Autor Zpráva
Chamurappi
Profil
Z názvu vlákna Zobrazuje se dobře šablona od milovnice čokolády?* (ID 92199) někdo opakovaně odmazává onu „milovnici čokolády“, čímž vytváří titulek zcela tuctový. Během posledních tří dnů jsem ji už nejméně devětkrát vrátil zpět, ale je vždy znovu odmazána bez jakéhokoliv zdůvodnění. Jsem si skoro jistý, že vím, kdo z kolegů název „usměrňuje“ do podoby méně dokonalé.

Chtěl bych se DoubleThinka zeptat, zda dotyčný moderátor dělá na této diskusi i něco jiného, než že přepisuje mnou vymyšlené titulky.
DoubleThink
Profil *
Nikoliv, úpravy vlákna 92199 jsou jeho jediné moderátorské zásahy tento měsíc.

S ohledem na tento incident bych rád poprosil moderátory, aby respektovali své zásahy. Pokud vidím, že název tématu už moderátor upravil (indikuje to hvězdička), je ideální už další zásahy neprovádět - a svůj případný nesouhlas vyjádřit v sekci O této diskusi nebo U ledu.
Chamurappi
Profil
Reaguji na DoubleThinka:
V tom případě teď vyjadřuji nesouhlas s novým názvem výše odkázaného vlákna „Zobrazuje se dobře šablona?*“.
Dero
Profil
Chamurappi, DoubleThink: Název vlákna opakovaně měním já. Dovolte mi, prosím, vysvětlit, proč jsem se uchýlil k této formě konfrontace.

Již delší dobu vystupuji proti Chamurappiho povýšenému chování v této diskusi (např. naposledy adresně zde). Dříve jsem se snažil situaci řešit konstruktivně a komunikovat s Chamurappim soukromě. Uvádí však na sebe jen mail a moje zprávy, které se této diskuse týkaly, v minulosti ostentativně ignoroval.

Když jsem s ním chtěl komunikovat pomocí této diskuse, kde očima uhýbat nemůže, bylo mi vytknuto, že zanáším osobní spory někam, kam nepatří. Rozhodl jsem se tedy diskusi navštěvovat jen velmi sporadicky, nemaje chuti se pravidelně s Chamurappim konfrontovat a doprošovat kompromisů.

Přesto jsem se nachomýtl ke dvěma ukázkám Chamurappiho arogance:

- http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=18&topic=88653&page=1

Kde Chamurappi zcela účelově a nesmyslně dává do souvislosti DoubleThinkovo vulgární oslovení notebooku (sráč), které se vyskytlo zakutáno hluboko v jednom starém příspěvku a grimworldův titulek vlákna "Jste sráči :(", kterým počastoval vlastně všechny návštěvníky diskuse, kteří si jej stihli přečíst, než byl titulek změněn. Přiznám se, že příliš nerozumím tomu, jak může zdejší plénum takhle očividnou účelovou manipulaci s "fakty" stran moderátora s klidným srdcem přehlížet.

- http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=9&topic=91568

Vláknu dal Chamurappi původně název "Nevykonává se mi kód v nesplněné podmínce s isset, hrabe mi".

Proč ten dovětek? Cui bono? Ten dovětek vnímám jako "cejch", který moderátor z pozice síly uživateli přiřknul. Jenže jej přiřknul horkokrevnému, pravděpodobně mladému člověku, který položil do diskuse naprosto regulérní a konkrétní dotaz. Hrubě se mi takové cejchování nelíbí, považuju ho za dětinské. Nebo se snad mýlím, když se domnívám, že úkolem moderátora není vychovávat uživatele ani se nad ně povyšovat, nýbrž udržovat diskusi přehlednou, odborně korektní a bezkonfliktní?

Opakovaně jsem žádal o odstranění dovětku. Byl jsem naprosto ignorován, nedostalo se mi ani vysvětlení, čím je takto formulovaný titulek pro diskusi přínosný. Poprosil jsem tedy kolegu, který má klíče od kategorie PHP, aby titulek opravil. Zanedlouho se však titulek vrátil do původní podoby s urážlivým dovětkem. Vysvětlení žádné. Ve vlákně jsem tedy znovu požádal o vysvětlení a případnou úpravu, až mi vyhověl moderátor Alphard.


Z mých zkušeností plyne, že je zbytečné se s Chamurappim konfrontovat, neboť není přístupný kompromisu a svá rozhodnutí považuje za finální a neměnná. Dle mého názoru mu pro odpovědné plnění moderátorských povinností chybí nejen schopnost sebereflexe, ale obecně empatie a pochopení postojů druhých lidí.

Skutečně se mi hrubě nelíbí, že zde může být moderátorem člověk, který tají svou identitu, zesměšňuje uživatele, nenaslouchá kritice a odmítá komunikovat na témata, jimiž se nechce zabývat. Nejsem sám, komu se současný stav nelíbí. A už vůbec nejsem sám, kdo svoji přítomnost zde výrazně omezil poté, co se tu Chamurappi začal "roztahovat".

Protože Chamurappi evidentně neslyší na jiné způsoby konfrontace než z pozice moci, rozhodl jsem se pozměnit další jeho nesmyslný titulek směrem k neutrálnějšímu vyznění. Věřím, že nejsem sám, komu připadá titulek "Zobrazuje se dobře šablona od milovnice čokolády?*" nemístný. Odkaz na přezdívku zakladatelky (chocolatelover) nemá v titulku co dělat, neboť s předmětem vlákna nikterak nesouhlasí. A kdyby měl plnit jen distinktivní funkci, přece nedává smysl jej překládat. Jde prostě o manýru a další přiohnutí diskuse k formě, která se Chamurappimu osobně zamlouvá.

Pokud vyjádříš, DoubleThinku, přání, abych do této diskuse již více nezasahoval, slibuji, že budu tvé přání respektovat. Dovolím si jen naposledy jemně připomenout, že zatímco uživatel Chamurappi byl pro diskusi jednoznačným přínosem a příjemným kořením (něco jako peta), moderátor Chamurappi diskusi významnou měrou škodí. A dle mého názoru je při hodnocení moderátora chyba brát v potaz jen jeho technické schopnosti a znalosti, naopak - moderátor by měl být schopen konflikty řešit, nikoli je vyvolávat.
H13
Profil
jen takový malý offtopic
Dero
Všechno chápu, jen tu sebereflexi jsi mohl nechat politikům :-) :-) (nejen že se to na nás valí pořád z televize, teď už i z tohoto fóra :-) :-) :-) ) ... no nic, jdu se sebereflektovat (měl bych přestat s těmahle offtopicama)
joe
Profil
Víceméně souhlasím s Derem, a to proto, protože už i mně samotnému nechtěl Chamurappi několikrát změnit titulek. Od určité doby se chová dost povýšeně, i když k tomu nemá moc důvodů.

Chamurappi
Nevím proč by měl být v názvu tématu dovětek "od milovnice čokolády", nemá to s tématem nic společného.

Chtěl bych se DoubleThinka zeptat, zda dotyčný moderátor dělá na této diskusi i něco jiného, než že přepisuje mnou vymyšlené titulky.
Teď tz druhé strany. A ty děláš co, krom vymýšlení zbytečných názvů témat s nesouvisejícími dovětky?
Bubák
Profil
Nevykonává se mi kód v nesplněné podmínce s isset, hrabe mi
Na tomto titulku se mi dovětek nelíbil.

Zobrazuje se dobře šablona od milovnice čokolády?
chocolatelover se k titulku vyjádřila:
teď je to úplně dokonalé, děkuji ti, jsi moc hodný...
Proto nevidím důvod ke změně titulku.
Dero
Profil
Bubák: Nemyslím si, že souhlas autorky je nějak výrazně relevantní k problému, zda jde o vhodný titulek. Nechci se však v tomto posledním sporu příliš vrtat, klidně přiznám, že šlo z mé strany o truc, který měl jen dokázat, nakolik svéhlavě bude Chamurappi hájit i ty nejzbytečnější a nejvrtkavější ze svých rozhodnutí - a bude si je hlasitě nárokovat.

joe: Chamurappi dělá pro diskusi v mnoha ohledech hodně, to mu upírat nemůžeš. To k té poslední větě. Za rozumně formulovaný názor předtím ti děkuji.
Str4wberry
Profil
Joe:
Nevím proč by měl být v názvu tématu dovětek "od milovnice čokolády", nemá to s tématem nic společného.
Pleteš se. Současný titulek „Zobrazuje se dobře šablona?“ je skoro stejně špatný jako ten původní „je to ok?“. Dovětek obsahující přezdívku je naprosto OK. Překládat to Chamurappi nemusel, s tím souhlasím, ale pokud to tazatelce přijde „úplně dokonalé“, tak nevidím žádný problém.

A ty děláš co, krom vymýšlení zbytečných názvů témat s nesouvisejícími dovětky?
Bude Ti stačit odpověď, že Chamurappi je zdejší nejaktivnější moderátor?


Dero:
Vláknu dal Chamurappi původně název ‚Nevykonává se mi kód v nesplněné podmínce s isset, hrabe mi‘.
Co je tak špatného na vyzobnutí dovětku z tazatelova příšpěvku?



Ještě bych dodal, že jsme se kdesi dohodli na tom, že v názorech na stránku nebudeme přejmenovaná témata hvězdičkovat.
Dero
Profil
„Vláknu dal Chamurappi původně název ‚Nevykonává se mi kód v nesplněné podmínce s isset, hrabe mi‘.“
Co je tak špatného na vyzobnutí dovětku z tazatelova příšpěvku?


Str4wberry: Myslím, že na tomto konkrétním vyzobnutí je špatně úplně všechno. Úmysl, účel, praktičnost i přínos pro diskusi.
DoubleThink
Profil *
DoubleThinkovo vulgární oslovení notebooku (sráč)
Byl to produkt Symantecu, Norton Internet Security, jestli se dobře pamatuju. :)

ostentativně“, „plénum“, „Cui bono“, „distinktivní
Dero, dnes jsem kvůli tobě musel čtyřikrát lézt do slovníku cizích slov, jsi jednička!

Vysvětlete mi prosím někdo, proč musím řešit takové krávoviny? Dovětek s "milovnicí čokolády" je neškodný laškovně odlehčující tón vlákna. Dovětek "hrabe mi" má zase jemně upozornit autora, že se má soustředit na problém, správně jej pojmenovat a nepsat kolem něj takové bláboly. Nikdo s tím nemá problém, včetně autorů a včetně mě. Neškodný sarkasmus nebo popíchnutí je občas docela osvěžující, nemusíme přece mluvit jako kniha.
Tomasds
Profil
Latina versus "krávoviny" .. na formě se zřejmě nedomluvíte. Nedivil bych se, kdyby to Dero zabalil. Komu ku prospěchu.. nikomu. Není opravdu důležitější obsah?
Joker
Profil
Dero
Podle mě Chamurappi holt ty titulky volí tak, aby dotyčného "vyškolil" v tom, co bylo napsané špatně. Jestli to je vhodná forma, toť otázka.
Na druhou stanu to může být docela účinné. Viz:
Proč ten dovětek? Cui bono? Ten dovětek vnímám jako "cejch", který moderátor z pozice síly uživateli přiřknul. Jenže jej přiřknul horkokrevnému, pravděpodobně mladému člověku, který položil do diskuse naprosto regulérní a konkrétní dotaz.
No právě. To může dotyčného vést k zamyšlení nad příštím dotazem spíš, než kdyby ho někdo napomenul přímo ve vláknu. Teď nevím jak zrovna tenhle případ, ale když někdo napíše polo-nesmyslný dotaz s titulkem "Help plz!!!", tak si snad ani nic jiného nezaslouží.

Z mých zkušeností plyne, že je zbytečné se s Chamurappim konfrontovat, neboť není přístupný kompromisu a svá rozhodnutí považuje za finální a neměnná.
Njn :-) Ale upřímně řečeno, já se bál, že to bude horší.
Ono není snadné dělat moderátora- vlastní zkušenost. Vždycky se najde někdo, kdo nebude s moderátory spokojený. Z tohohle pohledu tu na Chamurappiho nijak moc stížností není :-)

Věřím, že nejsem sám, komu připadá titulek "Zobrazuje se dobře šablona od milovnice čokolády?*" nemístný.
Proč? Alespoň to bylo odlišené a autorka s tím byla zjevně spokojená, tak kde je problém? Kdyby to napsala ona sama hned na začátku, nejspíš by ten titulek tak zůstal. Musí se měnit jen proto, že to vymyslel zrovna Chamurappi?

Není to tak trochu přetahovaná, kdo komu rozbil hračku?

joe
Teď tz druhé strany. A ty děláš co, krom vymýšlení zbytečných názvů témat s nesouvisejícími dovětky?
Vzhledem k tomu, v kolika návrzích a plánech na úpravy diskuse se tu Chamurappi angažuje to je s prominutím trochu hloupá připomínka.
joe
Profil
Jistě, psal jsem to trochu s nadsázkou a nemyslel to úplně tak. Vím, že Chamurappi dělá pro diskusi dost a rozdává rady, kde může (umí), ale nelíbí se mi ty jeho rádoby vtipné připomínky a někdy i jeho vyjadřování zde na fóru. To, že je tady moderátorem ho neomlouvá.

Str4wberry
Nevím co se ti na tom zdá OK, mně vůbec nic. To je jako by Chamurappi neměl co dělat a ke každému názvu tématu připisoval "... od přezdívka"
Může se jí to líbit, ale pro diskuzi to není přínosné. Když by upravil název třeba na "Dotaz od krásné, chytré chocolatelover", taky by se jí to líbilo, ale bylo by to k ničemu.

Uvedu tady svou diskuzi, kde Chamurappi jako moderátor mě naprosto ignoroval a dělal si co chtěl, mě se to nelíbilo a upravil to někdo? Ne...
Dero
Profil
DoubleThink: Díky za odpověď. Prosím tedy o odebrání moderátorského oprávnění.

Moderátor DoubleThink: Oprávnění odebráno.
Mistr
Profil
Str4wberry
jsme se kdesi dohodli na tom, že v názorech na stránku nebudeme přejmenovaná témata hvězdičkovat.
Pravděpodobně máš na mysli první bod Chamurappiho příspěvku ve zdejším tématu rozebírajícím návrhy na jednotná pravidla chování moderátorů.


Ovšem k tématu zde probíranému. Upřímně nevím, co je jádrem sváru mezi Derem a Chamurappim a ani mne to nikterak příliš nezajímá. Dera obdivuji například pro jeho znalosti v oblastech naší mateřštiny a jejích fines, u Chamurappiho zas oceňuji jeho neutuchající zapálení, s nímž testuje vylepšení této diskuze.

V Derově rozsáhlém příspěvku jsem byl zaujat uváděnou Chamurappiho úpravou tématu do podoby "Nevykonává se mi kód v nesplněné podmínce s isset, hrabe mi". Vzpomněl jsem si totiž, jak jsem byl před časem Chamurappim kárán za jinou úpravu názvu tématu.

Osobně nesdílím Str4wberryho názor [#9], že je pojmenování s dovětkem "naprosto OK". Já, kdybych byl postaven před toto konkrétní přejmenovávání, bych asi název přeformuloval do podoby "Zobrazuje se dobře šablona?", abych nezavdával příčiny ke sporům, že je dovětek zbytečný (viz odkaz v předchozím odstavci).

Ale nechci zabředávat do řešení tohoto konkrétního přejmenování a do rozborů jeho vhodnosti či nevhodnosti. Spíše se ztotožňuji s Tomasdsovou obavou [#12], aby to tady Dero nezabalil. Byla by to, myslím, pro tuto diskuzi škoda. Věřím proto, že byť má Dero s Chamurappim určité spory, nenechá se poměry zde na diskuzi otrávit a zůstane jí nadále svými radami věren.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Dera:
Uvádí však na sebe jen mail a moje zprávy, které se této diskuse týkaly, v minulosti ostentativně ignoroval.
1) Poslední zprávu adresovanou jen mně jsi poslal 1. února 2007 v 17:45 a netýkala se diskuse. Mohl sis se mnou soukromě promluvit tváří v tvář před rokem na WebCampu, toho jsi nevyužil.
2) Já se s tebou nechci bavit a nebavím se ani soukromě, ani veřejně. Naslouchám ti, pozoruji tě (možná až moc důkladně), jsi fascinující osoba, ale nevěřím ti ani nos mezi ušima. Snažíš se s každým manipulovat, v soukromé korespondenci to platí dvojnásob. Na názorové nekonzistence a drobné lži jsem hodně citlivý a cílený klam beru jako hrdelní zločin.

Povídáš si se mnou — či spíše o mně — jen veřejně a v situacích, kdy nedává žádný smysl se bránit. Stupňuješ své výpady, plníš je stále silnějšími frázemi, ale nikoliv významnými fakty, snažíš se vyburcovat emoce v přihlížejících a vyprovokovat mě k obranné reakci, která nežádoucím způsobem zakryje původní téma — proto sis nikdy nezaložil nové vlákno. Hraješ divadlo, projev máš na pět hvězdiček (profík se pozná), zápletku na jednu. K zápletce: Nejsem svatoušek, nejsem vždy na každého milý, někdy možná mám horší náladu a ano, občas mám tendence ostatní vychovávat. Před čtyřmi roky jsem nebyl lepší.

se však titulek vrátil do původní podoby s urážlivým dovětkem
Mně připadá víc urážlivá spíš ta část před čárkou. Za ní už jsou jen jeho slova.

není přístupný kompromisu a svá rozhodnutí považuje za finální a neměnná
Kdybych nebyl přístupný kompromisům, neprosazoval bych nikdy vznik kategorie „U ledu“ a na opakované přejmenovávání vlákna bych pustil robota.

zatímco uživatel Chamurappi byl pro diskusi jednoznačným přínosem a příjemným kořením (něco jako peta)
Jestli to měl být kompliment pro mé uživatelské já, tak se moc nepovedl. Mimochodem, peta jsi chtěl zabanovat.

DoubleThinkovo vulgární oslovení notebooku
O nadávání na notebook jsi psal ty v reakci na mě. Že bys byl také DoubleThink? To bychom byli ale pořádný schizofrenik, co? :-)



Reaguji na Str4wberryho:
Překládat to Chamurappi nemusel, s tím souhlasím
Původně jsem přezdívku překládat nechtěl, ale originál nešel skloňovat jako ženské jméno. Všiml jsem si, že diskutéři často přehlížejí, že jednají s dámou. Zdůraznění v titulku mi tedy přišlo vhodné, navíc se mi překlad docela líbil… zlovolně a z pozice moci, samozřejmě.

jsme se kdesi dohodli na tom, že v názorech na stránku nebudeme přejmenovaná témata hvězdičkovat
Jen u drobných změn, ne? Drobná změna je doplnění adresy či názvu webu.


Reaguji na joa:
už i mně samotnému nechtěl Chamurappi několikrát změnit titulek
Jen jednou. Jasně jsem tě tenkrát vyzval, ať si vymyslíš lepší titulek sám.

jako moderátor mě naprosto ignoroval a dělal si co chtěl, mě se to nelíbilo a upravil to někdo? Ne...
Všichni moderátoři tě ignorovali a dělali si, co chtěli. Já ti chtěl poradit a nakonec jsem ti poslal na pomoc habendorfa.

<výchovná-poznámka> Zkus být prosím méně vznětlivý. </výchovná-pomazánka>


Reaguji na Tomasds:
Nedivil bych se, kdyby to Dero zabalil. Komu ku prospěchu.. nikomu.
Kdyby ti dva roky okopával kotníky, možná bys neměl tak jednoznačný názor.


Reaguji na Mistra:
nevím, co je jádrem sváru mezi Derem a Chamurappim
Dle teorií mých rádců byla spouštěčem oprava českého validátoru. Žádné zákulisní šarvátky nebyly, vše je veřejně dostupné. Kdyby tě to zajímalo (asi ne), stačí si vyhledat vlákna obsahující text „Reaguji na Dera“.

Vzpomněl jsem si totiž, jak jsem byl před časem Chamurappim kárán za jinou úpravu názvu tématu.
abych nezavdával příčiny ke sporům, že je dovětek zbytečný (viz odkaz v předchozím odstavci)
Patrně došlo k nedorozumění. Ponaučení z onoho „pokárání“ vůbec nemělo být, že je jakýkoliv dovětek špatný, ale že konkrétně ta otázka „co s tím?“ je zbytečná. Protože si jí pokládá každý, kdo tu řeší nějaký problém. Je to vata, na rozdíl od hrabání a od milovnice čokolády.



Nemá-li nikdo z moderátorů námitky, vrátím zpět milovnici čokolády.
Jan Tvrdík
Profil
Stručně:
Zobrazuje se dobře šablona od milovnice čokolády?“ – tento dovětek považuji za správný a vhodný
Nevykonává se mi kód v nesplněné podmínce s isset, hrabe mi“ – tento dovětek považuji za hloupý a nevhodný
Dero
Profil
Chamurappi

Přejdu mlčením vše, co jsi mi právě adresoval, s jednou výjimkou:

1) Poslední zprávu adresovanou jen mně jsi poslal 1. února 2007 v 17:45 a netýkala se diskuse.

Ano, jen tobě. Ale řekl bych, že důležitější je třeba e-mail, který jsem posílal 31. října 2007 tobě i DoubleThinkovi ve znění:

Ahoj DoubleThinku,

předně - omlouvám se, že jsem reagoval veřejně způsobem, jakým by mezi sebou moderátoři diskutovat za žádnou cenu neměli. Uvědomil jsem si to a nabídl Chamurappimu, aby mě kontaktovat soukromě a abychom si mohli vyjasnit naše stanoviska. Mám na něj jediný kontakt - email na Centru, u kterého si však nejsem jistý, zda používá (z mých několika emailů reagoval pouze na jeden či dva). Pro jistotu Ch. tuto zprávu posílám i na tuto adresu.

Rád bych tedy vzal vinu za dnešní incident na sebe s tím, že bych ocenil, kdybychom věci, které byly jeho příčinou, mohli s Chamurappim prodiskutovat buď osobně nebo alespoň virtuálně za použití spolehlivého komunikačního kanálu.

Díky za snahu o řešení situace, DoubleThinku.

Zdraví tě
-- Dero


Přijde mi jen vtipné, Chamurappi, že o pár řádků dál v dnešním příspěvku říkáš, že zrovna já se snažím s každým manipulovat. Nejsem svatoušek a s mou vnitřní konzistencí (pro DT: soudržností) to není vždy dvakrát slavné, ale nejsem bezpáteřní a snažím se problémy řešit konstruktivně.
Str4wberry
Profil
Mistr:
Já bych asi název přeformuloval do podoby ‚Zobrazuje se dobře šablona?‘
Vážně? Tím by přece utrpěla jedinečnost titulků. U šablony je často přezdívka jejího autora jediné, co lze smysluplně použít do názvu vlákna — aby byl unikátní.


Chamurappi:
Drobná změna je doplnění adresy či názvu webu.
Což jsou víceméně jediné změny titulků konané v sekci názorů, ne?
joe
Profil
Chamurappi
Jsem jaký jsem a s tím nic neudělám, to k tvé výchovné poznámce.

Na téma, na které odkazuješ jsem už zapomněl, ano týkalo se to titulku, ale myslel jsem spíš to vlákno, které jsem posílal já - i když to s titulkem nemělo nic společného, stejně jsis trval za svým a myslel si (možná stále myslíš, pokud si na to vzpomeneš ještě), že jsem volal moderátory jen kvůli tomu, abych si přivolal pomoc a tak to rozhodně není a nikdy nebylo, ale hádat se s tebou nebudu, je to vyřešené. Jen bys mohl více akceptovat přání tazatelů, protože tak nekonáš - jen u někoho, třeba u chocolatelover a u ostatních ne? Čím si to kdo zasloužil?

Já nemám nic proti tomu jak vystupuješ tady na fóru, upřímně, je mi to jedno. Já sem chodím pro rady, když něco nevím nebo nemůžu najít, je to taková záchraná ruka. Moje "narážky", které jsem tady napsal, dá-li se tomu tak říct, směřují jen na titulky a na přání uživatelů, kterým bys mohl vyhovět a ne je ignorovat jako mě.

Ale co, nemám k tomu říct, navíc nemám čas a ani náladu se tu dohadovat o naprostých blbostech, kam tahle diskuze opět směřuje.
DJ Miky
Profil
Zobrazuje se dobře šablona od milovnice čokolády?

U tohoto konkrétního tématu není přezdívka tazatele jediným klíčovým slovem k určení jedninečnosti. Co takhle místo milovnice čokolády napsat do titulku název, popř. adresu hodnoceného webu tak, jak je to uvedeno v pravidlech? („Dotaz do diskuse „Názor na mou stránku“ prosím nadepisujte názvem svého webu.“)
Jan Tvrdík
Profil
DJ Miky:
Co takhle místo milovnice čokolády napsat do titulku název, popř. adresu hodnoceného webu
Pokud jsem to dobře pochopil, tak tam původně byla adresa webu, ale protože si to chocolatelover nepřála, tak to Chamurappi změnil.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0