Autor Zpráva
Měsíček
Profil
Viděl jsem, že mnoho lidí má znalosti i z těchto oblastní programovacích jazyků a proto bych prosil moderátory a hlavně yuhůa, aby kdyby to bylo možné přidal další dvě kolonky pro tyto jazyky myslím, že by to prospělo mnoha lidem.Jinak je to jen můj názor tak nekamenovat :-)
Dero
Profil
VBScript se při tvorbě webu v současné době prakticky neuplatňuje, C/C#/C++ jsou zase příliš komplexní témata, která se ho dotýkají okrajově.

Toto není diskusní fórum o programování, ale o tvorbě internetových stránek a používání internetu obecně.
Manq
Profil
C++ v kombinaci s Pythonem se používá například na backhandy v Seznamu.
Keilew
Profil
Měsíček
S tím jsem to zkoušel už nedávno, JSP, ASP.NET, Python... Nadarmo. V těchto otázkách zkus spíš builder.cz.
Měsíček
Profil
Já si myslím, že jazyk jako je například : ASP (.NET) , VBScript nebo třeba ActiveX by tu být měl, protože ho myslím hodně lidí využívá, s tím c++ je to opravdu jak říká Dero na hraně, ale je tu přece i sekce o počítačích , a další a to s webem nemá nic společného tak proč by tu nemělo být i to ostatní ...
Miloš
Profil
Měsíček
Já si myslím, že jazyk jako je například : ASP (.NET) , VBScript nebo třeba ActiveX by tu být měl, protože ho myslím hodně lidí využívá
No nevím nevím. ASPáků bude asi míň než PHPářů; a nepamatuju se, že bych (za ty 2 roky, co tu jsem) zaregistroval dotaz na toto téma (tím nechci říct, že by tu žádný takový dotaz nepadl, ale už to, že jsem ho nezaregistroval, o něčem svědčí).

ActiveX je nebezpečné MSIE only, VBS je tuším taky mimo IE na stránkách nepoužitelný, tak kdo by se tím zabýval. Myslím, že zakládat sekci s některým výše uvedeným nemá smysl.
Protože je to okrajová záležitost, myslím, že sekce Nezařaditelné dotazy je pro ně jak zplozená.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Měsíčka:
mnoho lidí má znalosti i z těchto oblastní programovacích jazyků
Chabý důvod pro založení speciální kategorie. Nový šuplíček pro dotazy by se měl zakládat kvůli dotazům, které se už tématicky nevejdou jinam.

třeba ActiveX by tu být měl, protože ho myslím hodně lidí využívá
Technologii ActiveX využívá naprosto každý uživatel Windows, ale nikdo nepokládá s ní související dotazy.

Nedávno tu vznikala kategorie „Typografie a stylistika“, hlavně proto, že se několika lidem podařilo mít dobré znalosti z daných oborů a vymyslet pro nový šuplíček hezkou ikonku. Není v ní moc narváno, přestože jde o zajímavé obory. Existence speciální kategorie zjevně nemotivuje diskutéry k tomu, aby si do ní lidé vymýšleli náplň.

U otázek, které přímo souvisí s webem, se tazatelé neostýchají založit vlákno v jiné příbuzné kategorii, případně v „Nezařaditelných dotazech“. Jsou-li zde přítomni odborníci na JSP, ASP.NET, Python a Nadarmo, tak mu odpoví.
Keilew
Profil
Miloš
Zrovna před cca týdnem tu byl dotaz na ASP.NET.
Chamurappi
Velice vtipné... Opět základní otázka-co je dřív: vejce nebo slepice?

Jak jsem řek, ohledně vyšších programovacích a skriptovacích jazyků se obrať na builder.cz, ohledně ASP.NET můžeš zkusit i sekci na http://diskuse.keilew.net, fantomasmag jistě odpoví.
Miloš
Profil
Keilew
Zrovna před cca týdnem tu byl dotaz na ASP.NET
a tak se – při takové frekvenci – nediv, že mi to unikne ;-)
Keilew
Profil
Miloš
A to je ten problém. Že to snadno unikne a nikdo na to erudovaně neodpoví...
Miloš
Profil
Keilew
No tak to já bych určitě erudovaně neodpověděl, protože o této problematice nevím ani zbla ;-)
Měsíček
Profil
No vím, že mnoho uživatelů se bojí dávat dotazy když nikde nevidí příslušné téma ...
Keilew
Profil
Měsíček
Jo, to je ta pohádka o tom vejci a slepici...
Miloš
Profil
Keilew
Co bylo dřív, slepice na paprice, nebo vejce s kaviárem?

Měsíček
Vidíš to? nebojím se zeptat na naprostou hovadinu ;-)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Keilewa:
Zrovna před cca týdnem tu byl dotaz na ASP.NET
Opravdu? Najdi ho, prosím.

co je dřív: vejce nebo slepice?
Už je to sice dávno, ale pokud mě paměť nešálí, tak první bylo vejce.


Reaguji na Měsíčka:
Lidé sem často odvážně cpou hodně absurdní příspěvky (viz Alice níže).
Kolik procent .NETích programátorů se asi bojí ptát v jiných kategoriích?
Měsíček
Profil
tak tu dejte alespoň c/c++ prosím však když se neosvědčí tak ho jedním klikem smažete v čem je problém ?
Keilew
Profil
Chamurappi
třeba tady je jeden na starý ASP. Tady se taky něco řešilo a tohle bylo docela poučné téma. Je to málo, já vím, ale zastávám názor, že dokud nebude sekce, nebudou dotazy. (to je ta pohádka o slepici a vejci, kdybyste nechápali)...
Mastodont
Profil
IMHO jsou ASPkáři zvyklí spíš na builder.cz či na Pandoru (já ASP nedělám), takže je směrujte spíš tam ...
FiSh
Profil *
Vím že dotazem budu pravděpodobně trošku mimo ale nemam kde jinde to zjisti leda ze bych sám tak učinil a to je pro me zcela zbytečné mohl by mi tedy někdo popsat instalaci VBScriptu vic do podrobna ale klidne i okrajove informace pak nejak uz prekousám a dám dohromady píšu totiž seminárku a jen tenhle bod mi v ní chybí...diky předem s pozdravem hezkého dne FiSh :)
Joker
Profil
FiSh:
Nerozumím, co myslíte termínem "instalace VBScriptu", ale do tohohle vlákna to opravdu nepatří.
Založte si nové vlákno, třeba v Nezařaditelných dotazech, tady to pak promažu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0