« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Autor Zpráva
Alphard
Profil
Nevím, jestli se to už neprobíralo, uvítal bych, kdyby se dalo hledání omezit na konkrétní sekci.
a možná i na konkrétního autora, aspoň mně to občas chybí
Měsíček
Profil
"a možná i na konkrétního autora, aspoň mně to občas chybí"

K tomu bych se taky přikláněl :-)
DoubleThink
Profil *
Dobře pánové, to jsou nové funkce a úpravy. Pojďme se věnovat vyladěním těch současných. Zejména formátování kódu a Str4wberryho úpravám.

[mod=DoubleThink]Tohle nějak nefunguje[/mod]
Str4wberry
Profil
Moje chyba. Místo $is_mod je tam ověřování $is_admin. Nedošlo mi to, opravím. Těšte se na další novinky.
Admin
Profil
Moderátor Admin: pokus
Str4wberry
Profil
Reakce na Mistra:
Kotvy přidány. (Respektive budou předány DoubleThinkovi.) Jen se jejich přítomnost vzhledem ke krátké stránce moc neprojeví.

Stejně tak připomínám i jeden můj předchozí návrh na úpravu diskuze.
Hotovo.


Reakce na Kajmana, AlphardaMěsíčka:
Nevím, jestli se to už neprobíralo, uvítal bych, kdyby se dalo hledání omezit na konkrétní sekci.
Myslím, že je idea zdejší hledání nahradit Googlím, takže by zmíněnou inovaci ocenila asi jen velmi malá část návštěvníků. Navíc, abych se přiznal, moc po takovémto vylepšení neprahnu.

Takže s jeho relalizací moc nepočítejte.


Reakce na DoubleThinka:
[mod=DoubleThink]Tohle nějak nefunguje[/mod]
Už jsem to vyřešil. Někdy ti pošlu aktualizovaný archiv.

ad 6. Je zobrazováno jenom posledních 5 vláken - možná by stálo za to ten limit rozšířt.
Když vybereš „Nejlepších 5“, tak jich bude 5. Můžeš jich vybrat i čtyřicet.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
je idea zdejší hledání nahradit Googlím
S tématem to moc nesouvisí, ale řekl bych, že poslední dobou kvalita zaindexování diskuse Googlem výrazně klesla. Pryč jsou doby, kdy se vlákna objevovala ve výsledcích deset minut po založení a kdy šlo každý příspěvek dohledat podle několika slov v něm.

Osvědčí-li se toto upravování diskuse, možná se pustím do dalších věcí.
Klonování bys zvládl?
Kdyby to šlo, rozdělil bych si vlákno prispevky a chamurapi (osobni diskuse), protože teď jsou v něm slepené dvě zcela odlišné debaty a rozvíjet tam obě naráz mi připadá krajně nevhodné.

6. Místo nejzobrazovanější témat jsou zobrazována vlákna bez reakcí.
Užitečné. Šlo by z toho seznamu vyloučit zamčená vlákna? A možná i vlákna z kategorie Práce a zakázky…?

3. Přidána značka [mod=Jméno][/mod]
Skvěle, už se těším na nasazení do ostrého provozu. Jména moderátorů by se mohla vypisovat tučně, jako všude jinde. Možná by bylo pěkné, kdyby se k moderátorským zásahům připisoval i čas (nějak nevýrazně).

Když mluvím o tom čase, vzpomněl jsem si na návrh quinuxe, že by datum u příspěvků mohlo být výraznější, aby ho nešlo tak snadno přehlížet. A to mi zase připomíná moji javascriptovou „protivytahovací“ brzdu, tu bych zde viděl raději než výraznější datování.


Reaguji na DoubleThinka (2/#30):
K JS ochraně starých vláken: „bude teď asi v kolizi s připravovanou serializací starých vláken (by Acci a Yuhů).
Pořád je v kolizi?
DoubleThink
Profil *
Nevím, jestli se to už neprobíralo, uvítal bych, kdyby se dalo hledání omezit na konkrétní sekci
Tyto úpravy jsou zatím pozastaveny. Pokud by se mělo vyhlededávání vylepšit, muselo by tomu předcházet celé jeho přepsání (fulltext místo LIKE).

Pořád je v kolizi?
Nemám novější info.


Už jsem to psal, ještě to zdůrazním:
Aktuální verzi považujme za feature complete. Soustřeďme se na doladění a otestování současných funkcí v sandboxu tak, aby mohly být co nejdřív publikovány.
Str4wberry
Profil
Chamurappi,

klonování a přesouvání příspěvků jsem vytvořil, ještě to musím otestovat.

Zobrazovat témata bez reakcí nezamčená a z kategorie Práce a zakázky nebude problém.

Jména moderátorů by se mohla vypisovat tučně, jako všude jinde. Možná by bylo pěkné, kdyby se k moderátorským zásahům připisoval i čas (nějak nevýrazně).
Beru na vědomí.

A pokud není DT proti, tak bych přidal i „‚protivytahovací‘ brzdu“.


Mimochodem: došlo Ti mé psaní? Tvůj kontaktní formulář mi nedal po odeslání žádnou odezvu.
DoubleThink
Profil *
Možná by bylo pěkné, kdyby se k moderátorským zásahům připisoval i čas
Tady ještě pozor na případnou následující úpravu jiným modem (čas by měl zůstat, neaktualizovat se)

A pokud není DT proti, tak bych přidal i „‚protivytahovací‘ brzdu“.
Dobrá, ale snažme se tu kouli sněhu dotlačit do cíle, než bude moc těžká.

klonování a přesouvání příspěvků jsem vytvořil, ještě to musím otestovat.
Prosím obzvlášť pečlivě - sandbox nemá svou databázi.
Chamurappi
Profil
Reaguji na DoubleThinka:
snažme se tu kouli sněhu dotlačit do cíle, než bude moc těžká
Trefné přirovnání. Až se mě příště někdo zeptá, proč mé projekty stagnují, vysvětlím mu, že mám moc těžké koule.


Reaguji na Str4wberryho:
klonování a přesouvání příspěvků jsem vytvořil
Jů. To byl fofr :-)

Mimochodem: došlo Ti mé psaní?
Nedošlo. Jestli ti formulář neodvětil „děkuji za zprávu“, tak sdělení neodeslal. Vyplnil jsi pravdivě antispamovou otázku? Pokud ano, nejsi robot? Zkoušel jsem si teď poslat zprávu a došla. Zkus mi napsat znovu, prosím.
Str4wberry
Profil
9. Vytvořen nový RSS zdroj s možností odebírat příspěvky jednotlivých kategorií, vláken nebo uživatelů.
— nový soubor: rss2.php

10. Umožněno klonování vláken.
— upravené soubory: bb_func_vthread.php, index.php, lang/cze.php, setup_mysql.php
— nové soubory: bb_func_clone.php
— poznámka: prosím o kontrolu, DT – setup_mysql.php, řádek 237

11. Odstraněno rušení altu u obrázků (alt=""). Způsobovalo to neviditelnost ještě nenačteného obrázku v některých prohlížečích.
— upravené soubory: bb_codes.php

12. Zrušeno zalamování slov. Nepamatuji se, že by bylo někdy užitečné. Akorát to ničí zdrojové kódy.
— upravené soubory: bb_func_txt.php, funkce wrapText

13. Přidán odkaz na stránku profilu pro zobrazení více zaslaných témat (maximálně 300).
— upravené soubory: setup_mysql.php, lang/cze.php, bb_func_userinfo.php

14. Přidány odkazy rozšiřující „Poslední diskusi“.
— upravené soubory: templates/main_last_discussions.html, setup_mysql.php, lang/cze.php

15. Umožněno přesouvat příspěvky. Moderátoři tuto volbu naleznou pod formulářem pro změnu příspěvku.
— upravené soubory: lang/cze.php, setup_mysql.php, bb_func_editmsg.php
— nové soubory: bb_func_movemsg.php, main_msg_move.html
— poznámka: bylo nutné nastavit výpis podle času – příspěvky byly dříve řazeny podle id, nemůže to přinést nějaké problémy? (soubor setup_mysql.php, řádek 49)

16. BB značce pre je možné přiřadit jazyk zdrojového kódu. Pro [prehtml][/pre], [precss][/pre], [prephp][/pre] a [prejs][/pre]. Výsledkem je <pre class='jazyk'></pre>. Na určení čísla řádku jsem zapomněl, zkusím to nabalit na další kouli.

17. Jednotlivá pravidla byla očíslována a je možné na ně přímo odkazovat. A „hledat“ je odkazem.


Reakce na DoubleThinka:
Dobrá, ale snažme se tu kouli sněhu dotlačit do cíle, než bude moc těžká.
Dobře. Chamurappiho ochranu nasadíme na další kouli.


Reakce na Chamurappiho:
Nedošlo. Jestli ti formulář neodvětil ‚děkuji za zprávu‘, tak sdělení neodeslal. Vyplnil jsi pravdivě antispamovou otázku? Pokud ano, nejsi robot? Zkoušel jsem si teď poslat zprávu a došla. Zkus mi napsat znovu, prosím.
Neodvětil. Snad ano. Neměl bych být… Dobře, zkusím Ti poslat zprávu znovu. Až ji najdu.
Dranel
Profil
Str4wberry
16. BB značce pre je možné přiřadit jazyk zdrojového kódu. Pro [prehtml][/pre], [precss][/pre], [prephp][/pre] a [prejs][/pre]. Výsledkem je <pre class='jazyk'></pre>. Na určení čísla řádku jsem zapomněl, zkusím to nabalit na další kouli.
Navrhuji spíše než [prejazyk][/pre], tak [pre=jazyk][/pre] - ať to má stejnou formu zápisu jako ostatní (v tomto fóru pouze jako odkaz).
Str4wberry
Profil
Zápis [pre(html|css|js|php)][/pre] je podle vzoru [img(left|right)][/img].
Mistr
Profil
Str4wberry
17. Jednotlivá pravidla byla očíslována a je možné na ně přímo odkazovat. A „hledat“ je odkazem.
Děkuji.


Zároveň bych chtěl upozornit na příspěvek http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=16&topic=8 2836&page=0#2 - vložen prázdný příspěvek nezaregistrovaným uživatelem. Ani mezeru do něj nevložil.
DoubleThink
Profil *
Pravděpodobě výpadek databáze, neprázdnost příspěvku se kontroluje i na úrovni PHP.
Mistr
Profil
DoubleThink
Takže příspěvek http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=16&topic=8 2836&page=0#2 lze s klidem smazat, ano?
Morasino
Profil
Mistr
Zkousel jsem to v opere a nemusis tam davat ani mezeru. :)
Str4wberry
Profil
Tobě to, Morasino, nenapíše: „Váš příspěvek obsahuje prázdné pole, to je nesprávné!“
Morasino
Profil
Str4wberry
Nic, proste se to odesle.
DoubleThink
Profil *
Zkoušel jsem Operu, JS vypnutý. S prázdným polem mě to nepustí.
Morasino
Profil
Morasino
Profil
DoubleThink
A me jo. :)
DoubleThink
Profil *
DoubleThink
Profil *
Tohle je odeslaná mezera, nevzpomínám si kde přesně, ale v řetezu zpracování je někde i trim, takže nezbyne nic.

A me jo. :)
Hmm, hustě. Budeš nás ještě dlouho napínat, nebo řekneš postup, kterak odeslat prázdný post?
Morasino
Profil
DoubleThink
Staci 3x zmacknout Poslat zprávu a ono se to odesle prazdny.
Dranel
Profil
Ve FF 3 mezera jde, prázdná zpráva nejde ať mačkám co chci. V OP 9,5 mačkám kolikrát chci a furt nic.
Morasino
Profil
Dranel
Uz mi to taktez nejde, nejaky bug.

btw. uz vim jak na to, staci napsat nejaky text, a pak ho vymazat a jde odeslat prazdna zprava :)
DoubleThink
Profil *
Str4wberryho změny z 1.10. a Kajmanův upravený djpw_jush.js z 10.10. je v sandboxu.
Str4wberry
Profil
DoubleThinku, prověřil jsi to dostatečně? Nemohl bys raději ještě zálohovat databázi?
Moderátor Str4wberry: Nějak blbne kódování.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0