Autor Zpráva
Banana Banners
Profil *
20. nebo 21. 12. jsem zde inzeroval své služby. Bylo to vedeno jako nové téma pod práce/zakázky. Dneska již tam toto téma není - patrně ho někdo z adminů smazal. Chtěl bych jenom vědět, z jakého důvodu. Jedna zpráva navíc obsahovala kontakt, který teď již zřejmě nezjistím, což mě upřímně mrzí... Předem děkuji za odpověď.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Banana Banners:
1) Jak se jmenovalo tvé vlákno? Jaké služby jsi inzeroval?
2) Ze kdy byla ta zpráva s kontaktem? Kdy jsi naposledy viděl své vlákno živé?
3) Nemohl bys odněkud vylovit jeho URL? (Třeba z historie prohlížeče.)

Já nic nemazal.
Mistr
Profil
Banana Banners
Předně jsem tento Tvůj dotaz přesunul do vhodnější sekce.

A k Tvému problému: Já jsem nic nemazal. A krom možností uvedených Chamurappim zkus prověřit, zda nedošlo k přejmenování toho Tvého původního příspěvku.
Dranel
Profil
Chamurappi, Mistr
Chtělo by to za vámi změněné názvy témat psát hvězdičku (*)... :)
Sem to ale blesk :D
Mistr
Profil
Dranel
Chtělo by to za vámi změněné názvy témat psát hvězdičku
Oba ji tam píšeme.
Banana Banners
Profil *
1)inzeroval jsem tvorbu logotypů a reklamních bannerů. Na přesný název si již nevzpomínám. V textu byl odkaz na moje stránky www.bananabanners.wz.cz
2)kontakt (email) byl uveden v textu jedné zprávy. Vlákno žilo určitě ještě 22.12.
3)historie se mi maže automaticky s každým odhlášením, bohužel.
Pokud tedy bylo téma pouze přesunuto, pokusím se ho dál hledat. Co se dá dělat. Moje chyba - asi jsem měl spíš najít vhodné téma, než zakládat další. Ale že jich tu je... čert aby se v tom vyznal :)
Děkuji za odpověď, přeji hezké svátky.
Gekon
Profil
Banana Banners
V tomhle případě se asi nestane nic vážného, pokud téma založíš znovu, ne? Nám to vadit nebude, pokud nemůžeš najít původní.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Mistra:
zkus prověřit, zda nedošlo k přejmenování toho Tvého původního příspěvku
Zdejší vyhledávání umí hledat i podle jména tazatele — tohle vlákno je v tuto chvíli jediné, kde se Banana Banners vyjadřuje.

Reaguji na Banana Banners:
ad 1) Pokud je to tak, pravidla jsi neporušil a pochybil moderátor.
ad 2) Dne 22. prosince v 15:53 tu už tvé vlákno určitě nebylo.

Moje chyba - asi jsem měl spíš najít vhodné téma, než zakládat další.
Naopak, založení vlastního vlákna je správný postup.

Zkus si, prosím, rozvzpomenout na přesnější časové údaje. Vlákno ti bohužel obnovit nemůžeme, ale možná můžeme objasnit okolnosti smazání.
Mistr
Profil
Chamurappi
Zdejší vyhledávání umí hledat i podle jména tazatele — tohle vlákno je v tuto chvíli jediné, kde se Banana Banners vyjadřuje.
Vím, vím, měli jsme stejný nápad. I já si nechal vyhledat jméno tazatele a došel jsem ke stejnému výsledku jako Ty. :-)
Railbot
Profil
Že jsem tak smělý. Ten problém s mizejícími tématy se začíná krapet rozrůstat, ne?
Mastodont
Profil
Ano, vypadá to, že by to chtělo co nejrychlejší úpravu zdrojáků (logování, zálohování smazaných témat), protože toto je humus.
Banana Banners
Profil *
Přesněji si na časové údaje už bohužel nevzpomenu, to už bych jen hádal. Pravda je že jsem byl podepsaný Banana Banners, stejně jako zde, takže téma opravdu zmizelo. Děkuju za ochotu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0