Autor Zpráva
czechserver
Profil *
Moderátor Chamurappi: V tomto vlákně je seznam usvědčených hříšníků.


Internetový obchod www.czech-server.cz nabízí repasované, refurbished servery z datového centra v perfektním stavu se zárukou 12 měsíců za jedinečné ceny. Jen renomované výrobce (HP, IBM, DELL, SUN a Fujitsu-Siemens).

Moderátor Chamurappi: 23 identických kousků bylo rozeseto po kategorii hosting. Ten blbec dokonce spamuje z IP adresy, která má hostname aticom.cust.sloane.cz, a firma ATICOM s.r.o. provozuje „inzerovaný“ server.
Moderátor DoubleThink: IP je v banlistu, adresa v banwords, účet odstraněn.
Honzik83
Profil *
Pro náš e-shop jsme zvolili firmu Microdesign (www.microdesign.cz) a jsme s nimi naprosto spokojeni u toho druhého tarifu.
Zapoměl jsem dodat, že nás to stojí jen 149 korun měsíčně.

Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Najdu e-shop k pronájmu?. Se stejnou IP adresou sem přispíval i diskutér Jedodušší a rychlejší řešení zmiňující v příspěvku doménu hotbook.cz mající přímou vazbu na provozovatele microdesign.cz. Totožnou IP také najde fulltext na jiném serveru u inzerátu nabízejícího spolubydlení s kontaktním mailem info@microdesign.tw.
Moderátor DoubleThink: IP je v banlistu, adresa v banwords.
alesek23
Profil
Hosting 51, balíček Na rozjezd - mají (nejen) pro WordPress automatický instalátor, který ti sám hlídá nové verze a když vyjde nová verze, tak ti nainstalovaný web umí sám aktualizovat, super věc a ušetří nějakou tu práci navíc, jsem spokojený.

Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Hosting střední třídy. IP adresa uživatele alesek23 se shoduje s IP adresou uživatele hosting51. Doporučuje se, píše o sobě ve třetí osobě, porušuje pravidla kategorie.
Taupo
Profil
Před několika dny jsem našel na internetu zcela nový český katalog článků. www.eclanky.cz

Moderátor Chamurappi: Nenašel. Majitelem domény eclanky.cz je podle WHOIS „Aleš Rybařík“. Když si rozkliknu Taupův zdejší profil, najdu tam doménu expertseo.cz, jejímž majitelem je „Leslie Gilmour Ales Rybarik“. Vskutku inteligentní spammer.
Lenicka1313
Profil *
Dobrý den, já bych se v této otázce nebála kontaktovat nějakou firmu, která se právě výběrem optimálního připojení zabývá. Sama jsme se svým přítelem nedávno podobný problém řešila a nakonec jsme se obrátili na http://www.xdsl.cz Velice příjemní lidé nám pomohli a vybrali to nejlepší připojení podle našich představ. Vřele doporučuji!

Moderátor Chamurappi: Lenicka1313 pracuje pro linkbuilderka.cz a spamuje na zakázku.
Dan888
Profil
Moderátor Chamurappi: Vyhozeno z Alternativa k chatu Zopim.

Taky mám dobré zkušenosti s UiGo Chatem. www.uigo.cz
Moderátor Chamurappi: Několikanásobné spamování v rozmezí několika měsíců…
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0