« 1 2 3 »
Autor Zpráva
Keilew
Profil
habendorf
Na Plaváčka jsem zapomněl, to je pravda. Omlouvám se mu, že jsem ho zahrnul do "atd."
A Ostravaček je oblíbený dětský smetánek a taky pan kolega quinux ;)
quinux
Profil
hofy3
neni? Aha a ze to tam neni napsany, treba do zavrky (jen vazne) :)
Protože jsou tady většinou rozumní lidé a né děti, kterým je třeba vše napsat.

habendorf
BTW, jestli myslíš Plaváčka, tak ten není z Ostravy :o)
Není, ale do Ostravy to nemá daleko ;)

Keilew
A Ostravaček je oblíbený dětský smetánek
To už se snad ani nevyrábí ;)
Keilew
Profil
quinux
Mám jich plnou lednici:-))
Railbot
Profil
Hezké nápady. Bez vyjádření nějaké vyšší moci se ale můžeme bavit jen v teoretické rovině. Kdyby se vyjádřil Yuhů, DoubleThink? Ale jsem bv tomto ohledu trochu pesimista a myslím si, že to opět vyšumí. Rád bych se zmýlil. Třeba někdy ten čas bude, aby se dalo se současným stavem moderátorstva něco udělat.
quinux
Profil
Keilew
Mám jich plnou lednici:-))
Já mám v lednici maso. Zuby mám ještě zdravé :-D
quinux
Profil
Railbot
Vyšumí. Nemyslím si, že se něco stane.
Keilew
Profil
Railbot, quinux
bohužel souhlasím, vyšumí. Yuhů ani DoubleThink se tomu nijak moc nevěnují a tady to jde do kopru... To je prostě fakt.
armin
Profil
banancz: nevim co jsi myslel temi hvezdickami, ale me to nevadi kdyz zrusi tuto cast fora. Ja se snazim zde vystupovat (AJ MIMO KATEGORIE HOSTING) cestne a predevsim vzdy mluvit pravdu a pokusit se pomoct uzivatelum pokud vim. Staci si nakliknout muj profil...
Manq
Profil
Já jsem pro rozšíření stavu moderátorů, ne-li rovnou pro jeho obměnu. Až na pár vyjímek samozřejmě.
DoubleThink
Profil *
Nemůžu moderovat, protože mi DoubleThink ještě nesvěřil moderátorská práva, o která jsem ho před pár měsíci žádal.
Můj poslední mail k tobě měl následující znění:

které sekce bys měl zájem moderovat (kromě obligátního doctype a validity)?

Zatím nemám odpověď. Mail jednoho z nás se asi někam zakutálel.
Chamurappi
Profil
Reaguji na DoubleThinka:
Ach jo. Hloupý freemail, ztrácí příchozí poštu, ztrácí odchozí poštu…
Dne 20. června jsem se ti pokusil odeslat odpověď: „Mé další oblíbené kategorie jsou HTML, CSS, JavaScript, Problémy s prohlížeči, Problémy v začátcích a Jak něco udělat.“ — ale klidně si vezmu i Názor na stránku a Nezařaditelné dotazy.

Mimochodem, vypadá to, že nás (jako tebe a mě) tu někteří považují za schizofrenika. Necháme je při tom?
Keilew
Profil
Chamurappi
A není to oprávněné?:-)

DoubleThink
Pokud bych směl, a nechtěje používat freemail se zde vyjevil, dostal bych taktéž moderátorstvo?
Mám zájem o tepání češtiny a mazání hloupých a nesouvisejících příspěvků ve všech sekcích vyjma: FrontPage, SEM, Práce s počítačem, celý Flash a celý Fireworks. Předem děkuji.
Zdeněk Košťál
Profil
Těch moderátorů je opravdu málo, jsem pro navýšení stavu. Diskusi sleduji neustále (ať žije reload v opeře) a vidím kolik zásahů by některá vlákna potřebovala, je vážně načase. Mimochodem co s sebou má přinést ta slibovaná nová verze?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Keilewa:
Kdybych byl DoubleThink, tak bych tě před pár měsíci za tvé chatování s Lexterem zabanoval, čímž bych snad úspěšně předešel současnému požadavku na moderování. Tepání češtiny bych ti po zdejších zkušenostech nedoporučoval, tím spíš, že moderátor by měl dohlížet na věcnou stránku diskuse, ne na pravopis. Také jsem se příliš neztotožnil s tvým pesimistickým remcáním ohledně úrovně a kvality tohoto fóra. Z mého pohledu bys byl mezi kandidáty na moderátora na předposledním místě.

Ale DoubleThink možná bude mít jiný názor.
Str4wberry
Profil
Zdeněk Košťál
„Těch moderátorů je opravdu málo“
Řekl bych, že jich je dost. Jen jich je málo aktivních.

„Mimochodem co s sebou má přinést ta slibovaná nová verze?“
Pokud půjde o aktualizaci na novou verzi miniBB, tak je ji možné vyzkoušet zde — http://minibbtest.virtualis.lv/minibb-test.php
Petr Tichý
Profil
Keilew
Jsi si naprosto jistý, že si ta pravá osoba pro mazání hloupých a nesouvisejících příspěvků?
Promiň, že to říkám takhle nahlas, ale ty si prošel nějakou komplexní proměnou? :o)

Vůbec nic ve zlém...
Mastodont
Profil
Keilew a moderátor? No po výkonu ve "Wir suchen!" raději ne, díky.
tiso
Profil
Čo takto opačný postup: moderátor sa spýta niekoho, o kom si myslí že by mohol byť moderátorom na to, či má záujem moderovať?
habendorf
Profil
DoubleThink

Tak je fajn, že jste si s Chamurappim vyjasnili maily, ale mě by celkem zajímal tvůj názor na původní téma - zrušení sekce hosting, coby zdroje neustálého spamu a nechutných přestřelek pár individuí.

Vyjádříš se?
Keilew
Profil
Chamurappi
Ano, udělal jsem chybu, ale nemám se za co stydět. Nejsem ten člověk, co potřebuje 3 nicky na to, aby si sám vyhověl, případně po faux-pas změnil identitu a dělal nováčka.
Remcání? Věcná kritika!
Nezáleží na pravopisu? Můj osobní pocit je, že nadpisy typu "Scháníme pls vebhosting s úmislem...thx" zrovna nepřidají na důvěryhodnosti. Ale třeba máš jiný názor.

Bylo mi jasný, že moderování nabeton nedostanu, ale proč to nezkusit, že?;-)

Mastodont
Ja ja, kajn rules! Komunist cul!

EDIT: abych tu nezapleveloval fórum, reaguju i na DoubleThinka podemnou. Nemám žádnou družinu, ani občanský sdružení ani nic jiného. Ten web, na který narážíš, je přístupný komukoli, každý si může vyjádřit svůj názor k čemukoli a doposavad jsem nikoho necenzuroval. To, že něco tvrdím já, neznamená, že si to myslí i ostatní, takže opatrně s tou generalizací!
DoubleThink
Profil *
Co takhle celou kategorii hosting zrušit?
Nejsem jediný, kdo o tom rozhoduje, ale tento návrh bych osobně nepodpořil.

Pokud ti vadí příspěvky pánů Banánů, Savan, Arminů, nemusíš je číst. Jestli vidíte hranici mezi hamem a spamem ostře, gratuluji, já tuhle schopnost nemám.

Například informace, že Banán nabízí doménu CZ za 250, byť je přímo od majitele, mi přišla docela vhod.
Samozřejmě se zvedla vlna štěkotu, přestože ve srovnání konkurencí je tato cena pořád ještě férová - už mi to připadá jako hnutí AntiHulán.

Mohl bych samozřejmě banovat vodopády IP adres a klíčových slov, ale k čemu je to dobré? K tomu, aby zabanovaní přešli do anonymity a začali své názory prezentovat jako nezávislé?

Mimochodem, vypadá to, že nás (jako tebe a mě) tu někteří považují za schizofrenika. Necháme je při tom?
A máš způsob, jak dokázat opak? ;)

Těch moderátorů je opravdu málo
Ano, je jich málo. Aby mohl moderátor promazat vlákno, musí ho celé přečíst. Je to časově i psychicky náročné. Trávit svůj volný čas pročítáním virtuální onanie pubertálních spratků není to, co by mě zrovna lákalo. A když to náhodou udělám, tak mě Keilewova družina označí za neschopného líneho rejpala.

Tvou kandidaturu Keilewe nepodpořím.
quinux
Profil
DoubleThink
Pokud ti vadí příspěvky pánů Banánů, Savan, Arminů, nemusíš je číst.
To je docela jednoduché říct, ale mnohdy těžké uskutečnit. Když se v přehledu zobrazuje pouze autor posledního příspěvku a nikoliv autor vlákna tak jak to chceš zjistit jinak než otevřením vlákna a když už jej otevřeš, tak si příspěvky zpravidla přečteš. Případně pokud pročítáš vlákno od nějakého autora tak není moc logické vynechávat příspěvky od zmiňovaných, jelikož pak třeba můžeš zbytečně řešit něco co již vyřešili oni.

Například informace, že Banán nabízí doménu CZ za 250, byť je přímo od majitele, mi přišla docela vhod.
Ano, to už je o potřebách každého, ale když jsem třeba viděl vlákno "nový freehosting", tak jsem jej ze zajímavosti otevřel, abych třeba věděl zdali mohu něco příště "doporučit". Jenže po otevření jsem zjistil, že titulek byl jen zavádějící spam od banánu, který si udělal z kategorie hosting PR oddělení banánu.

Chci tím říct, že kategorie hosting je docela užitečnou kategorií, ale poslední dobou se z ní stává píseček pro hostéry, kteří se v ní urážejí, pomlouvají a dělají si z ní svá PR hřiště, protože asi nejsou schopni kvalitními službami a marketingem (v rámci etiky) vybudovat své "společnosti" ku prospěchu jejich i jejich klientů.
habendorf
Profil
DoubleThink

Pokud ti vadí příspěvky pánů Banánů, Savan, Arminů, nemusíš je číst.

Co na to říct, to je samozřejmě pravda. A když mi vadí rozbitý silnice, můžu jezdit vlakem.


- už mi to připadá jako hnutí AntiHulán.

Nevím jestli to bylo na mě, coby vyprovokovatele tvé odpovědi, nebo obecně, ale za sebe můžu říct, že jsem tady žádné AntiRadovan, AntiHofy ani jiné AntiXxx snad nikdy nevytvářel.
Chamurappi
Profil
Reaguji na DoubleThinka:
Jestli vidíte hranici mezi hamem a spamem ostře, gratuluji, já tuhle schopnost nemám.
Ta hranice ostrá není. Jakmile však výrazně vzroste pravděpodobnost, že o spam jde, je důvěryhodnost v tahu. Nebudeme se s pisatelem soudit a dokazovat mu zlé úmysly, ale ani mu nebudeme věřit. Mrkni třeba sem, podle všech indicií je whoisik jen obyčejný spokojený zákazník station.cz, ale za vyjádření své spokojenosti zaplatil svou důvěryhodností.

Například informace, že Banán nabízí doménu CZ za 250, byť je přímo od majitele, mi přišla docela vhod
Máme zde kategorii „Práce a zakázky“, která je pro inzeráty přímo stvořená a tamní agresivní pravidlo „nemáš zájem => mlč“ rozbouřené rýpaly uklidní.

K tomu, aby zabanovaní přešli do anonymity a začali své názory prezentovat jako nezávislé?
To teď nedělají? Máme pár označených promotérů, kteří si zde navzájem zvyšují krevní tlak, ale to nijak nevypovídá o ostatních zúčastněných identitách. Když vlezu do kategorie Hosting a řeknu „sháním hosting, poraďte“, dostanu objektivní informace? Ozve se mi pár anonymů nebo skoro-anonymů. Těm věřit nebudu. A těm, kdo mají u jména svoji firmu, také věřit nebudu. Věřil bych nanejvýš zdejším stálým diskutérům, jako je třeba habendorf, ale ti se od celé kategorie odvrací kvůli nevraživým konfliktům (které tam vyvolávají lidé známí i neznámí).

Chápu, že zabanování toho moc nevyřeší, ale postoj „budeme je tolerovat, aspoň je máme pod kontrolou“ je k smíchu, když se té kontroly zříkáme a tolerujeme úplně všechno. Předmětem tohoto vlákna není vykázání konkrétních hráčů ze hry, ale zrušení hřiště.

———
Z jiného soudku:
Díky za moderátorské křeslo. Je docela pohodlné — už jsem identifikoval toho hulváta, co mi před rokem sprostě nadával a až si zítra nabrousím kosu, pozvu ho na večeři. Nic neurovná vztahy tak, jako čerstvě pokosený strávník.

A máš způsob, jak dokázat opak? ;)
O jednom přesvědčivém bych věděl, ale stálo by tě to život. Na druhou stranu by už Keilew nikdy nemluvil o tvých schizofrenních výlevech a Dero by mě neoslovoval „Ahoj DoubleThinku“ :-)
Manq
Profil
Chamurappi
Tak jsi se konečně dočkal. Gratuluji.

Chystáš nějaké zásadní změny? Samozřejmě se svolením Yuhůa a DoubleThinka. Počítám, že si konečně promažeš už tak slavné vlákno o rozdílech HTML a XHTML, pokud jsi to už neudělal.
Jardanet
Profil
Mazat ne, protože se přesunou jinam, ale přejmenovat. Takový "Hnojník" nebo "Propagační centrum ovoce" - to je dostačující.
quinux
Profil
Jardanet
Mazat ne, protože se přesunou jinam
Pak poruší pravidla a jejich příspěvky budou promazávány příp. ban.

Propagační centrum ovoce
Bordel tady nedělá jen banán.
banancz
Profil
tak bordel tady dělá hlavně děcko hofy, který hledá chyby v mém pravopisu :-) a nedrží se tématu
tiso
Profil
banancz - tebe nevadí že píšeš nespisovne? Nehanbíš sa za to? Veď si konečne vstúp do svedomia, kúp si nejakú príručku a nauč sa konečne kultúrne vyjadrovať. Slang a kvázi-spisovné rečičky nikoho na biznis neprehovoria. Je smutné ak sa niekto takto oficiálne vyjadruje.
Railbot
Profil
Je fakt, že pravopis je každého věc a není možné kvůli tomu někomu asi moc nadávat, ale takový pan Kaluža, to se většinou číst ani nedá, styděl bych se být jím. Číst jeho řeči nemusím, ale jelikož se o hostingy zajímám a banancz je všudem těžko se to ignoruje a faktem je, ýe diskuse by si měla držet i nějaký standard ve vyjadřování včetně pravopisu...
« 1 2 3 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0