Autor Zpráva
Floutek
Profil *
ahoj, hledam redaktora na stranku (...)


Přemístěno z Prací a zakázek a tam ponechán duplikát.
mantisa
Profil
ale až se web rojede tak ž toho nějaký peníze určitě budou

Tak do té doby možná tak NASRAT A ROZMAZAT, tak nějak to bylo v jedné diskusi pod jistým článek, ne?
DoubleThink
Profil *
Delikátní vystupování mantiso, jako vždy. Zkus to někdy použít jako korporátní slogan - třeba přímo na svůj web.


Navrhuji za tento kousek 60-ti denní ban. Je někdo proti?
Mesicek
Profil *
Ban pro Floutka? Nesouhlasím. Ban pro Mantisu? Souhlasím.
Str4wberry
Profil
DoubleThinku, co mu jen zakázat přispívat do sekce Práce a zakázky?
Lexter
Profil
mantisa
Ty jsi prostě vůl. Hlavu si strkám do ledu.
Gekon
Profil
Ne, proti banu určitě nejsem. Třeba mu to napraví hlavu a nebude sem už chodit vůbec.
mantisa
Profil
Přeji dobrý den,

ještě více než ti, kteří chtějí vše zadarmo, mě serou ti, kteří umí nadávat akorát doma na gauči, ale aby to hlavně nikdo neslyšel a oni byli pořád hezcí. Bezpáteřní sráčové. Ale to je většina lidí, jen nadávat doma na křesle, ale pokud má dojít na lámání chleba, skutek utek, co?

Od nedávna jsem se začal pohybovat na zahraničních fórem (ne, nechci machrovat) a rozdíl, který tam vidím je neskutečný (ne samozřejmě všude). Přísná pravidla, ale pak to stojí za to. Milí seriozní lidé, kteří vědí, c chtějí a umí to také napsat.

Máme se co učit. DJPW je momentálně žumpou, do které se nezaslouží nic jiného než srát. Dyť i na webtrhu si dělají legraci z DJPW.
Mimochodem, upozorňuju ty, kteří by mě chtěli peskovat za neslušné výrazy, tak expresivní slovník je občas na místě.

Také mi vadí vlezdoprdelkové, kteří přitakávají moderátorům, aby byli hezcí. Mají svůj názor, ale jsou to zasraný pijavice (omlouvám se pijavicím). A vůbec bych se nedivil, kdyby jim s kapsy koukala stranická průkazka.
Chamurappi
Profil
Nejsem proti banu. Ale zdržuji se hlasování, protože „delikátní vystupování“ nepatří mezi důvody, kvůli nimž jsem navrhoval ban. Na mantisovi mi vadí bulvární provokace a intriky.

Edit: Úvaha o identitě Mesicka byla chybná, Mesicek je doopravdy Měsíček v Irsku, pardon.
DoubleThink
Profil *
Máme se co učit. DJPW je momentálně žumpou, do které se nezaslouží nic jiného než srát.
Což jistě povede ke zlepšování její úrovně...

Mimochodem, upozorňuju ty, kteří by mě chtěli peskovat za neslušné výrazy, tak expresivní slovník je občas na místě.
Zajisté. Slušní lidé se pak od hulvátů odlišují tím, že vědí, kdy je na místě.

A vůbec bych se nedivil, kdyby jim s kapsy koukala stranická průkazka.
Stranická? A které strany?


Zase se, mantiso, stavíš do role inkvizitora bez mandátu. Ke všemu ještě bezdůvodně vulgárně napadáš diskutujícího, který předložil slušně formulovanou a zcela transpatentní a legitimní poptávku.
Nechápu proč. Závist? Ješitnost? Ego? Nebo jsi jenom obyčejný sprostý ksindl bez trochy společenské empatie?
Nehodící se škrtni.
mantisa
Profil
Škrtám Závist, Ješitnost a obyčejný sprostý ksidl.
vertigo4
Profil
mantisa
DJPW je momentálně žumpou
Díky tobě...
Chamurappi
Profil
Reaguji na mantisu:
Ukázal bys nám prosím ta zahraniční fóra a jejich přísná pravidla?
Našel jsem tě jen na Digital Pointu a na prťavém Wow Web Designs Fóru. Prošel jsem si první zmíněné, pravidla mají podobná jako všude jinde a nekomerční aktivity nepotírají, dokonce pro ně mají speciální podkategorii.

Milí seriozní lidé, kteří vědí, co chtějí a umí to také napsat.
Mezi ně dokonale zapadneš.
mantisa
Profil
Chamurappi
Ono, nemyslel jsem až tak pravidla jako celého ducha fóra. Můžeš porovnávat, při své inteligenci na to jistě přijdeš, co jsem měl na mysli.

Mezi ně dokonale zapadneš.
Na hrubý pytel, hrubá záplata.
Chamurappi
Profil
Reaguji na mantisu:
nemyslel jsem až tak pravidla jako celého ducha fóra
Pojmem „přísná pravidla“ jsi tedy myslel ducha? To jsem z toho opravdu nepochopil.

Můžeš porovnávat, při své inteligenci na to jistě přijdeš, co jsem měl na mysli.
Možná přijdu, možná nepřijdu. Ale ty to jistě zvládneš popsat tak, aby to pochopily i všechny pijavice, které tvoří ducha zdejší diskuse, ne? Nevykrucuj se a napiš to dostatečně poutavě, prosím.
Railbot
Profil
To už ti musela upadnout Chamurappi.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Railbota:
? :-)
Ať už tím myslíš cokoliv/kohokoliv, tohle není chat.

Reaguji na mantisu:
Prošel jsem si blíže ten Digital Point a co se znalostí pravidelných diskutérů týče mi připadá o trochu slabší než tato diskuse. I tam trousí náhodní kolemjdoucí hrubky a ptají se na stokrát omleté věci. Nevšiml jsem si žádného výrazného rozdílu, snad jen, že tam moderátoři asi mají menší trpělivost s neodůvodněnými vulgárními výpady (žádný jsem tam nenašel).
DoubleThink
Profil *
Dobrá tedy. Počet nesouhlasů nula.

Mantisova IP a účet je tímto okamžikem blokován. Další penalizace už budou trvalého charakteru.
Původní poptávku jsem zduplikoval. Diskutujícímu Floutek se omlouvám za nepříjemnosti.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0