« 1 2 3 »
Autor Zpráva
Měsíček
Profil
"Mě ne. Zapomínáte na overflow. Pokud chceme overflow, nemůžeme míchat hrušky a jablka. "

To myslíš jak? Zkrátka by se docela hodilo "něco" co by bylo výraznější než tohle.
Měsíček
Profil
Jinak tohle by taky mohlo [font#FF0000]fungovat[/font] :(
Timy
Profil
DoubleThink
„Bude to jen obyčejný text s fontem Courier New.“ & „chcete inline element s white-space:pre?“
Na tohle asi zase málo hulím já…

return false;
A co alespoň ta změna ikonky na CODE, ať tu ikonku aspoň někdo používá? I mně pár měsíců trvalo, než jsem přišel na to, k čemu vlastně je.
Timy
Profil
Měsíček
Jinak tohle by taky mohlo [font#FF0000]fungovat[/font] :(
Tak to doufám, že tady nebude fungovat nikdy…
Měsíček
Profil
Je pravda, že taky nerad vidím duhu, ale tak ty tři barvy by byly potřeba, hlavně červená :))
Zdeněk Košťál
Profil
Měsíček
Barvy nikdy, budem tu svítit jak komedianti.

DoubleThink
Co ta změna ikonky?
Dranel
Profil
Vůbec. Barvy se zamítají. Vlastní zkušenost... pak každej píše červeně, moderátoři je okřikují, že je to jejich barva, všude to vypadá jako omalovánky... s tou barvou je to opravdu špatný nápad, promiň Měsíčku

Jinak s tím overflowem jsem to nepobral... k čemu tady vůbec je? Snad se každý kód vejde na plochu řekněme 900px širokou, nebo se mýlím?
DoubleThink
Profil *
Snad se každý kód vejde na plochu řekněme 900px širokou, nebo se mýlím?
Mýlíš.

Co ta změna ikonky?
Navrhněte lepší piktogram. Ikonka "CODE" mi nic neříká.
Měsíček
Profil
"Vůbec. Barvy se zamítají. Vlastní zkušenost... pak každej píše červeně, moderátoři je okřikují, že je to jejich barva, všude to vypadá jako omalovánky... s tou barvou je to opravdu špatný nápad, promiň Měsíčku "

No jó no .. :(

"Co ta změna ikonky?"

To by pak neladilo spíše ať se přidá + ta jedna pro řádkové zvýraznění kódu, nejlépe tou zelenou jak je to u [ pre ].
Zdeněk Košťál
Profil
DoubleThink
<...>
Dranel
Profil
Já bych to dal bez třech teček... jenom <>
Měsíček
Profil
<?
Zdeněk Košťál
Profil
Dranel
Hodně lidí by mělo stupidní vtípky (<|>).

Měsíček
Spíše to vypadá jako značka pro PHP/XML než kód (Ale ten $ taky není nejlepší no).
Nadan
Profil
<?/...>
To už je ale asi moc šílené, že?
Lexter
Profil


Prostě klasika, používají to skoro všude.
Nadan
Profil
Lexter
Kde jsi to sehnal?
Lexter
Profil
Nadan
Nakreslil, gimp mám otevřený stále, ale je to hnusné, není tam vyrovnaný poměr stran, berte to jen jako popíchnutí.
Dranel
Profil
Lexter
Jak se dělá, ne :-)
Jinak já s tím plně souhlasím (ještě aby ne, když jsem to navrhl).

PS: Co je vyrovnaný poměr stran?
Zdeněk Košťál
Profil
Lexter
Pěkné, 2px doprava a bude to supr.
Lexter
Profil
Zdeněk Košťál
To je to, na levé jsou dva, na pravé tři, pak čert to posouvej, ale stačí jiný font, jdu to vykoumat.

Dranel
Tzn, že je to prostě hnusné. :-D
Lexter
Profil


už snad

Kdyby někdo chtěl jiný font....
Nadan
Profil
Mě se líbí ten uprostřed...
Lexter
Profil
Je jen škoda že gimp neumí vyhlazovat tak dobře jako psko, ale do téhle ikonky je to snad stejně fuk. Mě osobně se líbí trojka, ta je totiž nevyhlazená.
Yuhů
Profil
Lextere, líbí se mi všechny tři a myslím, že jsou opravdu srozumitelnější než $.

Necháme to ale na DoubleThinkovi. Dal si s kreslením ikonek velkou práci a určitě nad ní i přemýšlel.
Lexter
Profil
Yuhů
Dal si s kreslením ikonek velkou práci a určitě nad ní i přemýšlel.
Zcela určitě, jen jsem je nakreslil, protože práce mi to moc nedalo a nějaký ten editor mám v tray puštěný neustále. Jinak díky ;).
DoubleThink
Profil *
Ty hranaté závorky se mi moc nezdají.

Co něco takového:

Dranel
Profil
Jsem pro dvojku. DT měl by ses nad tím alespoň zamyslet :)
Lexter
Profil
DoubleThink
Ta první mi nic bohužel neříká.

Ta druhá mi značí nějaký text, formátování, ale to je asi tak celé :(. Ale jinak jsou moc pěkné. Já jsem pro tu dranelovu, protože taková ikonka se velmi používá v jiných diskusních fórech a hodně lidí ji zná.
Gekon
Profil
DoubleThink
Jsem spíše pro Lexterovy ikonky, ty tvoje mi nic moc neříkají.
Dero
Profil
Nejnávodnější mi stále přijdou špičaté závorky.

DoubleThink

Symbol fce mi přijde matoucí a strukturovaný kód mi připomíná ze všeho nejvíc reliéf Severní Ameriky. :o)

Ale protože na tom zase tolik nesejde, jakákoliv změna bude fajn.
« 1 2 3 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0