Autor Zpráva
Fred
Profil
Nešla by do preferencí přidat kolonka blacklist. Myslím tím neveřejný osobní seznam uživatelů, kteří překračují meze slušného chování a je lépe na jejich dotazy nereagovat?
Honza Hučín
Profil
Je to jako se vším - šla, ale někdo to musí udělat. Jestli se chceš chopit programování, napiš Yuhůovi mail. Já na to nemám čas a ostatní moderátoři asi taky ne.
Fred
Profil
Asi se budu muset začít to php učit, moje znalosti jsou pro takový úkol bohužel velmi nedostatečné. Díky za odpověď, určitě o tom budu přemýšlet.
Yuhů
Profil
Frede, nemám čas programovat ani upravovat fóra, prosím smiř se s tím.

Pokud máš pocit, že je lepší na některé lidi nereagovat, tak nejsi sám. Já osobně si dělám takový malý seznámek členů i nečlenů, o kterých si myslím své a nereaguju na ně. Myslím, že ti nic nebrání dělat to stejně.

Pokud máš pocit, že svou nelibost ohledně něčí osoby musíš ventilovat veřejně, tak si prosím založ do fóra O této diskusi nové téma s nadpisem "XYZ je debil" a uveď důvody, proč si to myslíš. Veškeré osobní spory si potom v rámci toho tématu můžete vyříkat. Ale prosím jenom tam. Přijde mi to docela férové a neobtěžující.

Určitě je to jednodušší než programování nových funkcí. A možná to bude i zábavnější.
Fred
Profil
Yuhů LOL , to mi spravilo náladu, díky moc. Už si tvořím stránku ************** :-)
Veřejně budu reagovat jiným způsobem :
1/ Netiqutte
2/ Jak se správně ptát
Fred
Profil
Tak jsem si našel sokromé řešení ;-) http://www.bookmarklets.com/tools/misc/index.phtml je to bookmarklet Record Comment for Site a Read Comment for Site
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0