Autor Zpráva
pesulap
Profil *
Ahoj jsem registrovaný a nejde mi se přihlásit . nechal jsem si zaslat nové heslo a v mejlu jsem klikl na link podle návodu , řeklo mi to že se heslo změnilo a pak jsem tam dal to co jste mi poslali a nic .
Když tam dám něco jiného , hodí mi to hlásku že jméno a heslo se neshodují ale když tam dám vše správně tak se stránka refreshne a nic jsem furt logout :-(
DoubleThink
Profil *
Zkontroluj, jestli máš povoleny cookies.
pesulap
Profil *
cookies mám povolené :-(
Taps
Profil
pesulap
A co firewall?
Dero
Profil
pesulap: Ctrl + F5 po přihlášení?

Nevím sice, jak by ses pak z ničeho nic odhlásil, ale třeba cache Firefoxu tuto diskusi požírá dost agresivně tak, že ani po přihlášení nemusíš vidět, že nějaké přihlášení vůbec proběhlo.
pesulap
Profil *
Tak firewall mám vypnutej a nic . a co se týče ctrl+f5 tak to taky nic a i kdyby mi to neukázalo že jsem login tak bych měl vzkazy jako člen a to nemám :-(
pesulap
Profil *
??
Flavicius
Profil
Já měl s přihlášením také menší problém. Když jsem se přihlásil a poté klikl v drobečkách na Diskuse, načetl se index, ale byl jsem odhlášený. Pokud jsem po přihlášení klikl na logo v hlavičce, index se také načetl, ale neodhlásilo mě to. Po kategoriích jsem jinak mohl cestovat, jak jsem chtěl a vše bylo v pořádku. Je to podivné chování že :).

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0