Autor Zpráva
Lexter
Profil
Jde spíše o toto téma - http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=26&topic=7 4063.

Dle mého naprosto zbytečná odpověď Goumbika. Sami uznáte, že informovat na diskusi o odeslání mejlu je prostě kravina.

Tak jsem postnul příspěvek s upozorňujícími třemi m. Vrátím se za pár minut na djpw a co nevidím, můj i měsíčkův podporující příspěvěk byli smazány ale goumbikův ne. Mě to přijde jako ještě větší kravina. Neměli by se smazat šecky 3 příspěvky mimo téma? A IMHO přidat do pravidel, že typ goumbikových odpovědí je prostě zakázán a mazat? Je to jen dotaz.
Gekon
Profil
Lexter
Mě to jako kravina nepřijde, co když mail adresátovi nedorazí? Takhle alespoň zadavatel vidí, že někdo má zájem, a může zájemce upozornit na to, že mu jeho mail nepřišel.
Dero
Profil
Lexter: Dle mého je reakce Goumbika zcela relevantní. Naopak nechápu, z jaké pozice si ty osobuješ rozhodování, co se na diskusi má mazat a co ne. Jako poradní hlas je každé upozornění od uživatele vítané, ale tíhu rozhodnutí potom nesou moderátoři, jejichž rozhodnutí je třeba respektovat - nikoliv zakládat nové vlákno, kdykoliv se s nimi rozejdeš v názorech.
Lexter
Profil
Dero
Nemusíš mě hned obviňovat, byl to návrh a dotaz, jak jsem psal.

Kolikrát vidím i témata, kde je tato odpoveď třikrát. Když vám to vadí, smažte i toto a tam nechte kdekterou blbost. Dotaz snad nevadí.
Dero
Profil
Lexter: Promiň, nechtěl jsem, aby to vyznělo jako obvinění.

Jde o styl, kterým to komentuješ - obraty typu "Vrátím se za pár minut na djpw a co nevidím, můj i měsíčkův podporující příspěvěk byli smazány ale goumbikův ne." nebo "Když vám to vadí, smažte i toto a tam nechte kdekterou blbost." naznačují, že se těžko smiřuješ s odlišným vnímáním situace.

Chápu, že je těžké se vzdát vlastního pevného náhledu na nějakou věc, ale pokud má nějaká společnost fungovat - a za společnost lze považovat i komunitu okolo této diskuse - je třeba, aby stálí členové cítili vůči rozhodnutí moderátorů apriorní důvěru, nemělo by tomu být naopak.
Měsíček
Profil
Dero uznej, že je to skoro na stejné úrovni jako by někdo založil svoje vlákno a já tam napsal "No tak tohle opravdu nevím :(" to by tam doufám nikdo nenechal a upozorňovat na to, že už jsem někomu poslal e-mail je skoro na stejné úrovni, copak je autor prvního příspěvku tak blbý, že si to nedokáže sám zjistit?

Gekone, ale kdyby e-mail nedorazil tak je to adresátovi stejně houby platné, ten tazatel se může jen ptát nemusí mít zájem ..
Lexter
Profil
Dero
Je pravda že mám trochu nevraživý styl psaní, jsem příliš drzý, taky se musím krotit. Jde jen o to, že mě osobně to trochu vadí, protože to považuji za zbytečné. Pokud na to tak není nahlíženo moderátory, budu s tím samozřejmě srozuměn.
Nox
Profil
Měsíček, Lexter
Nic není dokonalý, ani spamfiltry...není to ani týden co sem reagoval u jednoho topicu na webtrhu stejně jako goumbik a jen díky tomu příjemce zjistil, že mu mail došel, jinak by moje pošta upadla v zapomění....nevidim žádný problém, když člověk ohlásí odeslání mailu (naopak kromě upřesňujících dotazů je to to jediný, co je v podstatě v té sekci regulérní postovat)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0