Autor Zpráva
Yuhů
Profil
Ivorius projevil zájem moderovat nové fórum o redakčním systému TextPattern. Doufám, že se vám to bude hodit.

http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vtopic&forum=27

Mně osobně se TextPattern zdá z mně známých bezplatných redakčních systémů jako nejlepší, a tak mi přijde jako dobrý nápad mít na něj samostatnou diskusi.
thingwath
Profil
V mém okolí i u mě samotného vládne značná obliba Drupalu :-)
Acci
Profil
A nebylo by spíše lepší téma o redakčních systémech než přímo Textpatternu?
mipo
Profil
Ja by som tiež radšej uprednostnil tému o všetkých redakčných systémoch. Pomohlo by to viacerým ľuďom a tiež by sa fórum sprehľadnilo.
bojars
Profil
IMHO: tiež si myslím, že by všeobecné fórum o RS bolo lepšie. Dosť frekventovaný je aj WordPress, možno Mambo... možno by boli aj nejaké tie thready o phpBB, miniBB atď.
Vyčlenila by sa tým určitá skupina otázok z fóra o PHP...
Falco
Profil
Dobrý nápad, ale taky myslím, že by bylo lepší vzít to všeobecně (ne jenom o TextPatternu).
Yuhů
Profil
to, co říkáte, zní rozumně, opravdu by to chtělo fórum o redakčních systémech

Hlásí se nějaký dobrovolník na moderátora? Preferuji raději "služebně starší" členy diskuse. A samozřejmě o různých RS musí hodně vědět.

Pokud byste si nikdo netroufli na všechny redakční systémy, můžeme pouvažovat i o tom, že uděláme více fór, každé k jednomu, jako už je to pro TextPattern. To už se myslím dá moderovat celkem snadno, ne?
thingwath
Profil
Člověk zase IMHO nemůže rozumět všem RS, pouze některým vybraným. A pak je zase otázka, jestli to bude ještě omezené spíše jenom na PHP RS nebo úplně obecně :-)
Yuhů
Profil
takže přejmenováno na Redakční systémy, děkujem za názory. (A Doublethinku, díky za provedení.)
Leo
Profil
A je to o vsech redakcnich systemech nebo jen o RS v PHP? Leo
Yuhů
Profil
je to o všech. Na druhou stranu pokud někdo dělá v ASP.NET na nějaké zuřivé klikací aplikaci, tak mu tady asi nikdo neporadí.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0