Autor Zpráva
bertik
Profil
používat jiný systém pro forum např SMF
Mistr
Profil
bertik
Co z toho?
Joker
Profil
Mistr
Že s tím zase začínám, ale dá se na tomhle systému nějak vyřešit onen známý problém požírání zpětných lomítek?
Řešení se hledá celou dobu co tu jsem a zatím jsem četl jen něco v tom smyslu, že jak oprava současné verze tak upgrade na vyšší verzi by byly neúnosně náročné.
Řekl bych, že to je asi největší problém tohohle fóra.

Pak by se našlo ještě pár otravných vlastností:
- Při editaci příspěvku se rozhodí odkazy
- "protitapetovací" časový limit se vztahuje i na úpravy vlastních příspěvků, takže často odešlu příspěvek, objevím v něm chybu, upravím, odešlu, zjistím, že při té opravě mi fórum zase sežralo např. zpětná lomítka, opravím znovu, narazím na časový limit.
- Nevím, kde je chyba, ale z nějakého důvodu se mi při kliknutí na odkaz na stránku na které už jsem byl v Opeře nenačte aktuální verze, ale vezme se z cache. Přitom mám v Opeře nastavené kontrolovat změnu dokumentů vždy a na jiných webech se mi to neděje.
Manq
Profil
- Nevím, kde je chyba, ale z nějakého důvodu se mi při kliknutí na odkaz na stránku na které už jsem byl v Opeře nenačte aktuální verze, ale vezme se z cache. Přitom mám v Opeře nastavené kontrolovat změnu dokumentů vždy a na jiných webech se mi to neděje.

Jojo, to taky znám. Ale už jsem si zvykl. Nic jiného mi nezbylo.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0