Autor Zpráva
peta
Profil
Opet se mi stalo, ze mi kdosi smazal prispevek. Poreste si to mezi sebou, ale podle mne, kdyz dam nekomu navod, jak ma najit prislusnou funkci do javascriptu a tento navod je v zapeti smazan, tak to neni spravne.
Priste, az ten clovek bude hledat jinou funkci do javascriptu, tak misto, aby vyuzil google, jakpsatweb a pod, opet se prijde zeptat na forum.
Pak tu budou takove temata:
- jak se jmenuje funkce A
- jak se jmenuje funkce B
- jak se prirazuje promenna
- jak se ...
Zakladni veci, ktere jsou popsane na jakpsatweb - javascript a nebo v prikladech.
Cili si myslim, ze je lepsi, kdyz si to ten clovek dokaze najit sam, pokud to neni nijak slozite a je to zakladni vec, ktera je na kazde druhe strance.
Railbot
Profil
Tebe mažou ještě málo.
Chamurappi
Profil
Reaguji na petu:
Pokud se někdo neustále ptá na triviality, je vhodné ho odkázat na některý z vyhledávačů.
Pokud ale někdo neustále odkazuje na vyhledávač ve vláknech, která jsou už dávno zodpovězená, bez jakékoliv přidané hodnoty, je tato činnost v důsledku otravnější, než odpovídání na triviality. Navíc kdyby všichni na všech fórech říkali „najdi si to jinde“, nebylo by, kde hledat. Tím, že za sebou vyjmenuješ klíčová slova, učiníš z diskusní stránky relevantní výsledek hledání. Občas se stává, že osoba, kterou pošleš na Google, najde na předních pozicích mezi výsledky hledání své vlastní vlákno, což jí nepomůže a moc to nepomůže ani tomu neznámému mračnu ostatních lidí, které bude hledat totéž a narazí jen na diskusní stránku bez odpovědi.

Tady jsem tě smazal já a smažu tě tam znovu.
panhuhu
Profil
Nebo, že bychom rovnou odkazovali na vševědoucí stránku :)?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0