Autor Zpráva
Tomasss
Profil *
Stala se mi nepříjemná věc.
Reagoval jsem v noci na http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=26&topic=6 9510

Autorovi jsem vypsal spoustu chyb v textu a okomentoval to (protože jde o nabídku vytvoření webu), že od někoho takového bych web určitě nechtěl.

Ráno jsem zjistil, že můj komentář zmizel a po dotazu mě roberta přesměrovala na místní pravidla s odkazem na "Odpovídejte jenom na to, na co se tazatel ptal. Držte se tématu."

Jsem na češtinu poměrně citlivý, k tomu abych ztratil důvěru k někomu, kdo mi nabízí webdesign, by stačilo podstatně méně, proto myslím, že moje reakce OT nebyla. Chtěl bych vědět, jestli reakce roberty byla akcí typu "ranní zalepené oko, kill'em all", nebo jsem skutečně překročil místní zákony a byl jsem po právu zkorigován.

Pokud jde o první případ, tak bych to nechtěl pitvat, ta druhá varianta by lehce rozkolísala to, jak tuto diskusi už pár let vnímám.
tiso
Tomasss - išlo o ponuku práce, nie o kritiky stránky, takže tvoja reakcia bola OT a bola zmazaná... Každý kto si ponuku prečíta má vlastnú súdnosť a utvorí si obrázok o ponúkajúcom sám, potom sa rozhodne či je tá ponuka pre neho zaujímavá alebo nie...
Joker
Je to tak. Práce a zakázky mají vlastní pravidla, kde je mj.
Pro přispívatele do diskuse

* Držte se tématu.
* Nepoučujte.

Mně se kdysi stalo něco podobného ;-)
Tomasss
Profil *
No dobrá, promyslel jsem si to a asi na tom něco je. Beru.
koumi
No, jestliže jsi ho chtěl upozornit na pravopisné chyby, které by podle tebe mohly zhoršit úspěch jeho webu, tak si myslím, že vymazání tvého příspěvku bylo trošku přitažené. to jest pouze můj osobní názor.

Moderátor (DT): přesouvám zpět do "O této diskusi".

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: