Autor Zpráva
Timy
Profil
Odpovídal jsem do tématu „hamachi a warcraft“ a ejhle tuťhle — někdo ho smazal. Proč? Obzvlášť, když už se tam nacházely odpovědi na původní otázku.
DoubleThink
Profil *
Problematika hraní Warcrafta pres Hamachi se ani vzdáleně nepřibližuje webdesignu. Tak tedy proto.
Str4wberry
Profil
Ptám se Timyho:
Tohle?
Chamurappi
Profil
Reaguji na DoubleThinka:
To vlákno se už dva měsíce válelo zodpovězené mezi Nezařaditelnými dotazy. Věděl jsem o něm, nemazal ho, nepřekročilo dle mého názoru hranici nutnou k zamčení. Problémy s Hamachi se netýkají jen těch, kdo hrají Warcraft.
Str4wberry
Profil
DoubleThinku, takové téma ale patří do sekce Práce s počítačem, ne?

Problematika hraní Warcrafta pres Hamachi se ani vzdáleně nepřibližuje webdesignu. Tak tedy proto.
Jakpak souvisí s web designem například několik Timyho témat ohledně Total Commanderu? Co Dranelovo vlákno „Co je toto za typ hudby?“, co těch plno dotazů na téma ICQ?
Timy
Profil
DoubleThink
A proč to schytalo zrovna toto staré vlákno, ve kterém už si navíc někdo dal práci se sepsáním odpovědi na problém? Dotazů, které se ani vzdáleně nepřibližují webdesignu, tu máme přece mnoho; nehledě na samotné kategorie „Práce s počítačem“ a „Nezařaditelné dotazy“.

Str4wberry
Ano, tohle.
DoubleThink
Profil *
Přiznávám se, jsem vinen. Nechte mě rozsápat divou zvěří.

A proč to schytalo zrovna toto staré vlákno
Protože vystrčilo hlavu zrovna když jsem šel kolem.

Problémy s Hamachi se netýkají jen těch, kdo hrají Warcraft.
Až někdo položí dataz, jak nastavit Hamachi VPN, nechám to být. Tohle byl dotaz, jak hrát W3 přes Hamachi.
Chamurappi
Profil
Reaguji na DoubleThinka:
Přiznávám se, jsem vinen. Nechte mě rozsápat divou zvěří.
Dobře, tak že jsi to ty a že ty nejsi já, protože o mně už každý ví, že nikdo neví, kdo jsem, tak ti to tentokrát odpustíme :-)

Příště doporučuji takové vlákno nejprve šoupnout k ledu.

Tohle byl dotaz, jak hrát W3 přes Hamachi.
Mně zdejší odpověď pomohla rozběhat StarCraft, takže to bylo docela univerzální :-)
DoubleThink
Profil *
Mně zdejší odpověď pomohla rozběhat StarCraft, takže to bylo docela univerzální :-)
Zvláštní, nevidím tam žádnou užitečnou radu - kromě obecných pro vypnutí firewallu.
Vůbec informační hodnotu celého vlánka bych přirovnal k obrázku, který je výsledkem VPN diagnostiky ve Vistě:



Jinak SCéčko umí TCP/IP až od aktualizace 1.15.2 - to bývá hlavní kámen úrazu.
Chamurappi
Profil
Reaguji na DoubleThinka:
Užitečná rada byla od Zdeňka Košťála: „je problém s novým Hamachi, takže si sežeň verzi 1.0.1.3, ta je ještě v pořádku

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0