« 1 2 3 »
Autor Zpráva
habendorf
Profil
Taky už vás nebaví ty věčné onanie banánu, hofyho a spol.?

Ostatně kdo chce někde hostovat, má většinou dost inteligence na to, aby si nějaký hosting našel sám.
Tak k čemu vlastně tahle sekce je?

Připadá mi jako stoka na jinak celkem slušné diskuzi.

A když se páni hostéři (většinou) neumí chovat, jejich smůla.
quinux
Profil
Taky nebaví. Urážky, nadávky a hlavně když jeden spuerhostér kritizuje druhého, to už je na blití.
Zdeněk Košťál
Profil
habendorf

onanie banánu
Připadá mi jako stoka na jinak celkem slušné diskuzi.

Naprosto souhlasím, jsem pro. Minimálně bych přepsal pravidla, aby tam na sebe nemohli dělat reklamu a mělo to díky tomu alespoň nějakou úroveň...
Keilew
Profil
Zdeňku, k čemu jsou ti pravidla, když sám vybízíš k jejich porušování formou "výjimek".
Jinak souhlasím, jediné, co má význam, je vývěska, kde bude mít každý hoster právě jedno okínko, které si může editovat a dejme tomu bude stanoven max.počet znaků. Ale není to už taky komerční inzerce?;) Takže stručně: zrušit.
Kcko
Profil
Ja bych to nerusil, me vyplody pana Kaluzy z Bananu dokazi vzdy pobavit.
NECHAT! :)
Chamurappi
Profil
Jsem též pro zrušení. Nebo ji alespoň přejmenovat na „Spam“, protože nic jiného tam stejně není. Věrohodné jak e-mail lákající na V14GRu, jen vůl by neodolal.

Zrušení kategorie však bude mít ten efekt, že se spamující individua přesunou do kategorií jiných. Chtělo by to důsledný postih ze strany moderátorů. Kolik lidí tu vlastně aktivně moderuje? Asi tak dva, ne? Škoda, že se permanentně čeká na novou verzi fóra a moderátorské stavy se nenavyšují.
habendorf
Profil
Chamurappi

Zrušení kategorie však bude mít ten efekt, že se spamující individua přesunou do kategorií jiných.
Jo, to mě taky napadlo.

...a moderátorské stavy se nenavyšují.
Chop se toho :o)
armin
Profil
Ja jsem pro... kdo ma rozum, dovede si hosting vybrat sam a nemusi zde cist kdo ma kde jakou smet kabelu, jak ma ulozene krabice, ktera firma ma kolik zamestnancu, ze nekdo neumi psat,... Pusobi to opravdu hodne spatne a vrha to jen (zbytecne?) spatne svetlo na nektere lidi. Ja mluvim za sebe, nejsem "Hosting only addict" existuji v x dalsich kategoriich a pokud vim, snazim se lidem pomoct, coz se o minimalne 2 individuach zde pusobicich rict absolutne neda. A co se tyce moderatoru, tak asi maji na praci dulezitejsi veci nez cist bezduche zvasty v casti Hosting.
Keilew
Profil
Chamurappi
Jsem skutečně překvapen, že tu jsi i když zde není o validitě ani zmínka:) A souhlasím a dodávám, že těch moderátorů zde je poslední dobou 0.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Kcko:
Tady už nenajdeš pochopení ani pro výsměch. Jestli tě to fakt vždy baví, tak nejsi normální.

Reaguji na habendorfa:
Chop se toho :o)
Nemůžu. Ale mezi řádky čtu, že ty jsi mezi řádky vyčetl nějakou dezinformaci :-)
habendorf
Profil
Chamurappi

Beztak žijeme v dezinformační době :o)

Proč bys nemohl moderovat? Čas?
Chamurappi
Profil
Reaguji na habendorfa:
Nemůžu moderovat, protože mi DoubleThink ještě nesvěřil moderátorská práva, o která jsem ho před pár měsíci žádal.
habendorf
Profil
Chamurappi

Zkus se zeptat Tomáše Hradila, když DoubleThink nefunguje :o)
banancz
Profil
2 armin
ty si ***** :-), to chcou zrušit kvůli mě+hofy+tobě
Railbot
Profil
Když už jsme u té nové verze fóra a hromady věcí s tím spojených. Čeká se na to už opravdu dlouho. Bylo by dobré do toho kopnou, ať se s tím začne něco dělat a alespoň ty křesla modetároů někdo zasedne. Chápu, že migrace na novou verzi zřejmě není úplně triviální, ale určitě to nemůže být takový problém, aby to trvalo půl roku. Diskuse by se měla pohnout kupředu a nějak se vyvíjet. Osobně doufám v brzké zlepšení.

A odpověď na anketní otázku - jsem také pro zrušení.
Mastodont
Profil
Rubriku nechat, banán zabanánovat.
quinux
Profil
Kcko
Ja bych to nerusil, me vyplody pana Kaluzy z Bananu dokazi vzdy pobavit.
Dříve snad, ale dnes už je to pořád jen ta samá ohraná písnička. Nuda a jen samé urážky nebo spam. A to neplatí jen pro banan.
YoSarin
Profil
IMHO by stačilo důslednější moderování (mazání && banování && lockování).
Railbot
Profil
YoSarin
A tím se vracíme k problému nedosažitelné nové verze fóra potažmo jmenování nových moderátorů :)
Keilew
Profil
Je to začarovaný kruh, který se nejeví, že by se měl rozřešit. Kdybychom to pánové z tlachtace taky nezazdili, mohl být problém už dávno vyřešen.
Jinak ta sekce hosting celkem postrádá smysl už delší dobu. Hostingů je jak hub po dešti a už je i docela vzácné, když se tu někdo zeptá, jaký je hosting XYZ, že se vůbec najde někdo, kdo ho zná.
quinux
Profil
Keilew
Hostingů je jak hub po dešti a už je i docela vzácné, když se tu někdo zeptá, jaký je hosting XYZ, že se vůbec najde někdo, kdo ho zná.
Problém je, že se takovýto dotaz vždy zvrhne ve flame, ve kterém se hostéři předhánějí, který více vychválí ten svůj hosting. Z čehož plyne, že odpovědi jsou neobjektivní a málokdy tazateli pomohou.
Railbot
Profil
Zbavit se toho by zas takový problém nebyl. Notorických otrapů jde zde jen pár, ale o to více mají žvástů.
habendorf
Profil
Railbot

Co se týče nové verze fóra, to mě zas tak netrápí. Ale nové moderátory by to chtělo jak sůl. Co třeba ty? Nebo Mistr?
mat
Profil
habendorf

jeden ze zdejších moderátorů prchl na webtrh k retalovi a není se co divit, "rozumy" hofyho, armina, kalužy a dalších některých tohle fórum docela degradují, a to ať si zmínění pánové myslí cokoli
hofy3
Profil
Nechat, je to legrace. Nic nemazat! :)
Keilew
Profil
Railbot
Já bych to i bral, ale se svou reputací, no nevím. Hele, podle mě by to šlo vyřešil jednoduše. Prostě dát moderátorství všem, co jsou trochu rozumní a už tu nějaký pátek jsou: ty, habendorf, Mistr, ostravacek:) atd. Budou mít ta práva a jelikož tu jsou často, budou moci rychle reagovat na dění a přitom to nebude vzhledem k jejich počtu nijak závazné, jakože by tu museli povinně vysedávat celé dny. Tudíž by habendorf nemohl brblat, že nechce být moderátor, protože by byl "taky-moderátor". Doufám, že jsem to vysvětlil srozumitelně, píšu totiž z mobilu a vzhledem k tempu člověk zapomene, čím tu větu začal:)
quinux
Profil
hofy3
Opravdu strašná. Kategorie hosting není kvůli legraci. Jestli se chcete pomlouvat a urážet, tak si to běžte dělat jinde, ale tady tím prudíte již docela hodně lidí.
hofy3
Profil
quinux neni? Aha a ze to tam neni napsany, treba do zavrky (jen vazne) :)
Keilew
Profil
No vidíte a mít tu možnost, tak už má hofy černej puntík;)
habendorf
Profil
Keilew

ostravacek

BTW, jestli myslíš Plaváčka, tak ten není z Ostravy :o)
« 1 2 3 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0