Autor Zpráva
peki
Profil
Zdravim.
Pride mi to trocha trapne , ale aj tak sa chcem stazovat (resp. vyjadrit nazor) :)
Konktretne na moderatora ktory zamkol forum.Aj ked to vyzeralo tak ze prispevok od nightfish vyeral ako "TOTO JE PRAVDA a KONEC"
Ohladne:http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=17 &topic=19014&page=1
Myslim ze moj prispevok , bol zaujimavy a dalo sa nan este nadviazat dlha diskusia...
Takze myslim ze posledny prispevok, nebol korektny...(a dalo sa nan este diskutovat)
OT na začátek: nevytahujme rok a půl staré téma
> Preco nie ? ked su na prvej stranke a je co povedat ?
Dalej
(moj prispevok)Java JE uspesna uz len skrze napadu multipatformovosti
(reakcia)Java is good because it works on all OSes is like saying anal sex is good because it works on all genders.

>Ako OK, zo srandy ano, ale na ten prispevok sa dala viest dlha seriozna diskusia
A do tretice

(moj prispevok)a .NET je okopcena java , trocha horsia lebo ju robi M$ => nepojde na linuxe lebo to by bolo proti filozofie M$
(reakcia) Mono Project

>Takto.Ked niekto povie ze Mono project je nahrada EKVIVALENTNA (co sa dalo dedukovat z raznosti tej odpovede), tak vidno ze sa v danej problematike nevyzna, nakolko Mono project je niekde medzi MS .NET 1.1 a 2.0 ale sucasny MS .NET je uz pri verzi 3.0 a zo skusenosi viacerych ludi ladit nieco typu Mono na Linuxe a preniest do na .NET pod MS win je utrpenie ( v Jave to tak nie je , teda myslim ze to nie je ekvivalentna odpoved - suvisi aj ohladom multiplatformovosti)
Aby ste to pochopili spravne, nechcem tym nikoho znehodnocovat alebo nieco podobne , ale chcem aby to tu bolo, lebo konanie moderatora sa mi nezdalo byt adekvatne :)
Railbot
Profil
peki
Takhle, moderátor má vždy pravdu a stěžovat si můžeš jít leda na lampárnu. Jako každý jiný jsi zde jen na návštěvě a pokud někdo zamkne téma, tak k tomu měl asi důvod.
peki
Profil
Takhle, moderátor má vždy pravdu a stěžovat si můžeš jít leda na lampárnu. Jako každý jiný jsi zde jen na návštěvě a pokud někdo zamkne téma, tak k tomu měl asi důvod.
Ano , chapem :)
Ale aj tak sa mi nezda, ked niekto zamkne temu s "rozporuplnym" prispevkom.
DoubleThink
Profil *
bol zaujimavy a dalo sa nan este nadviazat dlha diskusia
Ano, možná i nekonečná.

Pokud chceš diskutovat na téma Java versus .NET, nic a nikdo ti nebrání vytvořit nový thread.
Diskuse na téma aký je najlepší programovací jazyk byla uzavřena především pro svou nekonkrétnost. Poslouchat výkřiky a neobjektivní argumenty linuxových a microsoftích extrémistů není zrovna moje představa seriózní diskuse.
izsak
Profil
Osobne som rád, že moderátori zatvárajú vlákna, kde Javisti vyvolávajú neopodstatnený flame ich stálym detským revom "MS okopíroval Javu".

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0