Autor Zpráva
panther
Profil
Toto téma jsem založil speciálně pro moderátory. Dnes se tu objevil nový člen spacekjar, který začal svými "nabídkami" spamovat kdejaké téma. Nechtěl jsem do žádného "postiženého" threadu psát, protože jsem nevěděl, jestli by si to právě tento uživatel přečetl. Nechci se tvářit, jako bych byl nějaký cenzor a nechtěl někoho nechat vyjádřit svobodný názor, ale asi bych ho nějakým způsobem penalizoval (smazat profil, případně potom bloknout IP nebo tak něco). Samozřejmě, pokud by napsal svou nabídku bych nového threadu, bylo by mi to celkem šumák, ale tohle je přinejmenším neslušné.
Teď aktuálně má nějaké příspěvky v tématech, kde se poptával sice RS, ale už více jak měsíc staré, tudíž to na mě působí také trochu jako snaha o zviditelnění a spam
P.S. kdyžtak tento můj thread smažte, chtěl jsem jím na uživatele, byť už byly nějaké jeho příspěvky umazány, více upozornit.
Gekon
Profil
Vskutku to je idiot - http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=30&topic=6 6431&page=0#3

Zajímalo by mě, jak se domluvíme. Já navrhuji mazat, pokud to bude ve větší míře, tak ban. Co ostatní?
panther
Profil
Gekon
Já navrhuji mazat
Že bylo prvních asi deset (možná i více) příspěvků smazáno, jsem si všiml. Od té doby zatím "přispěl" do tří neaktuálních threadů týkajících se RS, které, podle toho, co jsem četl, aniž bych na jeho odkazy klikal, nabízí. Od té doby se, vypadá to, uklidnil. Pokud by se opět rozepsal i do jiných diskuzí a stíhal by jsi postupně umazávat, myslím, že by to pro začátek mohlo stačit.
nightfish
Profil
Já navrhuji mazat, pokud to bude ve větší míře, tak ban.
Já navrhují vymazat a zároveň ban.

P. S. předpokládám, že neušlo vaší pozornosti, že pan Špaček je jednatelem firmy EFE cz, která oba odkazované weby provozuje (teď už je jen otázka, jestli je spacekjar opravdu tím, za koho se vydává)
Railbot
Profil
BAN, s podobným spamem bych se nepáral. Otravuje to všechny a zejména mody.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0