Autor Zpráva
Nadan
Profil
Vyhledával jsem různě na diskuzi něco o designu tohoto fóra, ale nic jsem nenašel. Prosím někoho, kdo to tady má na starost, jestli by mi nemohl říct, popřípadě poslat tento design, anebo alespoň říct, jak se v miniBB upravuje. Děkuji moc...
Měsíček
Profil
Tak jako všechna fóra a stránky pomocí css.
Nadan
Profil
Aha, tak to jsem udělal, a totálně se mi to po*****.
http://narody.ic.cz/f/index.php
Čím to je?
Měsíček
Profil
Protože nemáš strukturu stránky stejnou .. možná také nemáš všechny třídy totožně pojmenovány.
Str4wberry
Profil
Odpovídám Nadanovi:
Tento design je z původní verze miniBB. Ke stažení by měl být na oficiální stránce miniBB.
Dranel
Profil
Možná to nesouvisí s tímto tématem, ale mám návrh na vylepšení: co takhle udělat řádky v tabulce seznamu vláken střídavou barvou? Mám na mysli něco takového:

<?php
...
echo ($i++%2) ? "<tr color='#aaa'>" : "<tr color='#ddd'>";
...
?>

(Tento příklad je samozřejmě velmi silně zjednodušen, proto jej prosím berte jen jako schéma.)
Str4wberry
Profil
A k čemu by to bylo?
DoubleThink
Profil *
co takhle udělat řádky v tabulce seznamu vláken střídavou barvou
Pokud se podíváš do HTML, zjistíš, že už řádky toto rozdělení obsahují (třídy tbCel1 a tbCel2).
Obě mají stejnou barvu pozadí a to zcela záměrně.
Dranel
Profil
Str4wberry
A k čemu by to bylo?
Občas ztrácím řádek

DoubleThink
Pokud je k tomu tedy důvod, jsem ticho.
Str4wberry
Profil
Reakce na Dranela:
Občas ztrácím řádek
Nestačí ti ten tenký bílý rámeček? Možná prohlížíš diskusi v příliš širokém okně. Doporučuji ti pro tuto diskusi přidat do uživatelského CSS max-width: 1000px (nebo méně).
DJ Miky
Profil
Str4wberry
To už si rovnou může do uživatelského CSS přidat třeba .tbCel2 {background:#E9E9E9;}.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0