Profil
1) souhlasím, ale přišlo mi to tak trochu úsměvné v kontextu Tvé maturity. Kdyžtak prosím o smazání celého tématu...
2) konkrétně? Občas tu čtu docela podrážděné výroky, ale když někdo dá k ohodnocení 3x to samý (asi aby si zvýšil GPR, kdo ví), nebo píše takový kraviny jako "tajny spion", tak to člověka moc klidným nenechá.
Dle mého je problém v nedostatku moderátorů. Některá témata by stálo zavčas zamknout popřípadě flejmovité příspěvky bleskurychle smáznout a DoubleThinka nebo Tebe tu zas tak často nevídám. Můj názor.

Lexter
Na svém si trvám:-) Až otevřeš to fórum, tak se s radostí na toto téma rozohním:-)
Mistr
Profil
Dle mého je problém v nedostatku moderátorů.
Nevím, zda je nutné rozšiřovat repertoár zdejších moderátorů. Ale kdyby bylo třeba, tak bych se k tomu třeba i přihlásil...
Keilew
Profil
Mistr
Co Tě tak sleduju, tak profesně jsi na výši, ale nevyskytuješ se moc ve flejmových tématech. To chce čuch:-)
Mistr
Profil
Keilew
profesně jsi na výši
Díky, ale nejsem. Znám své hranice a mezery. :-)

nevyskytuješ se moc ve flejmových tématech
To je možné.
Lexter
Profil
To je spíše dobře, že se tam Mistr nevyskytuje ;).
Keilew
Profil
Je to dobře vzhledem k jeho pověsti, ale zase to chce někoho, kdo tato téma rád navštěvuje a "vidí" je v té změti příspěvků. No Tebe tím nemyslím, Lextře, ty by ses zase přidal:-)
DoubleThink
Profil *
Tak já myslím, že by skoro i stačilo.
Tobě Keilewe bych chtěl poděkovat. Pomohl's mi s jedním rozhodnutím ohledně funkcí budoucího fóra.

Téma zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0