« 1 2
Autor Zpráva
Bubák
Profil
K cemu je treba komentar mne to nefunguje, kdyz nenapise, co presne?
Na nic, ale podle mého názoru normální reakce je vyžádat si jednou krátkou větou "Co to nefunguje?" potřebnou informaci. Není třeba psát několik odstavců.

Kdyz by jsme zalozili forum PERLICKY, hodne casto bych tam prispival
Tuhle jsi už pochopil?
Dodatek: už jsem to našel, nepochopil.

Nekdo napise tema Peta a uz vite, ze je rec o mne. Vite, kolik je tu Petru? :)
Kolikrát je tu peta, malými písmeny a bez diakritiky?
Tomasds
Profil
peta
Jak souvisi toto tema s projektem jakpsatweb.cz , kdyz je toto tema prave zde?
Nijak. Proto taky není v sekci o jakpsatweb, ale v sekci o teto diskusi. Zřejmě ses špatně podíval.

jinymi slovy jsem byl az tak mimo s tim tipem, kdyz to v podstrance je?
Aha, takže ty prostě tipuješ. To leccos vysvětluje.

Nasmerovanim tazatele na google je zakladni odpoved, ne, jak tvrdis, zadna.
Omyl. Google sám o sobě není zdrojem informací, on je jenom vyhledává. Jakpsatweb je pravděpodobně největším českým zdrojem informací na toto téma, ale ještě obsáhlejší je tato diskuse. Proč myslíš že sem tolik lidí chodí? Protože tady jsou otázky a konkrétní odpovědi nebo protože tady jsou tvoje odkazy na google?
Vidíš jednoho člověka, který se na něco ptá. Nevidíš desítky dalších, kteří to vlákno později (googlem) najdou a když tam bude i odpověď, tak jim to pomůže.

Kdyz by jsme zalozili forum PERLICKY, hodne casto bych tam prispival
O tom nepochybuji.
Timy
Profil
peta
Na druhou stranu mozna v puvodnim tematu o linku byla zminka, z google by zjistil, ze se pouziva link a mohl si to sam dohledat na jakpsatweb, zda to tu tez nahodou precejen neni podle seznamu tagu v sekci html
Zcela samozřejmě v tom tématu zmínka o link není. Ale to už asi nikoho nepřekvapí…

Plaváček
Jedno ovoce je ale prachsprostý spammer a s takovými se nikdo mazlit nemá.
Jaký je zásadní rozdíl mezi spamováním a neustálým povídáním nesmyslů? Oba podávají zmatené údaje, které pouze matou návštěvníky diskuse; tedy oba škodí této diskusi. Můžeme se leda přít o tom, kdo škodí víc. Nicméně vzhledem k tomu, že blábolení nesmyslů není proti pravidlům této diskuse, tak pro petu žádný trest ani teoreticky v úvahu nepřipadá.
Morasino
Profil
Posledni dobou se tu resi kazda kravina.

Zakazte petovi prispivat a hotovo.
Ghosting
Profil
Posledni dobou se tu resi kazda kravina.
... sranda musí bejt...
Railbot
Profil
Možná by stálo za úvahu vnést do pravidel něco jako zákaz úmyslného matení ostatních diskutujících. Jenže on přeci dle sebe nemate, ale píše fakta a to, čemu asi sám i věří. To je neprůstršelné.
Ghosting
Profil
Možná by stálo za úvahu vnést do pravidel něco jako zákaz úmyslného matení ostatních diskutujících. Jenže on přeci dle sebe nemate, ale píše fakta a to, čemu asi sám i věří. To je neprůstršelné.

Jenomže ty pravidla čte málokdo. Peta je případ sám pro sebe, psát kvůli němu "spešl" pravidlo si myslím že je zbytečný. Stálé osazenstvo ví že jeho příspěvky jsou o ničem, horší je to s lidmi co jsem přijdou "z venku".
habendorf
Profil
Pomalu LOCK, ne?
panther
Profil
habendorf
Pomalu LOCK, ne?

pomalu? měl přijít už dávno.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Tomasds:
Přiznávám, že nejsem schopen to individuum komentovat v klidu.
Zvykneš si. Uživatel peta tu působí už strašně dlouho. Údiv znalejších budil dávno před tím, než jsem na tuto diskusi zavítal já. Asi největší pohoršení kdysi vyvolal nápadem, že si „vypůjčí“ a vylepší JPW :-)

Má vskutku zvláštní myšlenkové pochody, je ovšem schopen vývoje. Mnoho blábolů jsme mu již účinně vyvrátili. Nikdy sice neuzná, že desítkám či stovkám lidí nabulíkoval nesmysly o škodlivosti podtržítka v názvu javascriptové proměnné či o původu vykreslovacího jádra Opery, ale faktem je, že už je od jisté doby neopakuje. Buď svá pochybení opravdu pochopil, nebo se jen vyhýbá nepříjemným konfliktům (na tom nakonec nezáleží). Před dvěma roky nikdo nedoufal, že se dočkáme doby, kdy nebude každý příspěvek zakončovat shlukem odkazů na svůj web, nyní tak nezakončuje žádný. Svého času též tvrdil, že dvě procenta návštěvníků představují dvanáctinu výdělku webu, tuhle úvahu také opustil. Vyvíjí se pomalu, ale jistě.

Jak vývoj uspíšit? Všimni si, jak špatně snáší kritiku. Při své ješitnosti považuje mohutnou názorovou opozici za dobře organizovanou akci malé skupinky zlých človíčků, kteří vystupují pod vícero jmény. Přesto mu evidentně vadí, když z něj někdo dělá pořád dokola vola a promazává ho. Domnívám se, že přesně tímto fackováním ho můžeme vychovávat. Vyvracet a mazat. V klidu. Rozčilování a nadávání nemá smysl.

Dojdou-li ti racionální argumenty, setři petu ježkem.
panther
Profil
Chamurappi
vylepšit jpw.cz o petovi rady? To by byl web k pohledání :o)
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0