Autor Zpráva
Chuck
Profil
Snažím se v "upravit profil" změnit jméno... Avšak vždy mi to napíše "Nic nebylo aktualizováno! (Pravděpodobně jsou data stejná)", což není pravda...
SwimX
Profil
Chuck
Měnit jméno nejde
Str4wberry
Profil
Jak si změnit nick?
Jak si změnit nick? (podruhé)

Neboli to takto změnit nelze. Systém diskuse navíc ukládá ke každému příspěvku jméno autora (i u registrovaných), takže by se ruční změna přezdívky ze strany administrátora stejně projevila až v dalších příspěvcích. Nová registrace tedy vyjde víceméně na stejno.
SwimX
Profil
Str4wberry
takže by se ruční změna přezdívky ze strany administrátora stejně projevila až v dalších příspěvcích
leda že by chudák Yuhů přepsal těch pár stovek záznamů v db :)))
Joker
Profil
SwimX
leda že by chudák Yuhů přepsal těch pár stovek záznamů v db :)))
To by přece šlo udělat jedním SQL dotazem ;-)
SwimX
Profil
Joker
To by přece šlo udělat jedním SQL dotazem ;-)
asi jo. záleží na struktuře db diskuse ale snad by to šlo.
stejně si ale myslím, že kůli Chuckovi to neudělá. Ale pokud ano, pak bych chtěl změit dovjité w na dvě jednoduchá v :)
Str4wberry
Profil
To by sice šlo, ale hrozila by ztráta souvislosti v tématech, kde by najednou někdo reagoval na neexistujícího kolegu Chucka.

A kdyby někoho zajímalo, proč lze políčko pro přezdívku přepisovat, ale změnu nelze provést, tak je to tím, že se na stránce Upravit profil používá stejná šablona formuláře jako při registraci.
Chuck
Profil
Já to jméno nepotřebuji nutně změnit. Jen jsem chtěl využít toho, že tam ta kolonka byla a když nefungovala, chtěl jsem vědět proč.

že se na stránce Upravit profil používá stejná šablona formuláře jako při registraci.
Ale toto to vysvětluje

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0