Autor Zpráva
Yuhů
Profil
Napadlo mě, že by možná byl dobrý nápad změnit formulář na přidávání nového tématu. Myslím ten formulář, co je ve spodu jednotlivých fór, jak se tím zakládá nové téma.

Co tak dát napřed textovou oblast na zapsání dotazu
a teprve pod to políčko na nadpis nového tématu?

Hodně lidí si až při psaní dotazu utřídí myšlenky a zpětně dokážou podstatu dotazu mnohem lépe charakterizovat. Mohla by zmizet témata nazvaná Pomoc nebo Poraďte, protože tuhle emoci by si každý vypsal už na začátku textu.

Co si o tom myslíte?
mylan
Profil
Osobne s tým súhlasím, tiež sa mi častokrát stáva, že keď dopíšem príspevok, vrátim sa späť a editujem nadpis. Na druhú stranu ľudia sú zvyknutý najprv nadpis, potom príspevok... Ale to snáď vadiť nebude.
Zhrnutie: Smelo do toho :)
lukysy
Profil
Yuhů Je to dobrý nápad...
Boldrik
Profil
No ja nevim, ale jak myslis
Petra
Profil
Já třeba opravdu píšu vždycky nejdřív dotaz a pak to teprv nazvu. Takže by se mi to docela hodilo, ale takhle mi to vůbec nevadí. Hlavně si nemyslím, že to pomůže tomu čemu chceš, možná to i někoho docela zmate. Tihle "Pomooooc titulkové" jsou prostě děsně zbrklý, napíšou to v cuku letu a nepřemýšlí o tom vůbec. Ti z nich, kteří o tom přemýšlí to stejně zase vymyslí takhle, podle mne víc přemýšlí nad tím, jestli mají dostatečný důraz na naléhavost svého problému.

Každopádně vzhledem k tomu, že tu jen plácám a co to udělá fakt nevim, by mě to docela zajímalo, tak to udělej, kdyby jsi pak poskytnul nějaký statisticky zajímavý seznam titulků před a po, vůbec by to nebylo špatný :-)

Ještě zajímavější (a o poznání složitější, já vim) by bylo vyrobit seznam zakázaných slov do titulku. Pak by to vyhodilo něco jako "Když napíšeš pomoc, tak nikdo neví, co chceš, napiš s čím chceš pomoct". Ale to asi taky nepůjde, těch slov je moc a blbě nazvaný téma je i "CSS" a to vyřadit nemůžeš.
habendorf
Profil
Myslím že to neuškodí, ale bohužel ani nepomůže.
DoubleThink
Profil *
Špatný nápad to není, ale je to dost nezvyklé (na žádném fóru jsem to ještě neviděl). Kdoví jak na to začátečníci zareaguji...
Charlie
Profil
Já si myslím, že většína lidí se poohlédne nejdříve po políčku s nadpisem než s vlastním dotazem.

Rozhodně bych ale jednu změnu udělal. Otočil bych oblast Založit nové téma s názvem: a Vaše jméno. Takhle to působí dojem, že spolu nadpis a zpráva nesouvisí.

Anebo ještě lépe: Založil bych novou oblast Založit nové téma a až do ré bych dal políčko pro nadpis a WYSIWYG. Působilo by to uceleněji.
Honza Hučín
Profil
S nápadem souhlasím, má to podle mě smysl. Ještě bych zvážil, zda nevložit při přidání výraznější výzvu, aby uživatel nejdřív zkusil hledat. Ale to asi bude i technicky obtížné.
printf
Profil
Zajímavý nápad vycházející z logické úvahy. Asi by se často stávalo že někdo zapomene nadpis napsat, na což ho asi miniBB upozorní. Možná by stačilo přidat nad políčko s názvem tématu upozornění jako "nevkládejte názvy typu potřebuji pomoct".
Případně kdyby někdo dokázal napsat JavaScript, který by kontroloval zda v názvu nejsou slova jako "pomoc" a "poraďte" a pokud jsou, zvýraznil by tu upozornění (změnil styl na styl s větším, tučným písmem).
Honza Hučín
Profil
Možná by stačilo přidat nad políčko s názvem tématu upozornění jako "nevkládejte názvy typu potřebuji pomoct".

To tam už je, ne?
printf
Profil
Nojo, to bude tím, že jsem už dlouho žádné téma nezakládal :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0