Autor Zpráva
Zerog
Profil
Zdravim

Je nejaka sance do budoucna ze by tohle forum melo RSS? Pro me je DJPW zajimava natolik ze ji navstevuji nekolikrat denne a neco jako RSS by se me hodilo. Aspon temata. Nikdy jsem vsak nepracoval s miniBB takze netusim jak slozite by bylo RSS zakomponovat.

Jeste me napadlo, ze bych udelat hlidaciho psa, kterej by bezel na jinem webu a nove temata by me hlasil (asi mailem nebo rss) ale nevim jestli to nejak neporusuje pravidla diskuze :)

Pokud neco takoveho jiz existuje budu rad za odkaz.

S pozdravem Zerog
djlj
Profil
Budoucnost se stává skutečností již dnes: http://diskuse.jakpsatweb.cz/rss.php
Zerog
Profil
Asi jsem se radoval predcastne ...ma ctecka pise Error: Chyba v XML :(
Chamurappi
Profil
Reaguji na Zeroga:
Pořiď si nějakou čtečku, která nedodržuje specifikaci.
Zerog
Profil
Ja jsem si poridil ctecku do firefoxu ... mate neco lepsiho? :)
Yuhů
Profil
Moc se omlouvám, ale to rss opravdu občas chybuje. Mám za to, že blbnou entity. Nemám teď vůbec čas se tím zabývat. Snažím se tohle fórum upgradnout na vyšší verzi po nocích už asi půl roku, ale osciluji přitom mezi záchvaty píle, vzteku na původní programátory a mezi stavy totální rezignace. V té nové verzi je už myslím rss funkční, ale jestli to bude fungovat tak špatně jako zbytek toho softu, tak potěš.
smasty
Profil *
mne to ide- citacka pre operu...
Chamurappi
Profil
Reaguji na Yuhůa:
Znám příčinu. MIME typ „text/xml“ má podle RFC výchozí kódování „us-ascii“ a to nejde přebít XML deklarací. Některé RSS čtečky toto pitomé pravidlo respektují a selhávají na prvním českém znaku, jiné na něj ku prospěchu uživatelstva dlabou.

Měla by pomoct změna Content-Type hlavičky na „application/xml“.
DJ Miky
Profil
Ja jsem si poridil ctecku do firefoxu ... mate neco lepsiho? :)

Čtečku přímo zabudovanou ve Firefoxu :-).
Zerog
Profil
To DJ Miky: To vyjde nastejno ;o)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0