Autor Zpráva
blazinek
Profil
Vím že toto není dobrý topik ale chci se zeptat! kdo mi maže topiky a edituje příspěvky?

Odmazáno 8 vykřičníků. <G>
Zdeněk Košťál
Profil
Měl by ses uklidnit.

Odmazána ta dvě M, aby to nesvádělo další moderátory. <G>
Gekon
Profil
blazinek
Kdo ti co smazal? V jaké sekci? Kdy?
vertigo4
Profil
blazinek
asi kvůli tvé osobě :D
Měsíček
Profil
1.) Pokud vím tak se otazník i vykříčník píše hned za větou, copak to nevíš?
2.) Jak mi nevědoucí máme vědět o kterém topicu je řeč?
3.) Jste normální? My ano, ale ...
4.) kdo mi maže topiky a edituje příspěvky? To bude určitě Santa, včera jsem ho načapal :)
Nox
Profil
blazinek
Kdyby ses na mnou spravovaném fóru takto vyjadřoval, tak bych ti mazal úplně vše...

pokud se vůbec něco takového stalo, tak to určitě mělo dobrý důvod... a za editace bys měl být rád,
příspěvky editované moderátory většinou nesplňují pravidla a/nebo doporučení tohoto fóra
Str4wberry
Profil
Odpovídám blazinkovi:
Mažu Ti akorát příspěvky, které odporují pravidlům této sekce. Témata ne, pokud vím. Příspěvek jsem Ti upravil v tomto vláknu, když jsem opravil obrázek.

Jste normální ?
Myslím si to o sobě. A co Ty, blazinku? :–)

Jinak je možné, že jsou témata přesunutá/přejmenovaná, potom je nalezneš ve svém profilu.
Chamurappi
Profil
Vidím tu dva náměty na zamyšlení:
1) Moderátorské zásahy by možná bylo dobré logovat (při čemž log by byl přístupný pouze moderátorům).
2) Moderátoři by si mohli sjednotit svůj podpis v cizích příspěvcích. Já a Str4wberry od sebe navzájem přebíráme různé pisatelské zvyklosti, ale teď mě nečekaně oslnilo to Gekonovo<G>“. Je to stručnější než „— Moderátor (Ch): sdělení —“. Což takhle kompromis „— <CH> sdělení —“?
Gekon
Profil
Chamurappi
teď mě nečekaně oslnilo to Gekonovo „<G>“. Je to stručnější než „— Moderátor (Ch): sdělení —“. Což takhle kompromis „— <CH> sdělení —“?

Všeobecně se o mě ví, že mám oslňující nápady. Ano, já jsem pro. :)
Joker
Profil
blazinek
kdo mi maže topiky a edituje příspěvky?
Asi nějaký moderátor, řekl bych.

Jste normální?
Rozhodně ne. Já jsem výjimečný :o)
Str4wberry
Profil
Chamurappi,
ať se zásahy moderátorů logují… :–) Nad druhým bodem jsem již přemýšlel, ale slovo „moderátor“, které byste chtěli vypustit, se mně nezdá zbytečné. Takhle je jasné, že ten text pochází od moderátora — novějším členům by nějaké „Sdělení <G>“ jasné být nemuselo… i přes automatické značení upravených příspěvků poznámkou „Změnil/a: Moderátor“.

Dále si myslím, že bychom měli některé věci řešit (nejprve) „neveřejně“.
DJ Miky
Profil
Když už se podepisujete zkratkou, možná by neškodilo doplnit ji odkazem na profil moderátora, protože nováček asi nepozná, kdo je G, kdo S apod., takže když chce něco „reklamovat“, neví, kam se obrátit :-). A slovíčko „Moderátor:“ je celkem užitečné… Co třeba nějak takto?

Moderátor (S): blabla

Vím, bude to otrava pořád psát nebo kopírovat odněkud :-).
Měsíček
Profil
Taky by se na to dala udělat funkce, že by moderátor mohl mít další ikonku pro vložení své totožnosti :)))

# = po kliknutí

Moderátor (X): .

a X by byl odkaz na jeho profil.
Railbot
Profil
Bylo blaze bez těchto vejmyslů...
Chamurappi
Profil
Reaguji na Gekona:
Už se mi ta tvá značka zase nelíbí, s CH uvnitř nevypadá tak hezky. Muselo by to být malé <ch> a to by zase nevystihovalo moji velikost :-)


Reaguji na Str4wberryho:
Dobře, uděláme kompromis z toho, co jsme oba dva používali doposud a Gekon se dobrovolně přizpůsobí.

ať se zásahy moderátorů logují… :–)
To jako souhlasíš, nebo se tomu směješ, nebo na mě doslova děláš dlouhý nos? :-)

Dále si myslím, že bychom měli některé věci řešit (nejprve) ‚neveřejně‘.
Mailům moc nevěřím a ICQ číslo dostávají jen vyvolení. Moderátorů je hodně a teď neprojednáváme tajnosti.


Reaguji na DJ Mikyho:
Odkaz na profil není špatný nápad.

Vím, bude to otrava pořád psát nebo kopírovat odněkud :-).
Můžu si upravit rozložení klávesnice. Byla by i otrava psát typografické uvozovky a hezké pomlčky s výchozím rozložením.
koudi
Profil
Až teď jsem si všimnul toho vtipnýho názvu topicu. Moc hezké :)
Railbot
Profil
Nápodobně. Ten název topicu takto nebyl celou dobu (doufám), jinak by můj postřeh dostal na frak.

Muselo by to být malé <ch> a to by zase nevystihovalo moji velikost :-)
Tvé problémy a Gatesovi peníze :-)
HuH
Profil *
Vidíte a já četl: "kdo mi maže topinky" už už jsem myslel že maminka..
Str4wberry
Profil
DJ Miky napsal:
„neškodilo doplnit ji odkazem na profil moderátora, protože nováček asi nepozná, kdo je G“
Jenže nováček asi ani nepozná, kdo je Gekon, kdo Str4wberry apod.

„Vím, bude to otrava pořád psát nebo kopírovat odněkud :-).“
Nebude. Rozšířil jsem si stávající makro pro (G15) klávesnici.

Chamurappi:
„To jako souhlasíš, nebo se tomu směješ, nebo na mě doslova děláš dlouhý nos? :-)“
Souhlasím, topinko. :—)
To se u nás tak říká: „Ať se to udělá…“

„Mailům moc nevěřím a ICQ číslo dostávají jen vyvolení.“
Tak tohle jsem nemyslel. Ideální by bylo nějaké neviditelné vlákno, aby si Railbot nemusel klepat na čelo.


— Moderátor (S):  —
Railbot
Profil
Str4wberry
Já si na čelo neklepu. Já vás mám rád za to, co pro diskuzi děláte Jen mi přijde malicherné řešit, jestli se budete podepisovat Ch, nebo G. Pro mě za mě třeba QWERTY :o)

— Moderátor (Q): My Tě taky máme rádi ;–) —
Joker
Profil
Což takhle kompromis „— <CH> sdělení —“?
Hehe, Chamurappi si zkouší, jaké by to bylo mít po sobě pojmenovanou HTML značku :o)

Str4wberry
Dále si myslím, že bychom měli některé věci řešit (nejprve) „neveřejně“.
IMHO by stačilo dohodnout se na nějakých společných zásadách moderátorů, to by snad šlo i veřejně, třeba by byly i konstruktivní připomínky od ne-moderátorů.
souki
Profil
Kdy se tam objevily ty topinky? Zajímá mě to, protže mám strach o své duševní zdraví.
Alphard
Profil
souki
AFAIK maximálně před hodinou :-)
PS: to musím archivovat "moderátoři na diskusi jpw" :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0