« 1 2 3 »
Autor Zpráva
habendorf
Profil
Tak aspoň k něčemu tohle téma bylo dobré - ať už tu hosting zůstane nebo ne, získali jsme nového moderátora a to je jednoznačně velké plus.
Zdeněk Košťál
Profil
habendorf

Sice to tu jeden moderátor navíc asi moc nevytrhne, ale aspoň něco se s tím dělá. Navíc - čistě teoreticky - pokud je to opravdu schizofrenik, tak jsme nezískali jednoho moderátora navíc, ale možná by se ta druhá osobnost dala brát za zlomek moderátora. Ale to nebudu rozpitvávat, opouštím raději teoretickou rovinu a půjdu k věci... Jsi tu pořád, na moderátora by ses hodil... Takže tě navrhuju ať už se ti to líbí nebo ne a doufám, že se k tomu ještě někdo vyjádří. Jeden moderátor navíc je sice dobré, ale i tak to nestačí.
Keilew
Profil
Moje podpora by mohla sice habendorfovi uškodit, ale i tak - habendorf na hrad!:)
quinux
Profil
Taky podpořím habendorfa ;)
habendorf
Profil
Zdeněk Košťál

Sice to tu jeden moderátor navíc asi moc nevytrhne, ale aspoň něco se s tím dělá.
Chamurappi nikdy nespí (asi je to věkem, přece jen pár tisíc let je už požehnaný věk), takže já myslím, že to třeba i vytrhne.

Takže tě navrhuju ať už se ti to líbí nebo ne
To jako moderátorem proti své vůli? :o)

Já moderátorem být nemůžu, protože moderátorství vyžaduje určité odborné znalosti a já skoro nic neumím. Možná trochu CSS.
Petr Tichý
Profil
Já moderátorem být nemůžu, protože moderátorství vyžaduje určité odborné znalosti (...)

Když pominu vtipně vypadající přehnanou skromnost, tak s tebou stejně nesouhlasím. Myslím si, že moderátorství vyžaduje především čas a zdravý rozum. Nemusím být flashař, abych promazal vlákna s otázkama na stažení Flashe a zabanoval autory.
Zdeněk Košťál
Profil
habendorf

Chamurappi nikdy nespí (asi je to věkem, přece jen pár tisíc let je už požehnaný věk), takže já myslím, že to třeba i vytrhne.
No možná že máš i pravdu, uvidíme. Chamurappi se to pořád potlouká tak doufejme že bude nejméně tak aktivní, jako je při kritice W3C :-).

To jako moderátorem proti své vůli? :o)
Ano :-) Jde jen o to že jsi tu často a zdravý rozum máš zatím taky, tudíž předpoklad splňuješ.

Já moderátorem být nemůžu, protože moderátorství vyžaduje určité odborné znalosti a já skoro nic neumím.
Hahaha. Zahoď skromnost, odborné znalosti máš, o tom myslím není sporu.
banancz
Profil
pokud se hledá moderátor pro forum hostingy, já to klidně rád budu
Timy
Profil
Nutno podotknout, že Radovanovi nechybí smysl pro humor :-))
Timy
Profil
Btw, zrušení téhle sekce jsem navrhoval už kdysi.
Railbot
Profil
Radovane, až se bude hledat dvorní kašpárek, někdo se jistě ozve.
armin
Profil
Lidi lidi lidicky... nelibi se Vam chovani jistych clenu predevsim v teto sekci [Hosting], opirate se o jejich neeticke chovani v teto casti jak vam nevyhovuje a co prosim delate vy? Ozval se banan ze by chtel byt moderator a hnedka x reakci identickych jako reakce clenu, kteri jsou vam trnem v oku. Me osobne je to fuk kdo jak pise. Nekdo umi to, nekdo tamto a nekdo uplne nic. Kdyz by byl banan moderatorem, tak nemam vuci tomu zadne namitky. Klidne at je, alespon nekdo "od fachu".
Mulder
Profil
Mám jenom já pocit, že Armin úplně zešílel?
Railbot
Profil
armin
Jenže to je právě ten vtip. Moderátora sekce hosting těžko může dělat někdo, kdo v tom obchoduje.. Tato skece žádného zvláštního moda nepotřebuje a už vůbec ne z oboru. Stačí běžný mod, který ma na starost více sekcí.
armin
Profil
Mulder: hihi, me osobne by to nevadilo kdyz by mazal me prispevky. Alespon by se projevil v plne krase... spis se prosim venujte na prvni cast meho predchoziho prispevku...
Mulder
Profil
Já bych dával tresty za porušování pravidel - zabanování názvu hostingu třeba na měsíc (jak to tady už jednou bylo - byl klid, vzpomínáte?). A jako obranu proti anonymitě bych v sekci Hosting odkryl IP adresy.
armin
Profil
Mulder: Odkryt IP = naprosto nesouhlasim... bezpecnostni riziko. Treba ja si platim pevnou IP, mam sve duvody. Vytvaret si x uctu je trapne a prizemni, k takovemuto kroku bych se ja osobne nikdy nesnizil. A navic kdokoliv muze semka skocit pres proxinu, pochybuji ze majitel tohoto fora bude delat modul pro zobrazovani skutecne IP i kdyz je nekdo za proxinou.
Vsak kazdy moderator vidi IP adresy vsech uzivatelu, kdyz na nejakou klikne, vylitne mu seznam prezdivek ktere pod touto IP zde publikovali. Nepovazuji za vhodne tuto informaci zverejnovat. Pokud ano, tak bez posledniho cisla, to "vy-ixkovat".
Chamurappi
Profil
Reaguji na Keilewa: (ze strany 2)
Nejsem ten člověk, co potřebuje 3 nicky na to, aby si sám vyhověl, případně po faux-pas změnil identitu a dělal nováčka.
Psal jsem, že bys byl mezi kandidáty na moderátora na předposledním místě, nikoliv na posledním.
Jo a Blekota skoro určitě není Lexter. Zjednej si pořádek ve své družině.

Remcání? Věcná kritika!
Tahle diskuse neupadá. Běží možná na starším systému, ale úroveň příspěvků je pořád stejná (až na tvé chatování a hostingové promotéry). Stále sem chodí začátečníci, stále se tu něco nového dozvídají, stále se opakují tatáž témata. Což je naprosto v pořádku. Že fórum nesplňuje tvé očekávání? Co od něj vůbec očekáváš?

Nezáleží na pravopisu?
Záleží. Ale co by s tím měl moderátor dělat? Mám mazat příspěvky s hrubkami?

Můj osobní pocit je, že nadpisy typu "Scháníme pls vebhosting s úmislem...thx" zrovna nepřidají na důvěryhodnosti.
Snižují důvěryhodnost pisatele. Nevypovídají o důvěryhodnosti či užitečnosti fóra.
Mimochodem, máme tu i jednoho nevidomého člena, který dělá zjevné hrubky proto, že rozdíl oproti gramaticky správnému zápisu neslyší.


Reaguji na habendorfa:
ať už tu hosting zůstane nebo ne, získali jsme nového moderátora
Nový moderátor ovšem zrovna u kategorie Hosting neví, jak nastavit laťku, aby nebyla v rozporu s názory jiných moderátorů. Takže se jí bude raději vyhýbat.

Chamurappi nikdy nespí (asi je to věkem, přece jen pár tisíc let je už požehnaný věk)
Třeba za mě spí jiná část rozpolcené osobnosti :-)
armin
Profil
Chamurappi: (až na tvé chatování a hostingové promotéry)

Blbost, se podivej o par prispevku vejs... ozval se banan a ne promoteri se do nej pustili a vytykaji mu to same jako promoteri. Takze ja opravdu nerozumim o co tu jde. Jako nektere prispevky jsou nemistne, to plne souhlasim, ale kdyz poukaze "konkurence" (jsem hluboce presvedcen ze kvalitam bananu nemuze nikdo konkurovat) na tyto chyby, tak je to nemoralni a je zname komunite pohybujici se zde na zvraceni a spatne? Proc? Kdyz se chova sama stejne?
Manq
Profil
Chamurappi
Zjednej si pořádek ve své družině.
Ale no tak. Chamurappi, my nejsme žádná družina. Založili jsme si fórum, kde se každý může trochu více projevit. Jsme tam dobrovolně. Nevím proč to s DoubleThinkem pořád říkáte. Prosím, odpusťte si tyto řeči.
DoubleThink
Profil *
Hosting only addict
Od teď jsou user ranky omezeny jen na forum o hostingu.

pokud se hledá moderátor pro forum hostingy, já to klidně rád budu
Je to lákavé, ale ne. Moderátor by měl být aspoň trochu nestranný a nezaujatý.
bertik
Profil
ne nerušit ale promázavát chce to moderatory a jiný systém fora
Chamurappi
Profil
Reaguji na Manqa:
Na slově „družina“ není vůbec nic pejorativního. Pokud tento výraz některé členy družiny uráží, pošlu Keilewovu bratrstvu oficiální omluvu ze svého osvědčeného freemailu.


Reaguji na armina:
se do nej pustili a vytykaji mu to same jako promoteri
Oni mu nic nevytýkají, oni se jeho návrhu smějí. Oprávněně. Já se také zaraženě smál, když si příčina druhé poloviny problémů řekla o moderátorské křeslo.

ale kdyz poukaze "konkurence" na tyto chyby, tak je to nemoralni
Nekalá soutěž. Proto je nejpoužívanějším pracím prostředkem v televizních reklamách běžný prací prostředek, přestože se opakovaně ukazuje, jaký je to šmejd.


Reaguji na DoubleThinka:
Teď jsem tě chtěl vybídnout k sepsání pravidel pro kategorii Hosting a hle — ona už jsou. Možná by bylo vhodné požadovat bližší (ověřitelné) informace u každého doporučení/hanění. Pokud někdo píše „tenhle hosting miluju“, tak snad může uvést i adresu uhostovaného webu a dobu, jak dlouho tam hostuje. Zbavili bychom se anonymních výkřiků.

A ještě navrhuji třetí pravidlo k self-promotion:
* diskutující se nebudou vyjadřovat přímo k nabídkám konkurence
— To by mohlo zlikvidovat nevraživé konflikty. Pánem vlákna a středem pozornosti zůstane tazatel.
Manq
Profil
Chamurappi
Na slově „družina“ není vůbec nic pejorativního.
To možná ne, ale dělá z nás to, co nejsme.

pošlu Keilewovu bratrstvu
No, zde jsi akorát zaměnil slovo družina za slovo bratrstvo.

Omlouvat se nemusíš. Stačí, když se toho příště vyvaruješ. Nejsme družina, nejsme bratrstvo. Navštěvujeme akorát stejné fórum, nic víc nás nespojuje.
Mistr
Profil
Chamurappi
diskutující se nebudou vyjadřovat přímo k nabídkám konkurence
Budeš to kontrolovat a hlídat? Pak tedy upřímnou soustrast...
Chamurappi
Profil
Reaguji na Mistra:
Jsem ochoten na ně tu a tam dupnout. Když je párkrát plácnu přes prsty, vypěstují si reflex.
Zatím se však k mému dodatku nevyjádřil zbytek moderátorů.
DoubleThink
Profil *
Zatím se však k mému dodatku nevyjádřil zbytek moderátorů.
Inu, zbytek moderátoru se zřejmě (bohužel) bude omezovat na mou maličkost. Já s dodatky souhlasím, jsou zřejmě nezbytné, ale samozřejmě jsem otevřený názorům ostatních modů.
Takže jsem je ze své nekorunované funkce, XO tohoto fóra, označil jako schválené a platné.
Manq
Profil
Inu, zbytek moderátoru se zřejmě (bohužel) bude omezovat na mou maličkost.

A přesně to je ten problém.
Dero
Profil
Inu, zbytek moderátoru se zřejmě (bohužel) bude omezovat na mou maličkost.

To není tak úplně přesné. Taky, ač nadbytečně, souhlasím.
Railbot
Profil
Zatím se však k mému dodatku nevyjádřil zbytek moderátorů.
Zbytek oba dva se již vyjádřili, tak je to hned jasnější.
« 1 2 3 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0