Autor Zpráva
printf
Profil
Co byste řekli přidání topicu s důležitými odkazy pro danou tématiku ke každému threadu? Občas lidé dávají do diskusních příspěvků zajímavé odkazy, které se s odstupem času blbě hledají, takhle by byly k disposici hned na prvním (druhém) místě po otevření threadu. Bohužel by to museli spravovat moderátoři, aby nedošlo k anarchii, případně by to moděrátoři podle uvážení přidali na pokyn některého z diskutujících.

Co vy na to?
Yuhů
Profil
a co přesně je prosím v tomto pojetí "thread"? Stačí mi příklad stránky na které to má být.

Obávám se, že na to bude potřeba udělat modul do miniBB a novou tabulku do databáze, nijak jednodušeji to asi nepůjde.
printf
Profil
Koukám že jsem to spletl, mělo to být fórum.
Konkrétně například ve fóru o SEO by bylo první téma třeba Užitečné odkazy a bylo by to normální téma jako každé jiné, jen by bylo vždy na začátku a zapisovat by do něj mohli jen moderátoři. Odkazy by se nějak řadily pod sebe, nebo přidávaly jako odpovědi. Něco jako je ve fóru o PHP úvodní příspěvek "Nejčastější potíže". Nebylo by potřeba nic v miniBB upravovat.
ronnie
Profil
To už mě dříve napadlo, udělat ke každému tématickému celku (Problémy v začátcích, html, css ap.) jednu diskuzi se zajímavými odkazy a jednu diskuzi, která by obsahovala nejčastější otázky + odpovědi n ně.
Yuhů
Profil
už se budu opakovat :-)

Pokud vás někoho napadne užitečná funkce, stáhněte si miniBB, doprogramujte ji a pak to pošlete buďto mně nebo autorům miniBB. Já osobně nemám na dodělávání funkcí čas a asi ani znalosti.
Yuhů
Profil
A co se týká důležitých odkazů -- založte prosím v daném fóru nové téma a ty odkazy tam vypište. Potom mě upozorněte, abych to téma označil jako důležité.

Jednodušeji mě to asi v tuhle chvíli nenapadá.
printf
Profil
Až budu mít čas, rád odkazy posbírám a umístím do samostatného tématu. Žádnou novou funkci miniBB jsem po nikom nechtěl.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0