Autor Zpráva
liblaha
Profil
Ráno zadám nové téma do "jak něco udělat". Večer jdu, abych se podíval, zdali mi někdo odpověděl a zjišťuji, že mojetéma není vůbec vidět pospolu s tématy zadanými ve stejné datum? tak jsem si to vyhledal podle klíčového slova, našel jsem to a zjistil, že se nikdo neozval. Ani se nedivím. Nemá kdo odpovědět, když se to neobjeví mezi nejčerstvějšími tématy. Nechová se to náhodou trochu divně? Sice hodně informací, ale neefektivně organizovaných, přitom by stačil panel "Poslední příspěvky" na hlavní straně.
Libor
Dero
Profil
Sice hodně informací, ale neefektivně organizovaných, přitom by stačil panel "Poslední příspěvky" na hlavní straně.

Myslíš takový panel, který na hlavní straně opravdu je a efektivně funguje už několik let?
Mistr
Profil
liblaha
Již Ti odpověděl kolega Dero. Ty máš totiž zřejmě (standardní) nastaveno zobrazování Tříděno podle nových odpovědí. Ovšem existuje i jiná volba - Tříděno podle nových témat. Pravdou však je, že ani pak bys své téma (zadané ráno) na titulní stránce (večer) nenašel. Frekvence zadávaných témat je zde totiž vyšší. A proto, když hledáš odpovědi či reakce na svá témata, mrkni do svého profilu.
habendorf
Profil
mojetéma není vůbec vidět pospolu s tématy zadanými ve stejné datum?
Protože na ně někdo reagoval.

Tříděno podle nových odpovědí.
Třídit podle nových témat

Vyber si ...
buraccio
Profil
Dobrý večer, moje téma zmizelo bez výstrahy a chtěl bych se zeptat proč? Bylo to v rubrice SEO, Google, Seznam, Katalogy - moderátorem této sekce je uživatel pod nickem Yuhů a téma se týkalo vymena-odkazu.com a jeho nefunkčnosti. Jen bych chtěl vědět čeho jsem se dopustil, že bylo téma vymazáno. Děkuji. S Pozdravem Martin Bureš . .
Yuhů
Profil
Těžko říct, buraccio, proč to bylo smazáno. Je nás moderátorů této sekce víc. Pokud se příspěvek týkal opravdu pouze nefunkčnosti nějakého serveru, tak nevidím nic divného na tom, pokud bylo smazáno.
buraccio
Profil
Děkuji za informaci . . . a myslel jsem to tak, že sem chodí uživatelé, co využívají systém vymena-odkazu.com a chodí sem také jeho provozovatel. Chtěl jsem jen upozornit na to, že ten server prostě brzdí běh ostaních serverů, co jsou do tohoto systému zapojeni. To je vše . . . hezký den ;-)
souki
Profil
buraccio
Já jsem tůvrce, můžeš to upřesnit?
buraccio
Profil
souki: Ahoj, to víš, že můžu. Předtím mně byl příspěvek smazán a tys to ani nemohl postřehnout. Můj příspěvek, kde jsem upozornil na Tvůj server byl psaný 27.8.2007 (to je před měsícem). V té době došlo k tomu, že se můj server vůbec nezobrazil (v okně prohlížeče). Postupně jsem odstraňoval reklamy a konzultoval jsem to se svým webhosterem až jsme došli na to, že problém je v Tvém serveru. Když jsem se chtěl přihlásit do administrace vymena-odkazu.com, tak po zadání loginu server zamrznul. Tak jsem musel na 14 dní odstranit ze svého kódu odkaz na Tvůj server, který zobrazuje ty vyměněné odkazy. Nevím, kde byl problém, ale ted zas všechno funguje . . . ;-)
souki
Profil
buraccio
Tak to se omouvám za komplikace... Hosting dělá nějaké velké změny, takže bych to přisoudil jim. Snažíme se to přesounout jinam, ale přeci jen to nevydělává ani korunu... Doporučuju vložit si na stránky kód ve verzi s cURL - tam je nastaven časový limit, takže v případě výpadku stránky neblokuje
buraccio
Profil
jj OK . . . nevadí, hlavně se to vysvětlilo a že je to teď funkční. Změním si ten kód na cURL, kdyby náhodou . . . měj se fajn.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0