« 1 2 3 »
Autor Zpráva
Keilew
Gekon
To je jako motorka? A tys byl v roli chodce nebo motorkáře?
Gekon
Keilew
Jo, to je motorka. Já byl v roli chodce, co přecházel v Domažlicích na zelenou přechod. Přijel hovaďák s motorkou, zelené si nevšim, naboural do mě, do betonového ostrůvku a zabil se.
Railbot
naboural do mě, do betonového ostrůvku a zabil se.
Tragédie. Leč prakticky o jedno nebezpečné hovado méně. A osobně jsem velice rád, že jsi z toho, Gekone, vyvázl živ a ten blbec tě nevzal s sebou.
Gekon
Railbot
Díky, máme na to stejný názor.
Keilew
Gekon
Tak to je síla:(( Na to, že předpokládaný výsledek tohoto střetu je zcela opačný, jsi dopad hodně dobře. A hodně zlomenin jsi měl?
Gekon
Keilew
Tak různě:) Natržená ledvina, něco se slinivkou, díky které doteď beru nějaké sr... prášky, roztříštěné žebro (to spodní, s tím jsou ještě nějaké komplikace oproti ostatním), otřes mozku, sedřená kůže na zádech, jizva na předloktí a pár stroupků. Nejhorší to bylo s tím otřesem mozku, protože jsem nemohl dělat vůbec nic - číst, poslouchat hudbu, brouzdat net... ach jo:(
Chamurappi
Reaguji na Manqa a quinuxe:
Moderátor by měl být nezaujatý a nekonfliktní v rámci své moderátorské funkce. Neměl by zneužívat své pozice k potírání nesouhlasů v oblastech nesouvisejících s provozem diskuse. Jinak je docela jedno, jestli kreslí raději křížky nebo kolečka. Má-li mít moderátor odborné znalosti, nevyhnutelně musí mít i více či méně vyhraněné odborné názory.

Reaguji na Gekona:
Gratuluji k zotavení.
Kajman_
Profil *
souki
> Kdo by nechtěl být moderátorem ? -:)
Třeba Kajman_

Kdybych nechtěl, tak to přeci nedělám :-)
Gekon
Chamurappi
Děkuji ti.
Gekon
Tak jsem mluvil s DoubleThinkem a situace je taková: Pokud nebude mít Yuhů nic proti, DoubleThink mě jím udělá. Zároveň ho asi přemluvím, aby v rámci zkvalitnění služeb nebyl můj popisek "Moderátor", nýbrž "Inkvizice". No dobře, suchej joke.
souki
Kajman_
Já jsem z toho magor... Buď špatně vidím, nebo nemáš ani registraci
Timy
souki
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=userinfo&user=1770
Joker
DoubleThink
Přidal bych jako vlastnost moderátora, že by měl mít respekt k pravidlům a být ochotný je dodržovat. Alespoň co jsem zažil na některých fórech, občas se stane, že na otázku "Kdo chce být moderátorem" se v první řadě přihlásí ti, kterým stávající moderátoři vymazávají nejvíc příspěvků pro porušení pravidel :)

Gekon
uh oh :( Doufám, že už to je OK.
Gekon
Joker
Jojo, už víceméně jo, díky za optání.

Přidal bych jako vlastnost moderátora, že by měl mít respekt k pravidlům a být ochotný je dodržovat. Alespoň co jsem zažil na některých fórech, občas se stane, že na otázku "Kdo chce být moderátorem" se v první řadě přihlásí ti, kterým stávající moderátoři vymazávají nejvíc příspěvků pro porušení pravidel :)
Doufám, že jsi tím nenarážel na mojí ještěrčí osobnost? ;)
Gekon
Ha, těšte se, jsem moderátor. Mám ale špatnou zprávu od Yuhůa; upgrade fóra s velkou pravděpodobností bude až příští rok. Píše, že se tomu věnuje tak jeden den v týdnu a že to chce dělat pořádně... No co, aspoň to bude stát za to.
souki
Timy
No jo.. ale to je Kajman a ne Kajman_ :o)
Kajman_
Vždycky jsem přemýšlel, čím to je, že používáš tehle bezregistrační...
tajny spion
No vidite, cemu vsemu tohle vlakno pomohlo :)
Joker
Gekon
Doufám, že jsi tím nenarážel na mojí ještěrčí osobnost? ;)
Ne-e, to byly zkušenosti odjinud ;-)

Tady je pro moderátory výhoda, že to není fórum "pro zábavu" a lidi sem nechodí "na pokec", což omezuje výskyt problematických situací. Přesto by tu větší aktivita moderátorů neškodila.

Ha, těšte se, jsem moderátor.
Ještě nejspíš ne ;) Alespoň já vidím pořád "člen".

edit: ha, tak uuuž vidím "Moderátor" :-)
Chamurappi
Reaguji na Gekona:
Buď vítán v naší moderátorské družině. Jestli si chceš pořádně zamazat, tak sleduj kategorii Hosting, máme tam nový dodatek k pravidlům.

Reaguji na Jokera:
Větší aktivita moderátorů? Něco přehlížím?
Railbot
Chamurappi
Ty zrovna ne. Beztak jsi jen robot, kterého Chamurappi naučil svých pát otřepapnýcvh frází.
Pravý Chamurappi tráví čas pálením cárů papíru se speicikací XHTML.
Mistr
Gekon
Moderátor? No konečně. Že to ale trvalo... :-)
Gekon
Chamurappi
Díky za uvítání, snad něco nepodělám.
Flip
Gekon
taky se přidávám ke gratulaci, jak už k uzdravení tak k jmenování moderátorem :o)
Gekon
Flip
Díky moc za obě:)
Petr Tichý
Gekon
Gratuluji ti k uzdravení Gekone a úmyslně již nezmiňuji moderátorský post, neboť by několikanásobně důležitější věc, čímž je uzdravení, v postavení několikanásobného předmětu s pouhým moderátorstvím ztratila na váze.
Gekon
Petr Tichý
Také díky, ale radši mi gratulujte na ICQ, mailu, nebo posláním štědré částky na účet, než sem do diskuse. Díky;)
Alphard
budu mít protekci, když budu také gratulovat?
řešíte to jako volbu prezidenta :-)
koudi
Gekon
Ode mne gratulaci nečekej ;-)
tajny spion
Kdo dalsi chce bejt moderatorem? Jak vidite, zaridim ledacos :D
Alphard
on je Str4wberry moderátor?
« 1 2 3 »

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0