Autor Zpráva
zbystr
Profil *
Pote co jsme videl poslednich par dotazu mam chut napsat na tyto dotazy google, google a google , jelikoz pro odpovedi k temto dotazum staci zadat jednoduchy dotaz na google a mam hned vysledek.

tak lidicky snazte se trochu ....

myslim ze spousta lidi vam tady radi poradi(vcetne me) ... ale urcite se dockate rychlejsi odpovedi by google

ZbySTr
Chamurappi
Reaguji na zbystra:
Tohle vlákno je zbytečné. Přečtou si ho jen pravidelní členové, na nově příchozí nezapůsobí.
Mimochodem, jsou i jiné vyhledávače než Google, Google a Google.
Joker
Psát to sem nemá smysl, autoři těch dotazů prostě vlezou na fórum, kliknou na danou sekci (případně na jakoukoliv sekci) a napíší příspěvek.

Asi by ani nepomohlo napsat to přímo formuláře pro založení vlákna, když u políčka pro titulek je napsáno: Titulky typu "pomoc!" jsou k ničemu. a stejně se tu objevují témata nadepsaná "Pomoc!!!"

Jediné, co mě napadlo, udělat na to průvodce (wizard)- Průvodce založením vlákna :-) Vypadal by asi takhle:
Krok 1: Zadejte nadpis vlákna. Nadpis musí stručně popisovat Váš problém, nesmí to být "Pomoc!!!" a podobně. Pak vstupní políčko s validací na pár regulárních výrazů (například: /pomoc!!+/i, /help( pls)?!!+/i nebo /!!!+/) a tlačítko Pokračovat
Krok 2: Zkusili jste řešení hledat na Google a zde na fóru? ANO - NE
Krok 3: Zadejte text příspěvku, textarea a tlačítko Dokončit

To by možná pomohlo :o)
zbystr
Profil *
Chamurappi:

jj jsou i jine .... :) ... ale to nebylo pointou >]
Nox
zbystr
Mě se třeba stane, že nevím, pod čím problém hledat, takže by mě google před dotazováním stejně nepomohl
Chamurappi
Reaguji na Jokera:
Pak vstupní políčko s validací na pár regulárních výrazů
Za tímto účelem si vedu seznam špatných názvů vláken.
Joker
Chamurappi
Opravdu? A vypadá to, že by šlo udělat nějaký rozumný filtr?

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: