« 1 2 3
Autor Zpráva
Dranel
DoubleThink
Aby jsi to správně pochopil, jsem pro Lexterovu dvojku. Ty tvoje jsou opravdu nevýstižné, nezlob se.
Měsíček
Mně se docela zalíbila druhá ikonka od DT.
Nadan
Mě se líbí druhá ikonka i od DT i od Lextera. Můžeme udělat nějaké hlasování, nebo ne?
Joker
ad "inline kód": Já myslím, že to není potřeba. Snad není nutné dávat každý blbý název funkce uprostřed věty do zvlátní značky.
Stejnětak třeba já když dávám kód, který je na jeden-dva řádky, nedávám ho do PRE.

ad ikonka: Já bych preferoval "<?"
Dranel
Nadan
Nemůžeme, Lextrova dvojka to vyhrála už dávno :)
Měsíček
"Nemůžeme, Lextrova dvojka to vyhrála už dávno :)"

Já za tuhle ikonku budu bojovat ;)
paulos etruska
A co tohle? Já věřím, že by se našli lidé, kteří by to pochopili.
Dranel
Myslím, že <> prostě vyhrála. A pokud ještě ne, tak teprve vyhraje. Ale to chce anketu :)
Trejpa
paulos etruska
A co tohle? Já věřím, že by se našli lidé, kteří by to pochopili.
Mě se to líbí, to je můj favorit. Je to česky i slovensky a v počítačových jazycích neutrální. Nejen pro CSS mi přijdou špičaté závorky přinejmenším divné.
Nadan
Trejpa
Tak taky by to mohlo být <?{ :D
Railbot
Jsem pro kód.
Joker
Měsíček
Ta mi přijde nesrozumitelná.
Jinak "<?" mi přijde lepší, než "<>".

paulos etruska
To by taky šlo

Jo a ještě jedna varianta:
{}
Railbot
Stejně je to jedno. Kdo to používal, bude to používat dál. Kdo ne, nebude. A žádná ikonka to nezachrání. Když jsem přijde někdo s problémem, tak si určitě neláme hlavu s tím, do čeho a čím uzavřít ukázkový kód. Tím spíš nějaké <> nebo dokonce <? nikomu nic neřekne.
Nadan
Railbot
Není to jedno, je humus, když vidíš strašně moc podivných znaků namačkaných vlevo, než když to vidíš odtabované.
Měsíček
"Není to jedno, je humus, když vidíš strašně moc podivných znaků namačkaných vlevo, než když to vidíš odtabované"
Vydrželo to doteď, vydrží to i dál .. :o)
Nadan
Měsíček
Ale mě už to štve a ostatní možná taky, vždyť se to nedá číst.. :'( HTML ještě jde, ale php...
Měsíček
To sice ano .., ale ty značky, které se zde navrhovaly jsou naprosto mimo například ..

<? ; ?> ; <> ; .. to by sice mohlo trknout, že jde o kód PHP popřípadě HTMl, ale co CSS, Actionscript, JS he? To hned každého trkne? Myslím, že nejlepší návrh byl od Trejpy a Doublethinka, protože tam to bylo univerzální, jenže jak tuto diskusi znám tak se zde nikdy všichni neshodnou.
Nadan
Měsíček
Jo, kód by asi šel. Ale musíme už o tom přestat diskutovat a něco udělat... Takže já jsem pro návrh Trepjy...
vertigo4
Už to neřešte... stejně prohnilá vrchnost nic nezmění a přeci je jedno, co zde máme, protože jak jeden kolega z Tl. napsal, že my víme, k čemu tento dolárek slouží, ti co nevědí, tak jej stejně nepoužijí...
DoubleThink
Profil *
Základní problém je v tom, že lidi, kteří neznají HTML tag <pre>, necítí potřebu používat bbtag [pre].
Kromě toho ani nečekají, že jim fórum vyháže nadbytečné bílé znaky. A koneckonců, myslím, že je jim to stejně šumák. Nadpisy vláken typu "Pomoc, jak to mám udělat?" ostatně dost jasně ukazují nulovou empatii takovýchto diskutujících.

Znak dolaru je pokračováním řady B(old), I(talic) a už odstraněného U(nderline). Zobratuje typický řídicí znak kódu v monospaced fontu. Takový je tedy motiv tohoto piktogramu.

Ale to chce anketu :)
Tohle není demokracie. Uděláme rozhodnutí na základě faktů, ne hlasů.
Volím ikonu , uvidíme, co se bude dít.

stejně prohnilá vrchnost nic nezmění (...)
Opatrně s takovým označením. Taky bych se mohl na všechny nadstandardní úpravy této php splácaniny ve svém volném čase vyfláknout.
vertigo4
DoubleThink
tak jsem to nemyslel... a už vůbec ne konkrétně... já to myslel obecně, že běžní "občané" se nikdy nedovolají k moci, která se rozhoduje podle sebe... já souhlasím s ikonkou dolaru, jaks řekl, stejně většinou ti co zde chtějí pomct, tak nejsou schopni ani trochu zapřemýšlet a zkusit napsat vlastní kod a chtějí ho zde po nás (viz Bones ;-) )
« 1 2 3

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0