« 1 2 »
Autor Zpráva
Manny
Profil *
Problém s method="post"
Moderátor Chamurappi: Něco se asi porouchalo.
Philber
Profil
Manny problém *********,.. kde **??
Hitman
Profil
Manny
Mohl by jsi napsat jaký problem?
Případně web na kterém ti to nefunguje, nebo chybovou hlášku? Myslím, že ti jinak nikdo nepomůže.
suky
Profil
mmm
Chamurappi
Profil
A hopla. To vypadá na problém.
Co se nám to děje s diskusí?
Str4wberry
Profil
Podívej se k ledu.

Moderátor Chamurappi: Asi myslíš k ledu. Prostě sem.
Werewolf
Profil
Ach **...

Co znamenají **...*******??


1. Možná jsem ******...
2. Možná mám něco se ******...
3. Možná se mi zbláznil *******...
4. Možná jsi ******......
5. Možná je ******...skuse...
Chamurappi
Profil
Vím. V sandboxu chyba není.

Závada je asi tady: http://diskuse.jakpsatweb.cz/badwords.txt
Na konci je enter, to nebyl. Poslední řádek je tedy prázdný, takže když filtr sprostých slov sestavuje regulární výraz, přidá tam i výraz složený z prázdného řetězce a ten trefí všechno. Krásná závada.

Jestli ji někdo neopraví do hodiny, navrhuji vpustit běžné smrtelníky do sandboxu.
Werewolf
Profil
Možná si jen ně***...ál se seznamem sprostých ****, když ty *********...

Otázka **, ***... Yuhů ani ***********, kteří jsou ******, ***...m mají *******, to určitě ******...
Chamurappi
Profil
Reaguji na Werewolfa:
Fuj, ty sprosťáku, že se nestydíš…


Jo a habendorf mi tu správně našeptává, že závadu objevil on. Děkujeme.
Za určitých okolností to také hlásí „Váš příspěvek obsahuje prázdné pole, to je nesprávné!“
keeehi
Profil
Chumelí se chumelí padá snížek ****. :D ******************
keeehi
Profil
Vysvětlíte mi *****, proč je slovo bílý *******??
Kajman_
Profil *
Tak si prozatím pište be interpunkce a napište na konci jedno slovo navic a
Werewolf
Profil
Chamurappi
Za určitých okolností to také hlásí „Váš příspěvek obsahuje prázdné ****, to je nesprávné!“
To mi hlásí při čtyřech z pěti pokusů o ********...
Kajman_
Profil *
a nedělejte prázný řádek
habendorf
Profil
Vtírá se otázka: jo dobře, že klíče má jen DT a (asi) Yuhů? Ani jeden z nich zde není častým hostem. Navrhoval bych ještě Chamurappiho a Str4wberryho.
Joker
Profil
Nejde to nějak dočasně odstavit aby tu nepřibývaly nesmyslné příspěvky
keeehi
Profil
tz Jak **, že to někomu nehvěz**?ičkuje a někomu ano
**??
Joker
Profil
Hvězdičkuje to slova před interpunkcí habendorfovi teda z nějakého důvodu ne
habendorf
Profil
Joker:
Jedu přes sandbox.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Jokera:
Nejde to nějak dočasně odstavit
Nejde. Uměl bych tu podvrhnout zaznamenávanou IP adresu nebo ukrást účet moderátorovi, ale na vyřazení diskuse jsem žádnou díru nenašel :-)

habendorfovi teda z nějakého důvodu ne
Pro případ, že by to někdo nevěděl — sandbox je vývojová verze diskuse v podadresáři „.sandbox“, kde běží jiná verze skriptů, ale nad stejnou databází. Má novější PHP i JS a starší badwords.txt.
Od prosince je přístupná jen vyvoleným, z obavy, že by její chyby a nedostatky narušovaly klid uživatelů ostré verze.


Někdo bude muset přepsat filtr sprostých slov, protože teď tu ukazujeme jeho slepá místa.
Werewolf
Profil
Chamurappi ***?
sandbox je vývojová verze ***?
Od prosince je přístupná jen vyvoleným ***?,
Mohu *****, jak se tím vyvoleným stát ***??
keeehi
Profil
x?Jx?ex?nx?ox?mx? x?sx?ex? x?cx?hx?cx?ix? x?zx?ex?px?tx?ax?tx? x?x?,x? x?mx?ox?mx?ex?nx?tx?áx?lx?nx?ěx? x?sx?ex? x?nx?ax? x?tx?ox?mx? x?px?rx?ax?cx?ux?jx?ex? x?x??x?
Chamurappi
Profil
Reaguji ma Werewolfa:
Postup je jednoduchý:
1) Přestaneš sprostě nadávat moderátorům. Za to jsou zde přísné tresty :-)
2) Budeš přísahat věrnost posvátným betatestovacím rituálům. Najdeš-li chybu, buď ji nahlásíš, nebo si amputuješ prst.
3) Nalistuješ diskuse.jakpsatweb.cz/.sandbox/ a zadáš jméno ******* a heslo ***** (+ 28 znaků z azbuky a jméno DoubleThinkovi prababičky za svobodna).

Pokud teď pustíme do sandboxu všechny zdejší štamgasty, stejně nebudou mít, na co odpovídat, protože žádný kolemjdoucí nepoloží rozumnou otázku. Navíc by pak DoubleThink stál před rozhodnutím, jestli má heslo změnit.
DoubleThink
Profil *
Moderátor DoubleThink: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis pharetra, quam ac venenatis malesuada, diam leo lacinia sapien, at dictum arcu tortor molestie lectus. Nunc pharetra metus a ante. Phasellus scelerisque gravida odio. Morbi auctor tellus vitae neque. Donec quis erat id augue lobortis condimentum. Maecenas tincidunt ornare odio. Morbi sed sem. Duis et quam at arcu consequat condimentum. Cras suscipit ipsum eget eros. Praesent sapien purus, tempus eu, pulvinar at, lacinia vitae, ipsum.

Lákamí vůněhulás úmyval rohlivý jednovod lek říky úmysl jít mělý mut. Ne Nesmetít lva Obsely Mat Vůně úmyvalem rozcuce hou z jítkem. Holehlíně alehýnkuc máš autní bolý lákaje čný poskoubej ačkový bájedosto mutníky. Vese autor kler kamatko ří Obrajinec lžičkak mutor Tor rozem čin. Obit Jít Umyslemi řící Rohlíkem zavěď sůl dosticí stako načít Rozcuchře. Rohlíkem Zvestupně ří kamítkoli.
Chamurappi
Profil
To je slovo do pranice.
Joker
Profil
Už to funguje?

Sláva, zdá se že ano.
DoubleThink
Profil *
Oo scheise. Zajímalo by mě, co se dneska ještě posere.
Watchick
Profil
takze problemy by nebyli kdyby jste nemeli napsano pod textareou pouzivejte diakritiku a interpunkci olol .:D
SwimX
Profil
Pátek 13 byl a bude co já vím, dnešek by měl být normální ne? :))
« 1 2 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0