« 1 2 »
Autor Zpráva
Miloš
Profil
Už od včerejška se mi velmi často stává, že se mi požadovaná stránka (libovolná) nenačte – několik minut (třeba 10) se nic nevykresluje, neustále cursor: progress a prd.
Na mé straně vše OK, ostatní weby se načítají dobře a ani hodnoty naměřené speedmeterem Lupy nejsou neobvyklé.

Není nějak přetížený server?
Gekon
Profil
Miloš
Děje se mi to samé, a určitě nejen nám dvěma. Zajímavé je, že se to stalo i dnes ve tři hodiny ráno, kdy tu není skoro ani noha.
robais01
Profil
Gekon
Máš pravdu, že se to neděje jen vám dvěma mě se to taky děje[b][/b]
Str4wberry
Profil
Mám stejný pocit — dokonce se mi zdálo, že diskuse asi 2 hodiny vůbec neběžela.
Také jsem byl po dvakrát obdarován touto chybou.
http://bordel.str4wberry.cz/djpw-chyba.gif
Railbot
Profil
Vždyť to se už pákrát stalo. Žádná novinka.
Nox
Profil
Mě třeba teďka skoro diskuze nejede...nevyhazuje mi to tedy nic s databází,
ale v Opeře se to chová, jako kdyby byl lag a stránka se nenačetla
Miloš
Profil
Railbot
Vždyť to se už pákrát stalo. Žádná novinka.
Jasně že se takové věci stávají, ale na můj vkus to trvá dost dlouho.
Railbot
Profil
Miloš
Bylo i hůř ;)
vertigo4
Profil
taky
yFang
Profil
Mě se to také stává asi od včera.
Str4wberry
Jestli jen dvakrát, tak se docela máš. :) Mě se to objevuje častěji než to, co tam má být.
souki
Profil
Já se sem dneska dostal asi poprvé :)
Str4wberry
Profil
Odpovídám yFangovi:
„Jestli jen dvakrát, tak se docela máš.“
Zapomněl jsem dodat, že se mi to objevilo „jenom“ 2×, protože víckrát jsem nějaké téma / sekci fóra nerozkliknul.☺
Chamurappi
Profil
Nevím, jestli to nějak souvisí s víkendovým přetížením, ale teď se zjevně špatně započítávají zobrazení. Občas má vlákno víc odpovědí než zobrazení.
Kajman_
Profil *
A občas má špatně i posledního přispívajícího.
fandaa
Profil
Chamurappi
Přesně tak. Jak se většinou dívám, tak je tam většinou 0 zobrazení, ale už tam třeba 5 lidí odpovídalo.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Kajmana_:
Opravdu? Nevšiml jsem si.

Reaguji na fandaa:
Docela mě to dezorientuje, protože intuitivně beru vždy to nižší číslo jako počet reakcí, nehledě na sloupec. Na druhou stranu jsou na první pohled rozeznatelná stará vlákna, která někdo četl před vznikem této chyby.
Kajman_
Profil *
Chamurappi
Já si všiml jen jednoho
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=28&topic=6 2560
ajajaj
Profil
pouzivam operu 8.54 a mam stejne problemy jako vy, trva to asi tyden, jeste strasnejsi je vyhledavani fulltextem z databaze, nekdy se nenacte vubec, jinak opera vzdycky trochu blbla pri odesilani, stranka jakoby zamrzla a ja nevedel jsetli to odeslo nebo ne...
Miloš
Profil
A taky se mi v poslední dboě začíná tu a tam objevovat hláška
Service Temporarily Unavailable
The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.
Str4wberry
Profil
/
___
S vypnutým referem mi nelze upravovat příspěvek, co to?
Str4wberry
Profil
Miloši, nejsi sám. Když jsem rozkliknul toto vlákno, také jsem ji viděl. Ale většinou po obnovení stránky zmizí.
Měsíček
Profil
A v čem je chyba ? Málo kapacity ? Nevím jestli se mýlím, ale tak před půl rokem to tu nebylo ... a nebyl by špatný nápad to trochu tady promazat ..
djlj
Profil
Str4wberry
To už pěkně dlouho. Já to musím furt zapínat a vypínat…
Miloš
Profil
Mimoto pozoruju, že posílá server info o novém příspěvku se zpožděním (zdali posílá vůbec).
Například v http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=63804&foru m=29&page=-1 byla odpověď před 50 minutama (a po ní další 4, poslední z nich před půl 40 minutama) a kdybych nekontroloval ručně, vůbec bych se o odpovědích nedozvěděl.
Miloš
Profil
U výše uvedeného vlákna mi nakonec z 5 příspěvků přišlo avizo na ten poslední, a to hodinu po jeho odeslání; kde se toulají ty ostatní, to netuším.
Miloš
Profil
Ta zpoždění jsou snad čím dál horší:
Na poslední příspěvek ve vláknu http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=64 031&page=-1
(vertigo4, 4.12.2007 03:50:12) mi došel e-mail o plných 18 hodin později (21.45)

Takhle musím mít všechny své příspěvky otevřené (spousta tabů v jednom okně) a občas refreschnout, jestli se tam něco neděje.

Schválně, s jakým zpožděním dorazí e-maily na tyto mé příspěvky zde diskutujícím :-(((
Kcko
Profil
No tak prestante recnit a muzete Yuhuovi zakoupit vlastni server ...
Jurasss
Profil *
Kcko
Nic proti Yuhuovi, ale myslíš, že by to zvládl nastavit lépe než to je teď?
Str4wberry
Profil
Aplikácia prekročila pridelený limit systémových zdrojov servera. Kontaktujte prosím správcu servera. 

Aplikace provozovaná na tomto serveru překročila přidělený limit systémových zdrojů serveru. Kontaktujte prosím správce serveru 

The application has reached reserved amount of server's system resources. Please contact server administrator.
Na adrese http://217.11.242.19/toobusy.html, stalo se mi to včera (20. 12. 2007) ve špičce (kolem šesté).
djlj
Profil
Mně se to stalo včera několikrát taky.
« 1 2 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0