« 1 2 3 4
Autor Zpráva
nemeja
Profil
To co jsem vybral jsou častá témata, která jsem myslel, že by zjednodušila hledání ostatním. To, že se na dané články neodkazuje, neznamená, že se neprobírají. Pokud chci ocenit článek, tak napíši do komentářů, nebo jinak, články jsem vybral, protože dle mě obsahují zajímavé informace, nicméně souhlasím s Chamurappi.
Chamurappi
Profil
Reaguji na nemeju:
Docela hodně se odkazuje na Skrývání a odkrývání a na Fixní postranní panel.
Zřejmě vyrobím způsob, jak doplňovat klávesovou mapu HTML dodatkem.

Pokud chci ocenit článek, tak napíši do komentářů
Nejlepším oceněním je odkaz na článek spontánně vložený ve správném kontextu. Aspoň tedy já mám z odkazů větší radost než z vřelých slov.

protože dle mě obsahují zajímavé informace
To rozhodně ano. Abych pravdu řekl, tak Str4wberryho články čtu velmi zřídka, poněvadž mám rozepsaných dost vlastních věcí, které můžou být tématicky hodně podobné (hlavně pokud se týkají JS), a mám strach, že bych do sebe při čtení jecas.cz nasákl takové množství inspirace, až by to pak hraničilo s plagiátorstvím :-) … protože jeho články mají hodně blízko k dokonalosti.
Str4wberry
Profil
Co si myslí Str4wberry?

Předem děkuji za připomínky. Jinak souhlas, že přidávat adresy stránek, které nikdo nedokazuje, je zbytečné. Co se týče větve „Odkazy“ v klávesové mapě, tak je technicky možné přidat něco jako „10 stránek, kam odkazuji / se odkazuje nejčastěji“ nebo „10 stránek, kam jsem posledně odkazoval“. Ale těžko říct, zda by to bylo pohodlné, když by se odkazy měnily pod rukama.
« 1 2 3 4

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0