Autor Zpráva
vertigo4
Profil
Tak mě napadlo, jestli není možné rozšířit sekci Profil... mysím, že by mohlo být k nahlédnutí více informací o uživateli (samozřejmě kdo by chtěl)... něco na způsob profilů Lidé.cz, kde by byl třeba věk, bydliště zájmy atd. Stávající informace mi přijdou moc chudé...
Manq
Profil
Už se to tu řešilo. Je to k ničemu a zbytečně by to zatěžovalo server.
vertigo4
Profil
Manq
zbytečně by to zatěžovalo server.
to je pravda... nebo udělat nějaký blog diskuse... kde by mohli být registrovaní uživatelé jen co mají nad 1000 příspěvků nebo tak něco a tam by nebylo tolik lidí... na tom blogu by se třeba řešili věci, který se řeší zde... a jsou celkem nehodící se do této diskuse... asi víte na co narážím (viz Mantisa)
Manq
Profil
Mno, podle mého názoru je toto stále odborná diskuse, a ne nějaký komunitní server, který potřebuje blog, podrobné informace o uživatelích apod. Sekci na zvláštní témata už moderátoři založili.
Zdeněk Košťál
Profil
vertigo4
Je tam odkaz na web - pokud chce dotyčný sdělit více informací, má příležitost.
Casero
Profil
Mě by zajímalo, zda se nelze nějak jednoduše prokousat ke svým starším tématům. Často se mi stává, že jsem se na něco sám ptal, ale nemůžu to už dohledat.
Myslím, že nikdo tady nemá nějak extra moc založených témat, aby to byla moc velká zátěž na server.
Většině lidí stačí těch 30 v profilu, ale některým by se hodilo prohlídnout si všechny.
Manq
Profil
Casero
ale nemůžu to už dohledat.
Zkusil si použít Google? diskuse.jakpsatweb.cz: dotaz
Casero
Profil
Manq
Ano. Ale opravdu to nelze dohledat. Když třeba hledáš 2 roky starý téma, tak si jen pamatuješ, že ses ptal na mod_rewrite, změnu titulku, prostě na obecné téma. A že téma bylo vyřešeno, ale už si nepamatuješ název, fráze nebo nějakou kotvu pro hledání.
Manq
Profil
Casero
Zkusil jsi zadat svůj nick? Někdy to velice pomůže. Ale máš pravdu, že v profilu se vypisuje málo témat.
Str4wberry
Profil
Odpovídám vertigovi4:
kde by byl třeba věk, bydliště zájmy atd
Tak bydliště i zájmy tady máš. Přijde mi to zbytečné. Osobně bych spíš uvítal položku MSN.
___

Odpovídám Caserovi:
Tohle je dost smůla. Navíc si to nedohledáš ani na těch padesáti stranách v sekcích. Snad si do budoucna jedině vytvořená témata přidávat do záložek.


Odpovídám Manqovi:
a zbytečně by to zatěžovalo server
Zatěžovalo? Snad ani ne. Z tabulkou uživatelů se (myslím) moc nepracuje.
Alphard
Profil
Osobně bych spíš uvítal položku MSN.
možná i Jabber
Měsíček
Profil
A DoubleThink by nemohl prodloužit limit? (zobrazování vlastních témat?)
Casero
Profil
A DoubleThink by nemohl prodloužit limit? (zobrazování vlastních témat?)
Stačilo by u uživatele s id 2885. :D
Měsíček
Profil
a nezapomeň na důležitého člena 7351. :D
Jan Tvrdík
Profil
Casero
Já si na všechny svoje posty dávám upozornění na email, takže to vždy můžu dohledat v emailu :)

Ještě víc OT:
Nešlo by nějak vylepšit vyhledávání? Chybí mi tam i takové základní věci, jako vyhledat v určité sekci...
vertigo4
Profil
Str4wberry
Tak bydliště i zájmy tady máš
no bydliště - země... tak to není moc konkrétní...
zájmy jsou tam, ale...

možná bych tam dal, možnost odkazovat na víc webů

Jan Tvrdík
hmm tak to opravdu nevím, jestli je dobré si nechat posílat všechno na mail... kdo se v tom má vyznat...
Casero
Profil
Já si na všechny svoje posty dávám upozornění na email, takže to vždy můžu dohledat v emailu :)
Hm. Zpětně už to asi nezachráním, ale když jsem tu začínal, tak mě to nenapadlo.

Ještě víc OT:
Nešlo by nějak vylepšit vyhledávání? Chybí mi tam i takové základní věci, jako vyhledat v určité sekci...

Myslím, že to není OT, takovéto věci se tu určitě mají řešit (místo každodenního honu na jednoho z moderátorů). Souhlasím, že hledání je velká slabina této diskuse. Taky se to tu občas řeší, ale obvykle to vyzní do prázdna.

Jinak taky by mě zajímalo, kam se vytratila ta horlivost vytvořit nové fórum (jiná verze)?
Mistr
Profil
vertigo4
Pokud si potřebuješ popovídat se zdejšími členy, pak se nabízí Tlachtace nebo třeba zajít s kolegy na pivko.

A že někteří o sobě nemají uvedeno více informačních údajů? Třeba je nepovažovali za nutné uvést. A kdo je chtěl zveřejnit, sepsal si je na svůj web a ten zde odkázal.
vertigo4
Profil
Mistr
...nebo třeba zajít s kolegy na pivko.
no uvidím... je to dobrej nápad :d, jen nevím, jak zjistím, kdo bydlí v okolí, když v profilu to není...


A kdo je chtěl zveřejnit, sepsal si je na svůj web a ten zde odkázal.
no já třeba bych chtěl zveřejnit různé informace o mně, ale na webu k tomu nemám prostor (příležitost)-
Manq
Profil
jen nevím, jak zjistím, kdo bydlí v okolí, když v profilu to není...
Co třeba z mapky? http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=17&topic=3 2546

no já třeba bych chtěl zveřejnit různé informace o mně, ale na webu k tomu nemám prostor (příležitost)-
Založ si speciální stránku.
vertigo4
Profil
Manq
ou tak o tomhle jsem nevěděl... tak to je pak jiná... diky
Jan Tvrdík
Profil
hmm tak to opravdu nevím, jestli je dobré si nechat posílat všechno na mail... kdo se v tom má vyznat...
Mě to problém nedělá, mám na diskusi složku a do té to odfiltruji a obvykle to není více jak 20 mailů denně :)
PS: Já si to z toho mailu nechávám ještě přeposílat na mobil :o)

Co třeba z mapky
Jo, http://emp.wz.cz/map/ je fajn, už jsem se tam dával kdysi dávno, ale z Prostějova prostě nikdo neni, akorát 2 lidi z Olmiku
vertigo4
Profil
Jan Tvrdík
ja jsem z olomóca... :D 2 lidi, to myslíš nyní? já jsem se tam před chvíli taky uložil, tak jestli to počítáš tedy i se mnou...
Str4wberry
Profil
Odpovídám Janu Tvrdíkovi a vertigovi4:
V diskusi na toto téma (resp. téma posledních Vašich příspěvků) pokračujte v již odkázaném vláknu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0