Autor Zpráva
TSD
Profil
Od mé včerejší registrace mi začalo divočit řazení témat dole na hlavní stránce v oddílu Poslední diskuse

Funguje to tak, že třeba teď vidím jako nejnovější příspěvek
Špatné zobrazení iframu v mozille 1 Radek989

přitom jsem na to reagoval.

Jestli jsem to pochopil správně, tak se to tváří, jako by moje příspěvky nebyly. Samozřejmě po rozkliknutí tématu už svůj text vidím.
TSD
Profil
Ovšem tento thread (přidal jsem ho já) se v seznamu zobrazil.
TSD
Profil
A moje reakce na mě už tam není (jen potvrzuji, že jsem nekecal).
souki
Profil
a nebo je to tím, že se hlavní strana kešuje :)
Kajman_
Profil *
Většinou pomůže refresh. Stránky mají najspíše delší platnost (prohlížeč ji tedy aktualizuje až po po nějaké době), aby nebylo takové zatížení na jejich generování.
souki
Profil
ale přijde mi, že se ten interval teď nějak zvednul. Tohle téma jsem musel 2x obnovit, abych si ho přečetl
Chamurappi
Profil
Reaguji na TSD:
Většinou za to opravdu může kešování.
Ve velmi výjimečných případech za to může chyba, kterou asi nikdo nedokáže najít.
TSD
Profil
Refresh nepomáhá, Kajman_ mě podcenil, jsem uražen :)
V noci jsem v tom hledal nějakou logiku, takže jsem i zavíral operu vracel se po nějakém čase.

No nic, já myslím že se to časem chytne.

Ještě jeden detail.
Stává se mně, že naopak jsem na hlavní, refreshnu, vidím, že u něčeho přibyla reakce, kliknu a reakce tam ještě není. Stačí refresh a ona naskočí. Poprvé jsem myslel, že jsem se trefil do nějakého pa-stavu, ale za posledních cca 14 dní se mi to stalo možná tak 10x, předtím nikdy.

Tohle mě ale tlačí ještě míň než ta první věc.
Joker
Profil
TSD
Přesně tohle se mi děje už delší dobu (používám Operu). Stránky se prostě ukládají někde v cache a pak se neaktualizují.
To se pochopitelně týká i stránek s jednotlivými příspěvky, takže pak se může stát, že na hlavní stránce vidím nějaký příspěvek, kliknu na vlákno a on tam není.

Vždycky mi ale stačilo obnovit stránku, takže to ani neřeším a pokud mám podezření, prostě dám F5 :)
zimmi
Profil
TSD a Joker: A nemáte náhodou v Opeře zvolenu možnost "Kontrolovat stránky každých 5 minut"? Najdete v Nastavení - pokročilé - Historie.
TSD
Profil
Joker
Operu mám taky a tohle mě poměrně dost nebaví. Když to shrnu, tak teď mi úvodní stránka funguje tak, že sekce Poslední diskuse je pro mě prakticky nepoužitelná.

Viz
přihlášen
nepřihlášen


zimmi
Tam mám výchozích 5 minut. Co z toho vyplývá?
zimmi
Profil
TSD: Že si Opera stránku nakešuje a zkontroluje ji jen jednou za pět minut? :)
Str4wberry
Profil
TSD, podle mě je možná problém v nastavení — konkrétně ve volbě „Seřadit témata podle“.
Joker
Profil
zimmi
V mém případě to tím není, mám kontrola změn dokumentů "vždy" i kontrola změn obrázků "vždy". Já obecně moc cache nepoužívám, při programování webů to občas docela otravuje.

Ale pamatuju si, že tohle se tu už před časem řešilo, pokud vím, žádné spolehlivé řešení není. Nicméně je fakt, že kontrolovat změny stránek vždy by mohlo pomoct (teoreticky by to mělo problém vyřešit, ale prakticky to alespoň u mě tak není)
TSD
Profil
Str4wberry
Té volby jsem si nikdy nevšiml. Změnil jsem a vypadá to líp. Jestli zjistím, že to bylo jen tím, tak se prohlásím za blba a odejdu zdechnout do houští.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0