Autor Zpráva
petrnson
Profil *
Zaregistroval jsem se zde asi měsíc vše bylo v poho. Ted se nemohu přihlásit a když si nechám nové heslo poslat, přijde mi , já ho zaktivuji, potom mi ale stejně nejde, skoušel jsem to nejmín 5 x (kopíroval jsem ho i opisoval ale nic) . Nevíte čím by to mohlo být? Rád bych využíval svojí přezdívku jako zaregistrovaný uživatel
Str4wberry
Profil
Odpovídám petrnsonovi:
Vymaž si cookie. Potom se zkus přihlásit. Také se mně někdy po přihlášení zobrazuje stránka „nepřihlášená“ – pomáhá na to refresh.
petrnson
Profil *
vymazal jsem si cookies ale nepomohlo to, skusil jsem si i znovu poslat heslo ale to také nepomohlo. Nevíte ješte o něčem co by pomohlo?
Gekon
Profil
petrnson
Podle IP, ze které teď píšeš to vypadá, že žádný uživatelský účet nemáš.
petrnson
Profil *
Gekon

Já nemám svojí pevnou ip adresu, můj poskytovatel mi jí často mnění (mám wifi) naposled někdy před ccy 13 dny, tuto diskuzi jsem také často navštěvoval ze školy. Sami nejspíž můžete zjistit kdy jsem se přihlásil naposledy, pokud by jste potřebovali nějaký důkaz rád bych vám ho dodal.
Mistr
Profil
petrnson
Kombinaci kláves CTRL + F5 jsi při refreshování stránek zkoušel, viď?
Axamith
Profil
petrnson Tohle nebude o důkazech, ale spíš jak vyřešit problém s přihlašováním.
Petrnson
Profil
Tééda! Já snad začnu věřit, že ufoni existují. Normálně jsem si znovu poslal vygenerované heslo, skouším ho (používám nejaktuálnější FF) nic, promažu Cookies, Formuláře a historii hledání no a nic. Skouším to CTRL + F5 a zas nic. Mozek mi řekl abych vyskoušel jiný prohlížeč, tak pouštím prahistorický IE a říkám si, že když to nejde v FF tak to nepůjde ani v IE. Ale ono to jde! Moc jsem tomu nevěřil a tak jsem zapíchl testovací flashku s Firefox portable a Operou. První skouším Operu, vše v pořádku jde. Poté zapnu Firefox portable, trošku starší verzi a taky to jde! Zapnu můj klasický prohlížeč a jsem přihlášen, odhlásím se a už se nemohu znovu přihlásit.

Po pár pokusech mi to se mi povedlo přihlásit , prostě to nechápu.

PS: ted se nemůžu zase odhlásit, ale to už zase tolik nevadí

Díky :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0