Autor Zpráva
smajli
Profil
Aplikácia prekročila pridelený limit systémových zdrojov servera. Kontaktujte prosím správcu servera.

Aplikace provozovaná na tomto serveru překročila přidělený limit systémových zdrojů serveru. Kontaktujte prosím správce serveru

The application has reached reserved amount of server's system resources. Please contact server administrator.

Začíná být obtížné se dostat k diskusi.
souki
Profil
Občas má slabší chvilku :) Teda spíš čtvrthodinku
Rodrigo
Profil
Už se to tady jednou naťuklo pokud se nemýlím a je to tahle adresa http://217.11.242.19/toobusy.html
Zdeněk Košťál
Profil
Chtělo by to trochu pročistit kód. Jestli má každý automatický reload po půl minutě jako já, nedivím se, že překračuje limity.
souki
Profil
Zdeněk Košťál
To už je velká závislost :)
Zdeněk Košťál
Profil
souki
Myslím, že jsou tu těžší případy ;-).
kletely
Profil
inak aj mne sa stáva nico iné

Diskuse je přetížená

Databáze diskuse http://diskuse.jakpsatweb.cz momentálně nestíhá zpracovávat všechny požadavky. 

Možná by pomohlo položit požadavek znovu, ale lepší je počkat asi tak pět minut.

Jestliže vídáte tuto stránku příliš často, dejte mi prosím vědět na adresu janovsky@gmail.com

 

souki
Profil
kletely
asi Yuhůůůůůů nadefinoval chybovou stránku :)
Yuhů
Profil
ano, nadefinoval jsem chybovou stránku, abych mohl měřit přetížení. Bez toho totiž nemá smysl připlácet za hosting (což hodlám udělat a platit víc než současnou tisícovku měsíčně), abych pak mohl naměřit, jaký efekt ta vyšší platba měla.

kletely, smažu ti ten přímý odkaz na chybovou stránku, nezlob se. Potřebuju měřit, kolik lidí tam fakt chodí ze skutečné chyby, nikoli z odkazu.
souki
Profil
Yuhů
Při tisícovce už se pomalu vyplatí nějaký server, ne?
DoubleThink
Profil *
přímý odkaz na chybovou stránku, nezlob se
Není divné, že se 503 přesměrovává na jinou adresu? Neměl by server chybovou stránku jenom podstrčit?
Yuhů
Profil
Není divné, že se 503 přesměrovává na jinou adresu? Neměl by server chybovou stránku jenom podstrčit?

On ji nemůže podstrčit, protože v tu chvíli, kdy generuje tu chybu, zároveň odmítá vydávat jakékoli stránky. Takže to musí číst z jiné domény, v tu chvíli zase neumí podstrkávat. Aspoň tak jsem to pochopil.

Při tisícovce už se pomalu vyplatí nějaký server, ne?

To ještě ne. Takhle to mám i se správou a údržbou a dohledem atd.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Yuhůa:
Jsou už nějaké výsledky z měření? Občas mi připadá, že okamžiky výpadků nejsou závislé na tom, jak moc tu je živo.
Yuhů
Profil
Výsledky z měření jsou, je to opravdu dost chaotické. Ale znám z toho nějaké průměry, takže když zaplatím příští měsíc víc peněz za vyšší limit, budu to moci porovnávat.
Railbot
Profil
Diskuze údajně (vykoukne chybová stránka) bývá přetížena i ráno, v dopoledních hodinách stejně jako večer. Je téměř zcela jisté, že počet online návštěvníků diskuze je ráno nebo dopoledne o dost menší než večer, ale výsledek stejný.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0